Texas! ​Chase (Texas-trilógia 2.) 52 csillagozás

Sandra Brown: Texas! Chase Sandra Brown: Texas! Chase Sandra Brown: Texas! Chase

A ​Tyler családot- Sandra Brown Texas- trilógiájának hőseit- mindenki jól ismeri Milton Pointban. Chase és Lucky, akik a családi olajfúró-vállalkozást vezetik, örökké a város érdeklődésének középpontjában állnak. Nemcsak mert temperamentumos, meggyőződésükért ölre menni se rest, ritka szép szál férfiak és híresen jó testvérek: életük fordulatai is folyvást új meg új beszédtémát jelentenek.
Hetedhét országra szóló boldogságból a gödör aljára kerülni: Chase-nek ez is kijut, mikor imádott felesége gyermekkel a szíve alatt autóbaleset áldozata lesz. Chase összeomlik, kétségbeesett önpusztítása már szinte a züllés útjára taszítja, nem mer otthon lenni, csak a pillanatnyi feledést hajszolja. S éppen mikor szó szerint a porban hever, mert a rodeón leveti hátáról a bika, megcsillan az újrakezdés reménye… Egy régi iskolatársnő, aki titkon hő szerelmet ápol iránta az iskolai évek óta, szemtanúja a jelenetnek.
Csakhogy kicsoda ez a nő? Marcie Johns, az ingatlanügynök, aki a… (tovább)

Eredeti cím: Texas! Chase (angol)

Eredeti megjelenés éve: 1991

JLX, Budapest, 1993
330 oldal · ISBN: 9637822291 · Fordította: Süle Gábor

Silverlight>!
Sandra Brown: Texas! Chase

Nagyon szeretem ezt a történetet. Tel is tele van érzelmekkel. Komoly szerep jut itt a második esélynek mind két szereplő részéről. Mindketten az érzelmeikkel és a múltjukkal harcolnak, hiszen tele vannak félelemmel, bűntudattal és megbánással. Chase és Marcie aranyos párost alkotnak. Szerintem ez egy igen könnyed történet, amiben azért bőven akad érzelem és pluszként megjelenik benne egy kis krimi szál is, de tényleg csak érintőlegesen, hiszen semmi durva esemény nincs benne. Szerintem sokkal jobb könyv, mint amennyire értékelve van.

Maecenas, Budapest, 2019
264 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632034140 · Fordította: Kiss Marianne
Ani249>!
Sandra Brown: Texas! Chase

Ez a rész már sokkal jobb és érdekesebb volt. Romantikus, tele bonyodalommal, és a krimi szál is jobban kidolgozott. Marcie egy hihetetlen nő! Erős és kitartó. Chase egy kicsit dacos, de a végére csak sikerült megegyeznie saját magával.

Paulina_Sándorné P>!
Sandra Brown: Texas! Chase

Egy picivel jobban tetszett, mint az előző rész. Együtt fájt a szívem először Chase-zel, majd Marcie-val. Tetszik a párosuk. Örültem neki, hogy Chase spoiler Tetszik, Lucky és Chase szócsatái, főleg mikor a seriffet húzzák.

Kuri_Szilvia P>!
Sandra Brown: Texas! Chase

Chase története már az első részben elkezdődött. felesége és még meg nem született gyermeke halálával kettétört az élete. A történet alapja a fájdalom, az önsajnálat, de itt jön a képbe Marcie. Mint később kiderül régóta szereti a férfit. Házasság, hogy megmentsék a családi vállalkozást, örült telefonáló, akit lehet hogy Marcie talált ki, izgalmas, és az olvasó várja mi lesz a vége.
A megtört lélek is szerelemre találhat. örültem hogy a többiekről is olvashattam a történetben, és bár nem övék volt a főszerep, mégis pont elég információ volt velük kapcsolatban.

Timi0320>!
Sandra Brown: Texas! Chase

Ez a rész már sokkal jobban tetszett.
Chase és Marcie szimpatikusabb karakterek voltak számomra mint Lucky és Devon.
A történet érdekesre és izgalmasra sikerült. A zaklatós szál jó ötlet volt. Egészen meglepődtem, hogy ki állt a beteg telefonok hátterében.
spoiler

Andeeka26>!
Sandra Brown: Texas! Chase

Egyszerűen imádtam…pár óra alatt kiolvastam és a végén hiányérzetem volt, hogy na most ennek a sorozatnak itt vége van, nincs folytatás, nem fogom megtudni hogy kivel mi lesz. Szerettem egyben utáltam is. Szerettem, mert gördülékeny, eseményekkel teli, nem lapos a story valamint szerelemről szól(ki ne szeretné). És utáltam, mert rövid és annyira beleszerettem, hogy kétszer elolvastam.
Ui: Kár, hogy az érettségin nem ilyen könyvekről van szó…tuti meglenne a max. pontom. :)

Miah>!
Sandra Brown: Texas! Chase

Az első és az utolsó részt jobban szerettem ennél, ezt a részt csak azért olvastam el, hogy az utolsó könyvben mindent értsek. A női főszereplő nem volt olyan szimpatikus, Tanját jobban szerettem.

vigili>!
Sandra Brown: Texas! Chase

Nem szeretem azokat a könyveket, amiknél már a 2. oldalon érzem, tudom,hogy mi lesz a vége. Sandra Brown-tól Az eltévedt leveleket olvastam, az nem is volt olyan rossz. Akkor ezzel megállunk, egyenlőre nem epedek a könyveiért. Majd egyszer folyt. köv.

Texas-trilógia sorozat · Összehasonlítás