Third ​Rail (Five Boroughs 4,5) 4 csillagozás

Santino Hassell: Third Rail

Christopher Mendez has always known his sexual identity had a swerve. No straight guy would have low-key lusted after his childhood best friend, right? Unfortunately, a combination of insecurity and overall lack of game has prevented him from further exploring his sexuality. That changes once he agrees to participate in a photoshoot for a queer dating app and meets Jace Fairbairn.
Jace is beautiful, fey-like, and in an open polyamorous relationship with his gorgeous linebacker-looking husband Aiden. Once they set eyes on Chris, they’re instantly in lust and determined to broaden his sexual horizons. But what’s supposed to be a straight-forward sexual encounter gets complicated once a one-night-stand has repeat performances, and Jace and Aiden begin to fall in love.

This collection of shorts explores the start of a relationship that eventually blossoms into something the three men realize they cannot do without.

88 oldal · ASIN: B076THSC2Z

Aiden Fairbairn · Chris Mendez

loveQhuay>!
Santino Hassell: Third Rail

Hagyján, hogy van két tüzes pasi, Aiden és Jace, akik oltári édesek és szerelmesek egymásba, és tök jól megvannak a nyílt házasságukkal, még hozzá kell adni az egyenlethez Chris-t is, aki amúgy eredetileg hetero-ként lett bemutatva, és abban a pillanatban borul minden amit eddig normálisnak hittél.

Szerelmes lettem három férfiba, akik nem is léteznek, és akik istenien jól megvannak egymás társaságában. Nem tudom Santino hogy csinálja, de minden szereplőjébe végtelenül és visszavonhatatlanul beleesek. Olyan tüzes volt, és a váltott szemszög, te jó isten! Nem elég, hogy kapunk egy threesome felállást, még bele is látunk mind a hármuk fejébe! OMG! Már a First and First-ben kíváncsi lettem Aiden és Jace kapcsolatára, pedig akkor Chris még nem is volt a képben. Érdekes és tök jó ahogy működik a nyitott kapcsolatuk, és ahogy Chris-t is bevonták, uhh még mindig nem tértem magamhoz. Pedig már másodszorra olvastam, és még mindig égetett…

A legjobb mégis az, hogy ez nem pornó. Ez telis tele van érzelmekkel, és határtalan szerelemmel. Imádtam minden egyes pillanatát, és örülök hogy ebook-ban is megjelent, így bármikor elővehetem és beleolvashatok a legtüzesebb jelenetekbe. Nunzio-Michael-David hármasa után az Aiden-Jace-Chris szendvics a kedvencem. Nunzioékét rövidített változatban kaptuk meg kétszer, egyszer Michael és egyszer Nunzio részéről, de amit Aidenék műveltek, arra nincsenek szavaim. Legjobb ever!
És a végén az előzetes, ahogy húzza az agyunkat Santino, mert még bő három hét mire a Citywide megjelenik, de áá, könyvet ennyire még nem vártam, mert megkapjuk Aiden-Jace-Chris happily ever after-jét végre! Nem csak egy éjszakát, hanem az örökkön örökkét. Remélem!

Addig meg csorgatom a nyálam a pinteresten, mert totál passzolnak a képek a szereplőkhöz ♥

CsepAdri>!
Santino Hassell: Third Rail

Szóval miért is volt ilyen rövid? Nagyon nem érzem fairnek. David hisztizik egy könyvön át, de a Chris-Jace-Aiden szexi trióból pedig kapok egy fél könyvet se??? Amúgy WOW forróságból csillagos 5-ös ;) Többet szeretnék járni a srácok fejében és a hálószobájukban! :D

loveQhuay>!

“What, you thought this was some Fifty Shades of Queer set up?”

“Yup. Do you have a play room?”

“My entire apartment is a play room, bro. Have you met my husband? We don’t exactly keep it to one location in the house.”

Kapcsolódó szócikkek: Aiden Fairbairn · Chris Mendez · Jace Fairbairn

Five Boroughs sorozat · Összehasonlítás