Gyöngéd ​vágyak (Heather Duvall 1.) 26 csillagozás

Samantha James: Gyöngéd vágyak Samantha James: Gyöngéd vágyak

Stonehurst ​hercegének gyönyörű, fogadott leánya, Heather Duval elhatározza, hogy a huszonegyedik születésnapjára kapott pompás birtok irányítását a kezébe veszi. Minden adottsága megvan ehhez, és különben is jobban szeret a tarka mezőkön bolyongani, mint részt venni a zajos társasági életben. Valami megfoghatatlan szomorúság felhőzi a lelkét, amelynek eredetéről nincsenek pontos emlékei. Békés magányába egy szép napon betoppan egy fiatalember, aki Damien Tremayne-nek nevezi magát, és intézőnek jelentkezik a birtokra. Heather nyugalmának vége szakad; a jóképű, szellemes és vonzó férfi rabul ejti a szívét. Damient sem hagyja hidegen a lány elragadó szépsége és különös bája, pedig nem azért érkezett a birtokra, hogy szerelmes legyen. Titokban a bátyja rejtélyes halála után nyomoz, és a szálak Heather Duvalhoz vezetnek. Sötét titkok és veszélyes igazságok lappanganak a lány körül, melyekről neki sejtelme nincs. A vágy és a végzet egymás karjába hatja őket, de előbb szembe kell nézniük… (tovább)

Eredeti cím: Every Wish Fulfilled

Eredeti megjelenés éve: 1997

Lap-ics, Debrecen, 2003
266 oldal · ISBN: 9636792070 · Fordította: M. Szabó Csilla
Lap-ics, Debrecen, 1998
266 oldal · ISBN: 9634343287 · Fordította: M. Szabó Csilla

Nikolett0907 P>!
Samantha James: Gyöngéd vágyak

„Az alkonyi homály lassanként beszivárgott a zsalugáterek résein. A mélabús sötétség beosont a szobába… a halál torz kísértetével együtt.”

Arra ugyan már nem emlékszem, hogy mikor, de azt igen, hogy kinek adtam kölcsön ezt a könyvet és közel 6 év távlata után visszakaptam, ez maga a csoda.
Anno hiába volt meg, nem olvastam, most pedig már ha újra vissza került eredeti „otthonába”, tárt karokkal vetettem magam a sorok közé és bizony nagyon megszerettem.

Kedves, néhol lassan, máskor viszont egy nagyobb irammal csordogáló történetet olvashattam.
Szerethető szereplőkkel, kellő lelki sérüléssel és egy igencsak kedvemre való bonyodalommal.
Nem rajongtam sokáig a műfajért, de most egyre jobban kedvelem, és örülök, hogy a polcom lakója lett ismételten. ♥

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Samantha James: Gyöngéd vágyak

Ez a történet még sokkal jobb volt, mint a szerző előző könyve, imádtam.
Heather remek karakter volt, kedves mégis talpraesett és egy titokzatos múltbéli sérülés miatt kicsit sánta, ami nem akadályozta abban, hogy nagyszerűen elboldoguljon egy birtok irányításával.
Egy titokzatos férfi, Damien érkezik a birtokra és beáll intézőnek, egyáltalán nem tisztességes szándékkal, bátyja rejtélyes halálával kapcsolatban nyomoz és a szálak ide vezették.
Szinte törvényszerű, hogy vonzalom alakul ki a fiatalok között, és izgalmas ahogy feltárulnak a múlt titkai.
Ez egy szép megható és mégis csavaros történet volt, nagyon élveztem minden sorát olvasás közben. Bátran ajánlom a történelmi romantikus irodalom kedvelőinek.

Gaby33>!
Samantha James: Gyöngéd vágyak

Aranyos, kedves, hamar kiolvasható romantikus történet. A kategóriájának maximálisan megfelelő történet, kedvelhető szereplőkkel.

miaow P>!

5. oldal (Lap-ics, 1998)