Klementin (Klementin 1.) 16 csillagozás

Sara Pennypacker: Klementin

Gördülékeny, könnyed, vidám olvasmány azon olvasóknak, akik csak nemrég ismerkedtek meg a betűkkel. Ideális választás. Klementinnek nincs valami jó hete. – Hétfőn leküldik az igazgatói irodába, mert lenyírta Margaret haját. – Kedden Margaret anyukája legszívesebben megfojtaná. – Szerdán. mehet megint az igazgatói irodába. – Csütörtökön Margaret nem áll vele szóba. Soha többé. – Pénteken nem ízlik a reggeli, de ez még semmi. – Szombaton már a mamája is haragszik rá. – Na jó. Egy szóval: Klementinnek KATASZTROFÁLIS hete van. A Child magazin a könyvet az Év Legjobb Könyvének választotta Sara Pennypacker, és az illusztrátor, Marla Frazee, csavaros, mókás és mindenestül feledhetetlen alakot teremtett Klementinben.

Könyvmolyképző, Szeged, 2009
140 oldal · ISBN: 9789632451268 · Fordította: Borbás Mária · Illusztrálta: Marla Frazee

anni

Olyan vicces volt..:-DD!!!!
Most is csak köszönni tudom,Meseanyu. :-)))

Lahara SP
Sara Pennypacker: Klementin

Az illusztrációk nagyon jók, és a történet is vicces. Ajánlom minden lánynak és fiúnak hat évtől fölfelé!

Light_House
Sara Pennypacker: Klementin

Kedves, vicces történet. Klementin szerethető a maga kis ügyetlenségével.

meseanyu MP
Sara Pennypacker: Klementin

Igényesen megírt, kedves történet. Az elején néha nehezen voltak követhetőek az események, de aztán ha az ember megszokta Klementin kicsit szertelen stílusát (egyes szám első személyben íródott a regény) egészen meg is szerette.

vadalma
Sara Pennypacker: Klementin

Kedves történet, egyszerű szerkezettel kifejezetten kezdő olvasók számára.
Az illusztrációk nagyon sokat adnak hozzá a jószívű, de rosszcsont kislány történetéhez.
A kiadó 8 éves kortól ajánlja.

Gyümi47
Sara Pennypacker: Klementin

Talán 7 éves koromban olvastam, de most újra kezembe akadt és úgy gondolom, hogy minél idősebbek leszünk, annál több mindent értünk majd meg belőle. Magamra ismertem Klementinben :)

Klementin sorozat · Összehasonlítás