Régen ​várt szerelem 58 csillagozás

Sandra Brown: Régen várt szerelem

Law Kincaid betoppan Marnie Hibbs házába, és számon kéri rajta azokat a névtelen leveleket, amelyben zsarolni próbálják azzal, hogy van egy törvénytelen fia. A nő tiltakozik a vádak ellen azzal, hogy neki nincs is fia, amikor belép a szobába a tizenöt éves David, aki Marnie-t anyának szólítja, és megszólalásig hasonlít Law-ra…

Eredeti megjelenés éve: 1988

Maecenas, Budapest, 2007
294 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632031705 · Fordította: F. Nagy Piroska

Mrs_Curran_Lennart P>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

A kilencvenes években nem volt még ekkora választék romantikusokból, úgyhogy Sandra Brown szinte minden könyvét beszereztem és volt, amit többször is elolvastam. Ez volt az egyik kedvencem. Marnie csodálatos anya és bármit megtenne a fia boldogságáért, holott David spoiler. Kicsit rózsaszín romantika, de néha kell ez is.

Zsuzsanna_Makai>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

Az a durva, hogy tökre nem emlékeztem erre a könyvre, de imádtam, David szülinapját persze megkönnyeztem, de akárhogy is szépítjük a dolgokat, tényleg jól össze lett rakva az a gyerek, én is büszke lennék rá.
Fura így belegondolni, hogy igazából nem akarták ezt a kölyköt, és CSAK a vallás miatt nem engedték elvetetni…

meteoritastar>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

A fulszoveg alapjan masra szamitottam. De igy sem ert nagy csalodas. Egy igazan szep tortenetet kaptam. Nincsennek benne csavarok, hatalmas dramak es elore tudod mi lesz, de meg se tudod letenni.
Szivmelengeto kis limonade, de engem megfogott.

/ Elerte, hogy ne gondolkozzak es meg mosolyogjak is, pedig aznap ez nagyon messze allt tolem. Pont erre a laza tortenetre volt szuksegem/

Sandra Brown: Régen várt szerelem

Ez a kedvenc könyvem Sandra Browntól. Marnie nagyon jó karakter végig szurkoltam neki,annyira jószívű nő. Az egész történet nagyon ötletes és megható.

digu96>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

Pár évvel ezelőtt nagyon tetszett minden Sandra Bwown könyv, faltam őket. Most viszont már látom a könyvek hibáit is. Számomra ebben a könyvben probléma volt a cselekmény gyorsaságával. Egyik pillanatban nem szeretik egymást, majd másnak kb házasság és összeköltözés, gyerek. Ez nekem nagyon fura és gyors tempó. Egyszer olvasásnak elment, nem hiszem, hogy újraolvasnám. Meg őszintén Marnie egy kicsit fura ezzel a nagy szerelmével ennyi éven át.

Nikolett_Szabó_5>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

Nagyon imádtam ezt a regényt olvasni, egyszerűen olvastatta magát. Sandra Brown könyveit egyébként is imádom, de ez a kedvencem!

Ha kíváncsi vagy a véleményemre:

krisztina0419>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

Szeretem ezt a könyvet. Igaz ennek sincs olyan nagy története, én mégis kedvelem.
Law a nemzeti hős, és Marnie az egyszerű hétköznapi anya.
Bár az egész könyvben érezzük, hogy Marnie féltékeny a hiper-szuper Lawra, mégis szurkolunk nekik, hogy összejöjjenek. Igazi szerelmes regény:)

pasztornenagyeva>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

Amikor csak kikapcsolódni vágyom egy megterhelő munka után, szeretek ilyen könnyed olvasmányokat elővenni Csak úgy fogynak a lapok,nem kell gondolkozni. Marnie nagyon klassz srácot nevelt Davidból, minden szülő örülne ilyen gyereknek. Külön dicséretes, hogy mindezt egyedül,mert a szüleire nem számíthatott. Dávid szülinapját torok szorongatva olvastam Szerettem ezt a történetet.

Ticsi91>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

Csak azért adon 4 csillagot a könyvre mert számomra nagyon rövidnek tűnt.De a rövidségétől függetlenül nagyon élvetem.Tetszett a történet.

Aeryn>!
Sandra Brown: Régen várt szerelem

Elég rövid volt a történet, de olvastatta magát. Könnyű, kis nyári olvasmánynak tökéletesen megfelel.

zuna19>!

– Ugyan, mami, ma már a pasik nem figyelik, hogy egy csajnak nagy-e a cickója vagy sem.
Marni megkereste a tükörben David szemét.
– Na most ezt próbáld elismételni, de úgy, hogy közben komoly maradsz.

– Law, maga…
– Ühüm. Szeretek meztelenül úszni. Nagyon jóleső érzés.
– Ez a maga hitvallása, igaz? Tedd, ami jólesik.
– A magáé pedig úgy szól, hogy ami jólesik, az csak bűn lehet.