Érzékek ​fogságában 33 csillagozás

Sandra Brown: Érzékek fogságában Sandra Brown: Érzékek fogságában

Caroline Dawson túltette magát az emberek pletykáin. Túltette magát azon, hogy nála harminc évvel idősebb férje, a megye leggazdagabb embere, Roscoe Lancaster hosszú szenvedés után meghalt. Attól azonban nagyon félt, hogy férje fiával, Rink Lancasterrel nem lesz ilyen könnyű dolga. Évekkel korábban, tinédzserkorukban Rink vezette be Caroline-t a szerelem titkaiba – de kegyetlenül összetörte a szívét. Rink most visszatér apja halálos ágyához. Azt állítja, Roscoe birtokán akar letelepedni. Igazság szerint régi, kiolthatatlan, szenvedélyes szerelemtől hajtva, valójában Caroline-t akarja megkapni.

Eredeti megjelenés éve: 1984

Maecenas, Budapest, 2018
278 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632033792 · Fordította: Bartha Réka
Lap-ics, Debrecen, 2002
282 oldal · ISBN: 963679183X · Fordította: Bartha Réka

Zsuzsanna_Makai>!
Sandra Brown: Érzékek fogságában

Második olvasásra is tetszett, bár bájos volt a naívsága. Nem véletlen, hogy ez a nő szoktatott rá az olvasásra.

l_moni>!

Könnyed nyári olvasmány.
Roscoe nagyon undok egy ember.
Caroline és Rink remek páros.

krisztina0419>!
Sandra Brown: Érzékek fogságában

Olyan régóta itt motoszkált ez a történet a fejemben, hogy alig vártam, hogy újra olvashassam.
Arra nagyon emlékszem, hogy végét imádom. Most is alig vártam, hogy olvashassam a végét.
Alyssára nem emlékeztem, de ez tök jó volt, hogy még most is okozott meglepetést ez a könyv.
Az viszont zavaró tényező, hogy nem derül ki, hogy miért utálta Rinket ennyire az apja.
Na mindegy, én imádom ezt a könyvet!

Aeryn>!
Sandra Brown: Érzékek fogságában

Könnyed, nyári olvasmányként fogtam bele, és ebben a tekintetben nem is csalódtam. A romantikus történetek kedvelőinek tetszeni fog.