A ​harag színe 8 csillagozás

Sandra Brown: A harag színe

Franklin ​Trapper őrnagy huszonöt évvel ezelőtt kimentett egy maroknyi túlélőt egy felrobbantott szálloda romjai közül, és ettől kezdve nemzeti hősként tekintettek rá. Ünnepi események kedvelt szónoka volt, sorra adta az interjúkat, mígnem egyszer csak hirtelen eltűnt a nyilvánosság elől.
Kerra Bailey, a becsvágyó tévés újságíró egy olyan sztorit szimatol meg a történet mögött, amely új magasságokba repítheti a karrierjét, ezért a fejébe veszi, hogy exkluzív interjút készít az őrnaggyal. Semmilyen eszköztől nem riad vissza a cél érdekében, még arra is hajlandó, hogy felkutassa az őrnagy fiát, az egykori szövetségi ügynököt, John Trappert, aki évek óta nem áll szóba az apjával. A férfi nem akar foglalkozni sem a huszonöt évvel ezelőtti eseményekkel, sem az apjával, de hosszas rábeszélés után mégis hajlandó segíteni a nőnek, és összejön az interjú.
Arra azonban Kerra nem számított, hogy ezzel ismeretlen támadók célpontjává teszi az őrnagyot – és önmagát is. Így, amikor… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2017

Maecenas, Budapest, 2019
356 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632033921 · Fordította: F. Nagy Piroska

meteoritastar
Sandra Brown: A harag színe

Sandra Brown hozta a formáját.
Egy nagyon jó csavaros, romantikus könyvet alkotott meg ezzel a történettel.
Nagyon jó volt a krimi szál. Sok mindenre csak a történet vége felé derült fény. Imádom az ilyet. Lehetett tippelgetni.
A romantikus szál is jó volt. Ez inkább Johnnak köszönhető, ahogy a dühös, eszes, csavaros, csábító énje váltogatta egymást. Jókat szórakoztam.
Jó könyv volt. Ajánlom.

utazolany I
Sandra Brown: A harag színe

Az írónő könyveit korában egy barát ajánlotta a figyelmembe. És milyen jól tette! Azóta „A harag színe” már nem az első regényem tőle, és nem is az utolsó. Most a téli szünetben végre volt alkalmam egy lendületből elolvasni a történetet, ami jól jött, mert pörgős, nem árt figyelni a részletekre. Csak annyit a sztoriról, izgalmas, hogy nem mindig az a jó, aki annak látszik, és fordítva. Ajánlom az erotikus/romantikus krimi kedvelőinek!

Kathreen
Sandra Brown: A harag színe

Sandra Brown úgy tudja keverni a szálakat, hogy a végére már azt se tudni, hogy ki a jó és ki a rossz.

Cat8 P
Sandra Brown: A harag színe

Krimi romantika egyik királynője nálam az írónő, és most sem okozott csalódást.
Voltak ötleteim, hogy ki lehet a merénylet főkolomposa, de aki volt, arra csak elvétve gondoltam.
Az egész regény fő eseményei néhány napot ölelnek fel, így peregnek az események. Közben izzik a levegő John és Kerra között.
A végén még egy nem várt fordulat következik. Majdnem rágtam a körmömet izgalmamban.
Egy dolog zavart, hogy olyan apró betűs volt, amely a késő esti olvasásnál megerőltette a szememet.
Sajnálom, hogy évente csak 1 új könyvet olvashatunk az írónőtől. Az összes eddig magyarul megjelent könyve megvan :)

krisztin1

– A rossz dolgok akkor következnek be, amikor a legkevésbé számít rá.
– Ahogy a jó dolgok is.

krisztin1

– Legyen olyan kedves, és menjen el.
– Nem szoktam kedves lenni.
– Ezt tanúsíthatom.

– Vezessen óvatosan.
– Tök józan vagyok. Ma este nyugodtan alhatnak a parkolóórák.

krisztin1

– Nehéz volt bejutnia a csődülettől?
– Nem. Van egy módszerem, amivel elkerülöm a tömeget.
– És mi az?
– Szólok nekik, hogy húzzanak el.