Vágyak ​vonzásában 29 csillagozás

Sandra Brown: Vágyak vonzásában

Jordan Hadlock élete látszólag tökéletes: Svájcban él, imádja könyvesbolti munkáját, és egy gazdag gyáros, Helmut Eckherdt pályázik a kezére.
Reeves Grant Jordan házában keres menedéket egy viharos éjjelen. Egy villámcsapás sem perzselhetné meg őket jobban, mint a köztük fellobbanó szenvedély, ám a férfi reggelre nyomtalanul eltűnik.
Jordan nem is sejti, hogy még aznap újabb meglepetés várja: bár sohasem mondott igent dúsgazdag barátja házassági ajánlatára, Helmut mégis fényűző fogadáson jelenti be az eljegyzésüket. Jordan legnagyobb döbbenetére az estélyen felbukkan Reeves is, akiről kiderül, hogy neves sajtófotós, és azért érkezett, hogy fotóriportot készítsen Helmutról és menyasszonyáról.
Jordan egy olyan ember oldalán sodródik az oltár felé, akibe nem szerelmes, miközben Reeves, aki soha nem ismert szenvedélyt ébresztett benne, sokszor csak egy karnyújtásnyira van tőle. A nőnek választania kell a két férfi között: az egyik házasságot, a másik pedig szenvedélyt kínál neki…

Eredeti megjelenés éve: 1982

Maecenas, Budapest, 2014
276 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632032184 · Fordította: F. Nagy Piroska
Maecenas, Budapest, 2010
280 oldal · ISBN: 9789632032184 · Fordította: F. Nagy Piroska

Paulina_Sándorné P>!
Sandra Brown: Vágyak vonzásában

Szeretem ezeket a típusú könyveket, történeteket. Nem gondolkodik olvasás közben, kikapcsol és csak falja a sorokat. Kellemes kikapcsolódás volt a könyv. Szerethető figurákkal. Néha Reeves idegesített, de még az elviselhető szinten belül. Jordan szerintem a nehezen döntő emberek kategóriájába tartozik.

Sandra Brown: Vágyak vonzásában

Egy kihívás miatt esett erre a könyvre a választásom, szerelmi háromszögnek kellett szerepelnie benne és már a fülszöveg erről árulkodott.
Nem egy hétköznapi történetet mesél el, elég messze áll a valóságtól. Olvasás közben nem kellett sokat gondolkodni, pörögtek az események, faltam az oldalakat, kikapcsolt. Nagyon romantikus, erotikus. Néha már egy kicsit túlságosan is csöpögős, tele elég sok klisével.

Boszika87>!
Sandra Brown: Vágyak vonzásában

Nem ez lett az írónő legjobb könyve…
De egynek jó :)

Színek>!
Sandra Brown: Vágyak vonzásában

Sandra Brown: A vágyak vonzásában- kikapcsolódásnak, gondolat elterelésnek jó volt. Az a probléma ezzel a műfajjal, hogy ha később meghallod a könyv címét semmi nem jut az eszedbe róla!

barthareka88>!

Ám amikor váratlanul kigyúlt a villany, hirtelen ellökte magától, és úgy ült fel, mintha rugó lenne a derekában. Miután rájöttek, mi történt, egyszerre tört ki belőlük a nevetés.
– Átéltem háborúkat, éhínségeket, árvizeket, mégis attól kapok infarktust, hogy újra van áramszolgáltatás – csóválta a fejét a fotós, és jellegzetesen fiús mozdulatával tíz ujjal végiggereblyézte a haját.

52. oldal, 2. fejezet

barthareka88>!

– Azt mondtad, ha szilárd talajt érzel a lábad alatt, akkor nem félsz.
– Hazudtam.
– Itt semmi okod sincs a félelemre. A kilátó csak pár fokot leng ki, és a legközelebbi fennsík alig háromszáz méterrel van lejjebb.

126. oldal, 5. fejezet

barthareka88>!

– Ha mégis az lenne megírva, hogy lezuhanjak erről a hegyről, próbáld lekapni a gépet a nyakamról, és csinálj róla egy fotót.

127. oldal, 5. fejezet