Alkonyi ​ölelés (Coleman család 1.) 14 csillagozás

Sandra Brown: Alkonyi ölelés

A Texas felé vezető karavánúton nincs még egy olyan rejtélyes nő, mint Lydia Langston. És nem akad makacsabb férfi, mint Ross Coleman… Mindketten a múltjuk elől menekülnek. Lydia megesküdött rá, hogy soha egyetlen férfi nem veheti el tőle a büszkeségét. Ross pedig hűséget fogadott gyermekágyi lázban elhunyt feleségének, aki fiúval ajándékozta meg. Lydia és Ross mégis egyre több időt töltenek együtt, ugyanazzal az ellenséggel és ugyanazokkal a veszedelmes érzelmekkel küzdenek… képtelenek megállítani az eseményeket, amelyek végül felőrlik a férfi halálos bosszúvágyát, és a szerelmes nő karjaiba hajtják őt.

Eredeti megjelenés éve: 1985

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vadrózsa könyvek

Aquila, Budapest, 2003
318 oldal · ISBN: 9636791945 · Fordította: Bartha Réka

meteoritastar>!
Sandra Brown: Alkonyi ölelés

Én kellemeset csalódtam ebben a könyvben. Najó a „ kellemes” nem éppen jó szó. Mert az írónő nem kímélt. Voltak benne igazán durva részek. Egyszer még eszembe is jutott. Ez biztos Sandra Brown könyv? :)):))De azért nem kell megijedni. / Ez a történet elejére vonatkozik/A megszokott Sandra Brown stílus is ott volt.
Nem tudom, hogy miért nem volt szimpi ez a könyv. Csak ezért olvastam el,mert a 2. rész felkelette az érdeklődésemet. De határozottan jó döntés volt megismerni ezt a történetet. A két főszereplőt már az elején megkedveltem. Igaz, hogy Ross nagyon hamar / túl hamar is/ felfigyelt Lydiára, de jó volt, hogy sokáig tartotta magát és morgolódott :)):)) Nem egyből rendeződtek a dolgok.
A cselekmény is tetszett. Hiába, szeretek az akkori életről olvasni, hogy min kellett keresztül menniük azoknak, akik ekkora útra válalkoztak. Le a kalappal előttük.
A történet nagyobb része a páros barátkozásáról, az utazásról szól. Az izgalmasabb részek csak a könyv végefelé vannak. De nem baj. Nem volt unalmas.
Egyedül, ami nem tetszett benne, az a több cselekményszál volt. Visszagondolva, jó volt, hogy így lett megírva, de mikor olvastam, legszívsebben átlapoztam volna. Egyedül Bubbáról szoló részeket szerettem nagyon. Kivéve egy dolgot. Jajj nagyon sajnáltam, ami történt. De az biztos, hogy az írónő szépen megmutatta, hogy egy fiatal srác, hogyan vált felnőtté….
Sandra Brown rajongóknak kötelező :)):))

Silverlight>!
Sandra Brown: Alkonyi ölelés

Az egyik legkedvesebb könyvem az írónőtől. Megható, felkavaró történet, mely tipikus példája annak, hogy nem szabad a külső, vagy megjelenés alapján ítélni, hiszen mindenki többet rejt magában, mint amit kifelé mutat. Lydie szörnyű életet életet élt, s igen csak meggyötrődött, mégis egy sorszerű találkozásnak köszönhetően menekülési lehetőséget kap. Ross veszteségén igyekszik túljutni, s egy második esély felé kell tudni nyitni. Szerintem izgalmas volt végig, s a mellékszereplőket is nagyon szerettem. Persze akadt olyan is, akit idegsítő volt, de szerencsére mindenki elnyerte a méltó büntetését.

Aquila, Budapest, 2003
318 oldal · ISBN: 9636791945 · Fordította: Bartha Réka
otaksa>!
Sandra Brown: Alkonyi ölelés

A második legjobb SB könyv, amit olvastam. Az eleje megrázó és megdöbbentő (szokatlan is ettől a műfajtól), de aztán van benne bőven kaland és izgalom is. Még folytatása is van, aki megszereti az itteni szereplőket, még egy könyvön át szurkolhat nekik, hogy megtalálják a boldogságukat.

SunnySister>!

Tudta, hogy most meg fogja csókolni Lydiát, és ez ellen a késztetés ellen semmit nem tehet. Már rég kicsúszott kezéből az irányítás. A sors előre elrendelte, hogy ez legyen az a pillanat, és ő fejet hajtott a végzet előtt. Alávetette akaratát az istenek rendelésének, s lassan Lydia vágyódó ajka felé mozdult.

Coleman család sorozat · Összehasonlítás