Adulthood ​Is a Myth (Sarah's Scribbles 1.) 75 csillagozás

A Sarah's Scribbles Collection
Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth

Do you love networking to advance your career? Is adulthood an exciting new challenge for which you feel fully prepared? Ugh. Please go away.

These casually drawn, perfectly on-point comics by the hugely popular young Brooklyn-based artist Sarah Andersen are for the rest of us. They document the wasting of entire beautiful weekends on the internet, the unbearable agony of holding hands on the street with a gorgeous guy, and dreaming all day of getting home and back into pajamas. In other words, the horrors and awkwardnesses of young modern life. Oh and they are totally not autobiographical. At all.

Adulthood Is a Myth presents many fan favorites plus dozens of all-new comics exclusive to this book. Like the work of fellow Millennial authors Allie Brosh, Grace Helbig, and Gemma Correll, Sarah's frankness on personal issues like body image, self-consciousness, introversion, relationships, and the frequency of bra-washing makes her comics highly relatable and deeply hilarious.

Eredeti megjelenés éve: 2016

112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781449474195 · Illusztrálta: Sarah Andersen
112 oldal · ASIN: B0170ZKBCY · Illusztrálta: Sarah Andersen

FairyDust P

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Ó, hát ez nagyon jó volt! :) Az olvasásom heves bologatásból, mosolygásból, néhol vidám kacagásból állt. Nem is olvastam, hanem végig suhantam a képek felett. A könyv rólam szól, imádtam felismerni a képekben önmagamat, és jókat derülni a valóságban is előforduló helyzeteken. Nem győztem mutogatni a körülöttem lévőknek hogy, „nézd… megint milyen igaz rám, de rád is…” :)) Jó rég daráltam be egy „könyvet” ilyen hamar, végre úgy érzem hogy haladok az olvasmányaimmal, és nem csak hetekig ugyanaz felett gubbasztok.
Nagyon jót tett a napomnak, az olvasási kedvemnek, és megbarátkoztam a képregényekkel, azt hiszem be is szerzek párat. Most pedig repülök, olvasom tovább a sorozatot. :D
Kedvenc? Naná!

gabiica P

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Egyszerűen imádtam! Annyira tökéletesen jellemzőek rám ezek a rajzok, mintha csak rólam szólnának – bár, ahogy sejtem, ezzel nem vagyok egyedül.

Tökéletes humorral, iróniával írja le az enyhén vagy erősebben introvertált emberek mindennapjait. Szerettem, hogy a leginkább jellemző tulajdonságokat emelte ki, nagyon jókat kacagtam a képeken, főleg, mikor visszagondoltam a saját életemben előfordult hasonló szituációkra. Imádtam!

B_Vivien_Kitti P

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Aranyos kis képregények vannak a könyvben. Sajnos párom nem értette őket, én viszont nőként nagyon jókat derültem rajta.
A szövege lényegre törő, a nyelvezete könnyű, így egy nagyon kezdő angolosnak is tudom ajánlani a szórakoztató tanulás kedvéért.

avidreader

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Azota varom, hogy elolvassam ezt a kis konyvecsket, amiota csak beharangoztak a megjeleneset, mert a Facebook-on lattam par kepregenyt belole, es megtetszett a rajzok stilusa, raadasul ironiaban sincs hiany.
Sokszor magamra ismertem egy-egy oldalnal, es hol nevettem, hol pedig egyetertoen bologattam. Egyszeru, szorakoztato, s kifejezetten orulok annak, hogy nem vagyok egyedul a furcsasagaimmal.

Citrompor P

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Az egyik kedves barátnőmmel pár hónapja ruhát vásároltunk együtt. Egymás társaságnak köszönhetően kiiktattuk a hátulcipzáros női ruhákkal való, próbafülkében történő percekig tartó kínos bénázást. Ő mesélte akkor, hogy van egy grafikus, aki a hétköznapi élet apró-cseprő gondját-baját és az élet nagy kérdéseit, mint felnőtté válás, párkapcsolat, gyerekvállalás, diplomázás, munkavállalás pár képkockás képregényekbe sűríti. A próbafülkés bénázós jelenet linkjét* a barátnőm el is küldte nekem, és hangosan nevettem a monitor előtt, amikor megnyitottam.

Így indult az ismeretségem a szerzővel, akinek frappáns, öniróniával teli képkockái most egy gyűjteményes kötetben jelentek meg. Jól szórakoztam a szarkazmust sem nélkülöző, szókimondó, odaszúrogató csattanóin ezeknek a rövid kis jeleneteknek.

Ha aggodalmaskodtatok már életetekben amiatt például, hogy:
– izzad a tenyeretek egy fontos randin, amikor egymás kezét fogva andalogtok,
– vagy a feneketlen (biztosan tértágító bűbájjal kezelt) női táskátokban soha semmit nem találtok meg, amire éppen szükségetek van.
Vagy a diplomázás egy repülőgépből történő, ejtőernyő nélküli szabadesésnek tűnik a semmibe, akkor itt a helyetek! Ebben a kis kötetben humoros formában hasonló élethelyzetekkel találkozhattok.
Először azt gondoltam, hogy nem szigorúan csak lányoknak, de most, hogy újra végigpörgettem a lapokat, inkább csak lányoknak ajánlom. :)

* https://hu.pinterest.com/pin/428264245796265374/ --> Na, ki ismer még magára, csajok? :)

NannyOgg SP

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Sarah, mi honnan ismerjük egymást?

theodora

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Sarah Andersen rajzait már ismertem a Tumblrről, és mindig megmosolyogtatott, és lelkesen bólogattam, hogy igen én is pont így, és is pont ilyen vagyok :)
Sarah rajzai nagyon bájosan mutatják be az introvertált személyiségek hétköznapi kis gondjait, élményeit. Szerintem sok könyvmoly magára ismer, ezen kívül a generációnk jelenségeit is jól megmutatja – munka, gyerekek-téma, internet, és hát a felnőtté válás kríziseit.

Hintafa P

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Lányok, asszonyok: Olvassátok! Ha nem is tartjátok magatokat introvertáltnak, akkor is! Sarah Andersen annyira fején találja a szöget rövid és tömör rajzaivel és szövegeivel, hogy sírva nevetek. Frappáns, egyszerű sokatmondó.

felícia97

Sarah Andersen: Adulthood Is a Myth A Sarah's Scribbles Collection

Nagyon kis cuki volt ez a képregény. :) Azóta szerettem volna elolvasni,hogy egyszer belefutottam pár képbe a könyvből facebookon és utána konkrétan röhögve mutogattam őket a barátnőimnek,hogy jé nézzétek az ott én vagyok a rajzokon. :D Úgyhogy nem meglepő módon sok más olvasóhoz hasonlóan én is magamra ismertem olvasás közben,ha nem is mindegyik képen de a többségén igen.Szuper kis kikapcsolódás volt,szóval ezek után nagyon kíváncsi vagyok Sarah többi munkájára is.Ajánlom mindenkinek aki,szeretne pár vidám percet szerezni magának a szürke hétköznapokban. :)

Perly P

AGE 8
I'll be an adult when I turn 18!

AGE 18
Well, LEGALLY I'm an adult, but I'm still in school, so…

MID-20s
No way am I an adult, I can barely wake up in the morning!

MID-30s
I still just don't FEEL grown up, ya know?

AGE 85
I'm pretty sure adulthood was a myth all along.

Perly P

I just worked for fifteen minutes, I DESERVE to watch YouTube.
I haven't spent a lot lately, I DESERVE to splurge.
I had a healthy breakfast I DESE-

I don't think you know what it means to „deserve” something!

I do not DESERVE this negativity.

Sarah Andersen: Big Mushy Happy Lump A Sarah's Scribbles Collection

Sarah's Scribbles sorozat · Összehasonlítás