Édes ​bosszú 6 csillagozás

Sara Craven: Édes bosszú

Amikor Carly North, a keresett fotómodell meghallja, hogy egy kozmetikai cég meghívta Londonba a leghíresebb amerikai fényképészt, Steven Kingslandet, azonnal jelentkezik a munkára. Steven nem ismeri fel benne azt a jelentéktelen külsejű kislányt, aki annak idején fülig szerelmes volt belé, de akit figyelemre sem méltatott. Carlyból hibátlan alakú, gyönyörű nő lett, akinek egyetlen férfi sem tud ellenállni. A modell fejébe veszi, hogy a fotózás során magába bolondítja Stevent, majd nyomtalanul eltűnik a csodálatos égei-tengeri szigetről…

Harlequin Magyarország, Budapest, 1991
96 oldal · ISBN: 9637906436 · Fordította: Folláth Tamás

Micilex
Sara Craven: Édes bosszú

Gyorsan haladtam vele, mert nagyon akartam tudni, hogy mi miatt van a bosszú. Utána meg a végkifejlet izgatott. Annyira sajnálom, hogy sok könyvnek nincs epilógusa.

repe993 P
Sara Craven: Édes bosszú

A fiatal székely fiú minden nap fát vág az erdőben reggeltől estig, hogy pénzt gyűjtsön. Ezt csinálja 20 éven keresztül, minden egyes nap. Csak vágja a fát, aztán aprópénzért eladja a faluban. 20 év alatt a fiúból férfi lett és elhatározza, hogy elmegy a városba és szerencsét próbál a kaszinóban.
Elkezd rulettezni és az összes vagyonát, amit 20 év alatt megkeresett, felteszi a pirosra!
A golyó elkezd gurulni, és piros helyett a fekete 8-as jön ki.
A székely ránt egyet a vállán és megszólal:
– Könnyen jött, könnyen ment!

B_Viki23 P

A virágok kinyílnak és elhervadnak. A szerelem is kibontakozik, aztán elhal. Az idő feltartóztathatatlan. Azt mondják, begyógyítja a sebeket, de nem akkor, ha valaki szándékosan feltépi őket.

B_Viki23 P

Aki a tűzzel játszik, ne csodálkozzék, ha megégeti a kezét.