A ​puma tekintete (Wilde fivérek 1.) 8 csillagozás

Sandra Marton: A puma tekintete Sandra Marton: A puma tekintete

Néhány év távollét után hazatér gyerekkorának helyszínére, a texasi farmra Jake Wilde kapitány. Az egész város összegyűlik a fogadására. A tömegben felfigyel egy gyönyörű, fekete selyemruhát viselő nőre. Megtetszik neki az idegen, ám egy félreértés folytán első találkozásuk heves vitába torkollik. S bár később egymásra találnak, még a nőnek sem képes beszélni a lelkét szorongató démonokról…

Eredeti cím: The Dangerous Jacob Wilde

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634070832 · Fordította: Hulley Orsolya
96 oldal · ISBN: 9789635389643 · Fordította: Hulley Orsolya

Addison McDowell · Caleb Wilde · Jake Wilde

Sandra Marton: A puma tekintete

Végre sikerült egy nagyon jó Sandra Marton füzetre bukkannom.
Eddig mindig elég gáz sztorikat olvastam tőle, de ez valami eszméletlenül jó volt.
Nagyon tetszett a kidolgozása és a felépítése a történetnek.
A karakterek imádni valóak voltak.
Tényleg tökéletes olvasmány volt.

Sandra Marton: A puma tekintete

Valami miatt nem nyerte el teljes mértékben a tetszésemet, de nem volt rossz, sőt kifejezetten jó volt. :)

MonikaR
Sandra Marton: A puma tekintete

„Nem menekülhet örökké, kapitány.”

Na jó. Nagyon nehéz volt megszeretni a történetet. Az elején, 3x félbe akartam hagyni, de mivel már évek óta nem hagytam félbe semmit sem, gondoltam, átrágom magam rajta. Csak egy füzetecske. Végül, nem is lett olyan rossz. Nem tudom, mit vártam egy romantikus füzettől, aminek a neve „A puma tekintete”, visít belőle a szappanopera! Tulajdonképpen, a szereplők a történet elején tisztára olyanok voltak mint valami rossz szappanoperában. spoiler Annyira előrelátó és hirtelen volt, hogy ez már fájt. De jól van. Ez egy romantikus füzet. Ennek ellenére, a történet közepe fele már teljesen szimpatikusak lettek a szereplők és az egész történet valahogy jobb lett. Jake meséje a háborúból és a sebei, megfűszerezték a történetet. A füzetecske fél csillagról, feltornázta magát 3 csillagra, habár nem volt olyan jó, csak mondjuk jót szórakoztam rajta. Még sosem olvastam romantikus füzetet, ez volt az első, de nem nyűgözött le. Ennek ellenére, gondolom adok még egy esélyt a romantikus füzeteknek.

96 oldal · ISBN: 9789635389643 · Fordította: Hulley Orsolya
Trice29 P
Sandra Marton: A puma tekintete

Aranyos volt, tetszettek a fivérek, de nem tudtak lázba hozni. Kikapcsolódásnak jó volt.

Perly P
Sandra Marton: A puma tekintete

A fülszöveg alapján nem teljesen ilyennek képzeltem ezt a történetet. Azt hiszem, sokkal rosszabbra számítottam. Már az első oldal elolvasása után meglepődtem, hogy nem is lesz olyan szörnyű, mint amilyennek gondoltam.
Még nem volt szerencsém olyan füzethez, aminek a főszereplője egy háborúból hazatérő katona. A történet érdekes volt, az eleje még szórakoztató is. Aztán egyre komorabb hangulatú lett, ami persze érthető, de azért egy-két poén, csípős megjegyzés még simán belefért volna.
Ritka füzetek egyike, amiben minden egyes karakter szerethető volt. Eleinte nem terveztem a többi részt elolvasni, de ezek után őket is el fogom. :-)

Dianka
Sandra Marton: A puma tekintete

Oké, hát ez elég fura volt. A két főszereplő az elején olyan volt, mint az időjárás, szeszélyes, az egyik pillanatban utálják egymást a másikban meg „összefekszenek”. Jacob tesói meg fogyatékosnak tűntek, valahogy egyetlen értelmes megnyilvánulásuk nem volt. Miután a tesók kikerültek a képből és csak Addison és Jeke volt előtérben egész jó volt a sztori. A férfinak nagyon nehéz volt a háború után, „csonkítva” visszatérni a hétköznapi életbe, nem is ment zökkenőmentesen de Addison sokat segített neki hogy elinduljon a gyógyulást útján. A nőnek sem volt egyszerű élete, neki is meg kellett küzdeni az előítéletekkel de Jacobbal az oldalán sikerült megbirkóznia a problémákkal.

zuna19 P

Nem szívesen mosolyog az ember, ha halálra rémíti vele a környezetét.

zuna19 P

– A te órád is ennyit mutat?
– Mind a két óramutató a tizenkettőn áll. Vagy dél van, vagy éjfél. De mivel kinn sötét van, inkább az éjfélre tippelek – tréfálkozott a férfi.

zuna19 P

– Van egy fontos szabály Texasban: ha farmod van, akkor nem lehetsz meg cowboycsizma nélkül.

Kapcsolódó szócikkek: Jake Wilde

Némán nézték egymást.
Mondd, hogy szeretsz. Mondd, hogy maradjak.
Mondd neki, hogy szereted. Kérd meg, hogy maradjon.

zuna19 P

Hogy fájhat egy szem, amelyik már nincsen? Legalább tucatszor az orvosának szegezte ezt a gyerekes kérdést, s mindig ugyanazt a választ kapta: az agya számára még mindig létezik az a szem.
Kedvetlenül elhúzta a száját. Ez is bizonyítja, milyen haszontalan szerkezet az agy.

zuna19 P

– Tapasztalt festő-mázoló vagyok. El se tudod képzelni, micsoda pénzeket elkérnek a New York-i szakik!
– Íme egy takarékos nő! – Jake színpadias mozdulattal a szívéhez emelte a kezét. – Most mélyen megrendültem.
– Nem takarékos, csak nehéz anyagi helyzetben lévő. Diákhitel, lakáshitel…
– Caleb azt mondja, az ügyvédek jól keresnek.
– Még csak két éve dolgozom. A Kalich, Kalich & Kalich cégnél.
– Ez aztán a frankó név egy ügyvédi irodának! – vigyorgott Jake.

christine

Az ígéreteket mindig be kell tartani.

Kapcsolódó szócikkek: ígéret
christine

– A farm a kettőnk nevén van. Bár azt majd meg kell változtatni. Hiszen hamarosan Mrs.
Jacob Wilde-nak hívnak majd.
Addison felvonta a szemöldökét.
– Nagyon biztos vagy a dolgodban, Jacob Wilde.
– Az is vagyok, Miss McDowell. Közlöm veled, hogy hamarosan elveszlek feleségül.
– Nem kellene előbb megkérdezned? – nevetett Addison.
– Addison McDowell – Jake hangjából hirtelen eltűnt a derű –, leszel a feleségem?
A férfi reszketett az idegességtől.
– Adoré, nem hagyhatok neked választási lehetőséget. Vagy hozzám jössz, vagy…
– Vagy mi?
– Vagy üres és reménytelen lesz az életem.
A nő felsóhajtott.
– Akárcsak az enyém