Belépő ​a mennyországba 32 csillagozás

Sandra Brown: Belépő a mennyországba

A szépséges Blair Simpsonnak olyan élet jutott, amilyenről legtöbbünk csak álmodozhat. Éjszakáit és nappalait teljes mértékben kitölti a zene és a tánc, a Broadway színes, izgalmas világa. A kibontakozó karrier azonban megtorpan: egy váratlan sérülés hat hónapi kihagyásra kényszeríti Blairt. A lány egy távoli, álmos kisvárosban lábadozik. Csupa családos házaspár veszi körül, akik együtt építik közös álmaikat. Blair egyszeriben ráébred, hogy fájó hiányérzet gyötri, hogy az állandó kapcsolatot ő sem nélkülözheti. És itt találkozik Sean Garrett-tel. A férfival, aki drámai szembesülésre kényszeríti énje elfojtott részével. Blair úgy érzi, hogy döntenie kell: vagy a tánc, vagy a szerelem..

Eredeti megjelenés éve: 1983

Maecenas, Budapest, 2013
302 oldal · ISBN: 9789632030371 · Fordította: F. Nagy Piroska
Maecenas, Budapest, 2001
302 oldal · ISBN: 9632030370 · Fordította: F. Nagy Piroska

Deziréé>!
Sandra Brown: Belépő a mennyországba

Másodjára olvastam a könyvet és fúú. Nekem még mindig tetszik, bár, ahogy érzékeltem azért felejtettem, nem is keveset és újra megdöbbentett a könyv.
Ez a könyv, hogy úgy mondjam a vonzódás első látásról szó, ahol majd később természetesen kialakul a szerelem is. Sokat kuncogtam a jeleneteken, ahogy olyan kis huncut dolgok is voltak benne, egyszerűen nem tudtam megállni mosolygás nélkül, de volt olyan is, hogy hangosan nevettem néhány jelenetnél.
Szép történet, bár nekem a vége kicsit el van kapkodva, de akkor sem tudok miatta nagyon haragudni.
Annyira tetszik, hogy a cím elhangzik szereplőnk egyik párbeszédéből a történet végén és megtudjuk, miért ez a címe a könyvnek.
A borítója is tetszik, főleg az ég és a felhők miatt.
Könnyed, egy napos olvasmány, én alig bírtam ismét letenni (bár néha sajnos le kellett tennem), de azért tudtam be tudtam fejezni kevesebb, mint egy nap alatt.
Blair tánc szenvedélye pedig elképesztő. Becsülendő, ha valaki ennyire szeret valamit és képes elérni az álmait, bár ugye, mint tudjuk az álmok, célok sokszor változnak, ami nem baj, hisz minden embernek szüksége van az újabb és újabb álmokra.

Sandra Brown: Belépő a mennyországba

Tetszett. Tipikus Sandra Brown könyv. A fél csillag levonás csak azért van mert egy-két könyve, szerintem azért jobb volt mint ez. De azért már rosszabbat is olvastam tőle.Tetszett a történet és a karakterek is. Szerethető könyv. Kellemes kikapcsolódást nyújtott vasárnapra. Hamar olvasható, és persze letehetetlen. Biztos újraolvasós lesz.

Szédültnapraforgó>!
Sandra Brown: Belépő a mennyországba

Sandra Browntól ez már a 7. olvasásom. Mindig jókor találnak meg a regényei. Igazi kikapcsolódós, romantikus történet, ami szívfacsaró, mert olyan könnyű beleképzelni magunkat a főhősnő helyébe, akár rólunk is szólhatna a történet. Ebben a „mesében” Blair és Sean egymásra találásának lehetünk szem és fültanúi. Pam barátsága segíti hozzá a sérült balettáncos lányt, hogy új életet kezdjen, végre rátaláljon az igaz szerelem.

Ariadne>!
Sandra Brown: Belépő a mennyországba

Szórakoztató, kedves kis történet. Kedvelnivaló szereplőkkel és események sorozatával.

Boszika87>!
Sandra Brown: Belépő a mennyországba

Az egyik kedvencem lett :)
Könnyű,vicces,szórakoztató :)

tothalexandra>!
Sandra Brown: Belépő a mennyországba

Hááát nem is tudom. Vegyes érzéseim vannak a könyvel kapcsolatban. A kezdés nagyon tetszett, ott végig mosolyogtam, de a közepétől nekem leült a történet, és a befejezése sem hozott fordulatot. A borító számomra pedig rémes.

Nickykee>!
Sandra Brown: Belépő a mennyországba

A legeleje nagyon tetszett, vicces volt. Aztán az a jó pár oldal valóban nagyon szexista volt, konkrétan értelme, mondanivalója nem volt… túl sok volt már ebből, főleg buszon olvasva, amikor bárki bele-beleolvashat. Ezt a részt átugorva megint tetszett, végül is egy egyszer elolvasható, jópofa történet. A 3 részes Texas sorozatot olvastam eddig az írónőtől, na azok sokkal jobb könyvek szerintem!

Marcsi P>!
Sandra Brown: Belépő a mennyországba

Tetszett és szerettem a karaktereket is. A fél csillag levonás csak a bajusz miatt van. :)

zuna19>!

– Szóval az isteni test és az ártatlan tekintet csak álca. Egy vad nősténytigris lakik önben, Blair Simpson. Maga tetszik nekem.

zuna19>!

– Neked van a legédesebb popsid. Mondták már?
– Sokan.
– Ó? Tényleg?

zuna19>!

– Mikor kezdtél el táncolni?
– Négyéves koromban.
– Négy!
Blair nevetett.
– A mamám akkor íratott be balettra. Az első fellépésemen rózsaszín marcipánszív volt a szerepem.
– Finom…
Blair elképedt, hogy a férfi egy ilyen ártatlan szóba mennyi érzékiséget tud csempészni.

Marcsi P>!

– Mama és papa is együtt alszanak – védekezett Mandy.
– Senki nem alhat az ágyukban, és a szobájukba se mehetünk be, csak ha dörög és villámlik – magyarázta Angela álmosan.
Blair és Sean nevető pillantása találkozott, majd újra szigorúságot erőltetve magukra, visszafordultak a gyerekek felé.
– Szombat reggel se mehetünk be addig, amíg vége nincs a Tom és Jerry-nek – ült fel Paul, hogy e rendkívül fontosnak érzett információt közölje.
Seanból kitört a nevetés, de egy köhintéssel elfedte, és visszanyomta Pault az ágyba.

Deziréé>!

– Ez olyan dekadens dolog – mondta Blair, és újabb maroknyi tengervizet locsolt Sean lábára.
– Igen, de tökéletesen jó arra, hogy lemossuk a festéket.
– De nekem nem is festékes ott, ahol mosod.
– Látod? Leviszi.