Irigység ​/ Késedelem nélkül / Szerelem első lépésre / Vadászidény 3 csillagozás

Sandra Brown – Lee Child – Jeanne Ray – C. J. Box: Irigység / Késedelem nélkül / Szerelem első lépésre / Vadászidény

Sandra ​Brown: Irigység
A világtól elvonultan élő szerző álnéven küldi el kéziratát az egyik tekintélyes manhattani kiadónak. A csinos és éles eszű könyvszerkesztőnek, Maris Matherly-Roednek mégis sikerül a férfi nyomára bukkannia egy kis szigeten, nem messze Georgia állam partjaitól, ám hamarosan kénytelen rádöbbenni, hogy a rejtélyes és érzéketlen író sokat ígérő története jóval többről szól, mint valaha gondolta.

Lee Child: Késedelem nélkül
Az Egyesült Államok nemrég megválasztott alelnöke névtelenül érkező életveszélyes fenyegetést kap, ezért a biztonsági szolgálatokat teljes készültségbe helyezik. Igyekeznek áttörhetetlenné tenni a védőfalat, egyúttal kideríteni, ki akarja holtan látni Brook Armstrongot, ezért a szívósságáról, becsületességéről és kötélidegeiről ismert szabadúszó nyomozóhoz, Jack Reacherhez fordulnak.

Jeanne Ray: Szerelem első lépésre
A negyvenkét éve boldog házasságban élő Caroline és Tom McSwain családjában egyszer csak… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Reader's Digest válogatott könyvek

Reader's Digest, Budapest, 2003
544 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638475919 · Fordította: Révbíró Tamás, Komáromy Rudolf, Koncz Éva, Pelle Csilla