A ​vezércsel 11 csillagozás

Sara Craven: A vezércsel

„Mindent tudnom kell róla, ha meg akarom leckéztetni” – mondja Tarn Desmond a húgának, aki minden valószínűség szerint azért került szanatóriumba, mert a jóképű Caz Brandon megszegte a neki tett házassági ígéretét. Tarnnak az a terve, hogy a férfi bizalmába férkőzik, az ujja köré csavarja, aztán ellöki magától, ahogy Caz tette Evie-vel. Úgy tűnik, a csel beválik, csakhogy a lány egyre jobban belebonyolódik a bosszúból szövődő viszonyba. Nagyon észnél kell lennie, ha nem akar a gátlástalan szívtipró hálójába kerülni…

Eredeti cím: The Price of Retribution

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634489986 · Fordította: Szabó Júlia
96 oldal · ISBN: 9789634489993 · Fordította: Szabó Júlia

Dixy05>!
Sara Craven: A vezércsel

Micsoda bonyolult csavaros történet. Nagyszerűen példázta az emberi gonoszságot. Valóban igaz, az az ember támad hátba általában, akitől ezt nem is várnánk. A szerelmeseknek nem volt könnyű megtalálni a boldog befejezést. Döbbenetes mi mindenre derült fény a történet végén. Lehetett ezt sejteni, de sokkoló volt, amikor minden titok lelepleződött. Szerencsére Caz szerelme elég erős volt ahhoz, hogy Tarn tettét a helyén kezelje és közösen megoldják a problémáikat.

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634489986 · Fordította: Szabó Júlia
Paulina_Sándorné P>!
Sara Craven: A vezércsel

Kellemes kikapcsolódás volt számomra a történet. Az elejétől gyanús volt nekem Evie viselkedése, főleg miután egyre jobban megismerhettem Caz-t. Tarn eleinte nem volt szimpatikus a számomra, túl nagyon akarta a bosszút és ez valahogy utálatossá tette őt. Végére azért megváltozott és spoiler

anesz P>!

borító: 4
tartalom: 4
stílus: 4
szereplők: 4
élmény: 4
mondanivaló: 4

Úgy látszik, mostanában sorra olyan könyvek kerülnek elém, amiben a bosszú és az igazságszolgáltatás témakörét járják körül. Nekem is nagyon hirtelen jött a megbocsátás és a boldog vég. Persze sejteni lehetett, hogy az alaptörténettel nincs minden rendben. Nem is értettem, hogy egy ilyen aprólékos bosszútervnek miért nem néz utána előbb Tarn?! Ezek a munkahelyi szerelmek is olyan hirtelen jönnek. Persze alig 100 oldalba mit várunk?

Dianka>!
Sara Craven: A vezércsel

Meglepően izgalmas történet volt, tetszett, és pont „belefért” egy füzet hosszúságába. Tarn húga iránti szeretetből bosszút esküszik a férfi ellen, aki összetörte a fiatal lány életét, de arra nem számít, hogy saját csapdájába esik bele. Cazpart a mit sem sejtő „vőlegényt” egyből elvarázsolja a titokzatos Tarn, és szabályait félredobva udvarolni kezd a lánynak. Bár Tarn és Caz kapcsolata gyors lefolyású, mindkettőjüket magával ragadják az érzelmek. Tarn őrlődik a bosszú és a szerelem között, a vak hit és az igazság szinte szétszakítják a lányt. Nagyon kíváncsi voltam a végkifejletre, Evie spoiler mikor törnek a felszínre, Tarn spoiler és nem követ-e el közben végzetes hibát…

Bookaholic77 >!
Sara Craven: A vezércsel

Már az elején gyanús volt a hugica, de ennyire neeem szegényke… Caz azt hiszem, nagyon hamar túl tette magát a történeteken, picit összecsapott lett a vége.