Az ​élet napos oldala / Az ártatlanság vélelme / Az álmok szigete 5 csillagozás

Sara Craven – Amy Andrews – Lynne Graham: Az élet napos oldala / Az ártatlanság vélelme / Az álmok szigete

Sara ​Craven: Az élet napos oldala
Egy olasz nemes menyasszonya? Miért is ne? A Londonban pincérnőként dolgozó Laura beleegyezik, hogy segít új ismerősének, Paolónak, és az anyja előtt eljátssza a menyasszonyát. A hirtelen döntést hamarosan megbánja. Olaszországba érve ugyanis nemcsak a férfi családjának megvetését kell elviselnie, hanem életében először szerelemre lobban Paolo unokatestvére, a jóképű és gazdag Alessio Ramontella gróf iránt. Úgy tűnik azonban, hogy ő csupán egy a férfi számtalan hódítása közül…

Amy Andrews: Az ártatlanság vélelme
Max Sherrington, a sztárügyvéd elégedetten elmosolyodik, valahányszor eszébe jut hétvégi kalandja: a szép idegen, amint csábosan elnyúlik az ágyán. Igaz, hogy a keresztnevén kívül semmit sem tud róla, de jól van ez így. Egyedül az a gond, hogy a férfinak azóta egyfolytában a szexen jár az esze. Pedig most már ideje lenne új ügyfelére, dr. Aleisha Gregoryra koncentrálnia. Amikor hátulról megpillantja a doktornő… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
272 oldal · ISBN: 9789634072058 · Fordította: Brodszky Ildikó, Czárán Judit, Halász Kriszta
Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635387762 · Fordította: Brodszky Ildikó, Czárán Judit, Halász Kriszta

repe993 P>!

Ennyi kavarást én Harlequin-füzetben, mint az első történet, még nem olvastam! Csak kapkodtam a fejem, aztán meg vertem a falba.
A második sztori felütése rendben volt, mostanában több könyvet is olvastam ezzel a sztorival, de nem ez volt a legkiemelkedőbb.
A harmadik pedig nem hagyott bennem mély nyomokat.