Karácsonyi ​csengettyűk / Bújócska New Yorkban / Lápvidéki remete 4 csillagozás

Sandra Marton – Lee Wilkinson – Carole Mortimer: Karácsonyi csengettyűk / Bújócska New Yorkban / Lápvidéki remete

Sandra ​Marton: Karácsonyi csengettyűk
Dante egyetlen éjszakára vissza akarja hódítani egykori szeretőjét, de hamarosan rádöbben, hogy ennél sokkal többet érez a lány iránt. Ám amikor kiderül, hogy Tally elhallgatta előle a gyereke létezését, úgy dönt, végleg száműzi az életéből. A karácsonyi csengettyűk azonban csodát tesznek…

Lee Wilkinson: Bújócska New Yorkban
Ha törik, ha szakad, övé lesz ez a lány! – határozza el Daniel Wolfe, a gazdag üzletember. Hogy tervét valóra váltsa, Londonból New Yorkba helyezteti át elbűvölő alkalmazottját. Charlotte nem sokáig állja az ostromot, ám az első együtt töltött éjszaka után nyoma vész. A férfi a keresésére indul a hatalmas metropoliszban…

Carole Mortimer: Lápvidéki remete
Hosszas unszolásra Crys elutazik a barátnője bátyjának yorkshire-i birtokára, hogy egy kicsit pihenjen az őt ért tragédiák után. Ott egy romos, ijesztően elhanyagolt kastélyra bukkan, s a házigazda, Sam sem bizalomgerjesztőbb. Crys a… (tovább)

Harlequin Magyarország, Budapest, 2006

MVivien>!

Ez a kis füzet most nagyon jólesett nekem.
3 történet van benne.
Az első a Karácsonyi csengettyűk. Ez a történet nagyon tetszett, a három közül ez volt kedvencem. Romantikus volt és izgalmas, nagyon aranyos kis történet.
A második történet a Bújócska New Yorkban. Ez a történet is szerethető volt. Charlotte-t viszont nem sikerült megkedvelnem, Daniel-t ó nagyon megszerettem.
A harmadik történet a Lápvidéki remete. Ez a történet is nagyon tetszett. Crys-t már a történet elején megkedveltem, Sam-et csak a történet végére sikerült megszeretnem. Ebben a történetben nagyon szerettem Nancy-t is.
Ezek a történetek tökéletesek karácsonyi hangolódáshoz. Mindhárom történet jó volt, ezért ajánlom mindenkinek aki szereti a romantikus füzeteket.

zuna19>!

Tökéletesen alkalmas volt karácsonyi olvasmánynak. Nagyon szerethető kis történetek mind a három egyaránt. Pont erre volt most szükségem.
Ha már egyszer nincs hó, legalább az olvasmányban legyen!
Teljesen kikapcsoltam az olvasás közben. Szeretem a harlequin történeteket és ez a Júlia karácsonyi különszáma tökéletes megfelelő volt számomra karácsonykor. Imádni valóan aranyos, vicces, izgalmas történetek, szerethető karakterekkel.

tündérrózsa>!

Hiába karácsonyi történetek (inkább téli, kis karácsonnyal fűszerezve), az ünnepi hangulatot nem hozta meg nekem, de azért a jobb olvasmányok közé sorolnám. Már a kategóriáján belül, persze.
Első történet: Azt hiszem, egy darabig nem akarom a noha szót hallani. a Dante név pedig… ehhh…
Második történet: Bújócska??? Hol volt itt a bújócska? spoiler
Harmadik történet: Jó kezdés, jókat röhögtem rajta. Kár, hogy végül szinte semmi nem történt, minden össze lett csapva. Mint a legtöbb ilyen füzetben, de valamiért mégiscsak jó néha ezeket is kézbe venni.

Jó volt, mert mégiscsak tél, meg karácsony, meg hó, meg New York, de nem kiemelkedően jó. Csak jó.

zuna19>!

– Hozzak valamit enni? – kérdezte Crys! – Gondolom, az úton megéheztél.
– Tudod, mire vágyom most a legjobban? – mosolygott huncutul Nancy. – Két olyan finom palacsintára juharsziruppal és jégkrémmel, amit csinálni szoktál!
– Túl sokat voltál Amerikában, kislány. Netán terhes vagy? – tette hozzá Sam kihívóan.
– Nagyon vicces – felelte húga fanyarul. – Nem fogsz gúnyolódni, ha te is belekóstoltál!
– A terhességbe vagy a jégkrémes palacsintába?

zuna19>!

– Honnan tudod, hogy szexi?
– Láttam az újságokban.
– Az ilyen képek gyakran megtévesztőek.
– Mindig csinos nőkkel fényképezik.
– Mert rengeteg a pénze. Tudod, mit mondanak a milliomosokról. A nők akkor is szeretik őket, ha alacsonyak és kopaszok.
– Wolfe legalább egy méter nyolcvan, és sűrű a haja. Azonkívül nagyon jóképű.
-Fogadok, hogy bandzsa és büdös a szája.

zuna19>!

– Ha nem kezdesz hamarosan szexuális életet élni, még harmincéves korod előtt töpörödött vénlány leszel.

Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Tara Pammi – Kate Hewitt – Cathy Williams: Hozzád mennék feleségül / A korona javáért / Az argentínai küldetés
Sharon Kendrick – Heather MacAllister: Ha borul a terv / Újra libben a szoknya
Hitseker Mária (szerk.): Romantikus történetek
Sarah Morgan – Amy Andrews – Elisabeth Scott – Alison Roberts: Idegen rokonok / Elhibázott lépés / Új égbolt – új csillagok / családi kör
Day Leclaire – Miranda Lee – Catherine George: Az olajbáró / Gyámom a párom / Tévedések végjátéka
Helen Brooks – Jane Porter – Liz Fielding: Afrika csillaga / Esküvő a Níluson / Afrikai esküvő
Alison Kelly – Dixie Browning – Marjorie Lewty: Mocsárjárók / A városi hölgy / Tanúm az ég
Cathy Williams – Miranda Lee – Debbie Macomber: Szerelmünk lapjai