Vásárlás 3 csillagozás

Sandra Grimm: Vásárlás

A népszerű Keress, találj, mesélj! böngészősorozat „kistestvére”, a Mini Keress, találj, mesélj! még kisebbeknek készült, akár 1 éves kortól lapozgathatják. Ennek megfelelően e kötetek kisebb méretűek és terjedelműek, és kevésbé részletgazdag az illusztrációjuk, mint az eredeti Keress, találj, mesélj! böngészősorozat tagjainak.
E kötetből a kicsik megtudhatják, hogyan vásárolunk a pékségben, az élelmiszerüzletben, a cipőboltban, a gyógyszertárban, a könyvesboltban és a termelői boltban. A könyvben szereplő jelenetek arra ösztönzik a beszélni tanuló kisgyerekeket, hogy megkeressék az ismerős tárgyakat, és megnevezzék őket.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Mini Keress, találj, mesélj! Scolar

Scolar, Budapest, 2021
14 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635093014 · Fordította: Tihor Szilvia · Illusztrálta: Denitza Gruber

BanyóBöbe>!
Sandra Grimm: Vásárlás

Először úgy tűnt még nem érdekli a kisfiam spoiler a keresgélés, de aztán párszor megnézegettük és most már örömmel hozza és mutogatja mi hol van a képeken. Persze még nem mindent talál meg, de nagyon lelkes. Bekerült a kedvenc könyvei közé. A mérete és a képek szuperek! Szeretjük!