Bátorság, ​Anna! (Malomvölgyi lovaskalandok 6.) 9 csillagozás

Sarah Bosse: Bátorság, Anna!

Noha elérkezett a nyári szünet, a malomvölgyi lovastanyán szó sincs nyugalomról és pihenésről. Anna édesanyja egy lovas balesetet követően kórházba kerül, és egyszerre a kislány nyakába szakad a ház és a tanya nem kevés gondja. Amikor pedig Katinka, az egyik kanca nem fogadja el újszülött csikóját, eluralkodik a káosz. Anna azt sem tudja, hova kapjon. De aztán váratlan segítség érkezik…

Alexandra, Pécs, 2010
108 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632972725 · Fordította: N. Kovács Tímea · Illusztrálta: Stephan Baumann

szmelus P>!
Sarah Bosse: Bátorság, Anna!

Aranyos kis történet főleg lovakat szerető kislányoknak. Nem egy szokványos „csak” lovas történet, megismerhettük mennyi minden dolog van egy ilyen nagy tanyán, főleg ha egy felnőtt balesete miatt át kell szervezni mindent. Hirtelen mindenkinek több munkája lesz. Főleg ha egy kiscsikó is születik. Szép a segíteni akarás, de saját feladatainkat nem szabad háttérbe szorítani. Nagyobb betűs.

Lia1020>!
Sarah Bosse: Bátorság, Anna!

Nagyon jó volt.Főleg azért,mert nagyon szeretem a lovakat.Az a jó benne,hogy ebben a részben nem az Annáról,Lujzáról és a lovukról szól hanem egy kiscsikóról.Bár itt-ott meglepődtem.Ezt a könyvet csak azoknak ajánlom akik szeretik az állatokat.
Aki ezt az értékesítést olvassa/olvasta az ha szereti az állatokat vegye a fáradságot és olvassa el!

Tansy095>!
Sarah Bosse: Bátorság, Anna!

Régebben olvastam, de aranyos könyv volt, csak a fordítás miatt vonok le fél csillagot

Malomvölgyi lovaskalandok sorozat · Összehasonlítás