Osztozni ​Hailey-n 200 csillagozás

Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Vajon mi lehet Hailey Anderson sötét titka? A lány évek óta őrülten vágyakozik bátyja két legjobb barátja után. Mark Allennek, a szenzációs faszobrásznak és a jóképű doktornak, Tony Adamónak sejtelmük sincs róla, hogy minden éjjel róluk fantáziál a lány.

Egy csúnya szakítás után Hailey igyekszik távol tartani magát durva barátjától. Alig várja a kéthetes hawaii utazást bátyjával és annak két szexi barátjával, hogy Mark és Tony napbarnított, izmos testén legeltethesse a szemét. Még akkor is, ha nem érhet hozzájuk.

Ám – várakozásával ellentétben – a két férfi nem kishúgaként tekint rá. Az édes hármas izgató játékokat űz, és nem enged be kívülállókat a kapcsolatba. Mindkét férfi akarja Hailey-t, és elfogadják, hogy osztozniuk kell rajta. A forró valóság ezerszer jobb, mint a tiltott fantáziálgatás. Ám egy nap Hailey volt barátja fenyegetni kezdi új keletű boldogságukat…

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Az érzékiség mesterei Ulpius-ház · Tizennyolcas karika Ulpius-ház

Ulpius-ház, Budapest, 2013
348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632548494 · Fordította: Horváth M. Zsanett

Tony Adamo · Mark Allen · Hailey Anderson · Jake Anderson

KATARYNA>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Bele is vágok a közepébe, mert ezt nem mosom le magamról az életben sem, hogy elolvastam ezt a csodaszép történetet.

Szóval… adott egy naív pic.ha, aki kap 2 ellenállhatatlan csődört.
Mark és Tony… magasak… szexik… nagy, és arányos a kezük..

Menjünk tovább, unalmas..
Mark elkezdte az előjátékot egy röpke csókkal, majd megérkeztek a bungallóba és Tony is megjelent.
Majd kettesben maradt Tonyval aki kapott az alkalmon és már megy is a felnőtt tartalom. Nem beszélek csúnyán.

Este pedig mikor a drága kialudta magát, kimegy Markhoz, aki megmutatja neki, milyen nagyok az ujjai… de még nem elég! Ahhh.. magában akarja a nagy xxxxxx,
megjelenik Tony is.
És miről álmodik egy lány?
Hmmm…. ő lesz a virsli a hot dogban. Mert szegénynek nem elég egy kolbász egyből kettőt kapott gratis.

Annyira szép az élet..

Nem kérek kioktatást tudom mit olvastam, köszönöm.

Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Hát ez remek volt, nagyon imádtam! ♥
Szórakoztató volt, erotikus, romantikus. Az expasis krimiszál pedig nagyot dobott rajta.
Mark és Tony eszméletlen pasik. A hárman párban meg amúgy is szívem csücske :)
Erotika rajongóknak mindenképp ajánlom, hisz nagyon akciódús a könyv ;)

Timi970120>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Habár többnyire bele tudtam élni magam, nemigen mondanám, hogy letehetetlen volt, sőt, akadt rész, amit már-már kicsit unalmasnak titulálném inkább!
A történetet annyira nem tartom különlegesnek; habár nem találkoztam még ilyennel, hasonlóval már igen. És úgy gondolom, többnyire egészen kiszámítható is volt. Viszont mindenképp meg kell említenem, hogy a lezárásával egészen kereknek éreztem.
Azt hiszem, két komoly vagy csak más témájú történet között megfelelhet ezt a könyv, azonban csodát nem várhatunk tőle – valószínűleg nem is emiatt lett megírva!

Nikolett0907 P>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Kicsit jobb hangulatban olvastam, ezért kíméletesebb leszek.
Sajnos nem tudtam sem beleélni magam, és maradandó élményt sem okozott.
Az írónő stílusa miatt adok ennyi csillagot rá.
Egy másik könyvét szívesen kézbe fogom venni, mert ezt is sikeresen elolvastatta velem, pedig a történet sablonos és alapvetően az erotika is untatott.
És végre rájöttem, hogy nem az a baj erotikus, hanem az, hogy mindenki „tökéletes”.
Jó lenne végre egy olyan kötetet is olvasni, ahol valós emberek valós problémái és vágyai kerülnek előtérbe. Mert nem állítom ami itt le lett írva nem alapszik a való életből, de elnagyított, fárasztó, hogy mindenki vágyakozik, megkapja amit akar, újra vágyakozik, megkapja amit akar, egy felesleges csavar féleség és a végén jöhet a „tejszínhab”, ez megfekszi a gyomromat.

zuna19 P>!

Nekem tetszett!!!
Kétkedve kezdtem bele, de bevallom nagyon kellemes csalódás volt ez a könyv. Nem gondoltam, hogy ennyire meg fog tetszeni a történet és hihetetlen, de megfogott és magával ragadott. A karakterek többsége szerethető volt. Még mindig nem vagyok, ezzel a édes hármas dologgal kibékülve, de ez egyéni vélemény. És ez a történet igazán jól lett megírva. Azért azt nem mondom, hogy ez volt életem egyik legjobb könyve, de érdemes volt elolvasni. Műfajon belül viszont kiemelkedő volt, legalábbis nekem. Eddigi erotikus könyveim közül, amiket olvastam azért ez nem volt olyan rossz. Olvastam már ennél rosszabban megírt és fordított könyveket is.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti az erotikus könyveket.

nypiro P>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Sokadik újraolvasás. Hm, nekem valamiért kedvenc. Túl erotikus, sok benne a szex, mintha Duracell nyuszik lennének ☺. De történet van benne, ami nem is rossz. Olvastatja magát. Jó az írói stílus. Szeretem a MMF történeteket, esetleg még egy M-el is. Így műfajában nagyon jó. Ha romantikusként néznék rá, akkor 1 csillag, viszont a poliamorián belül nagyon jó. Sajna kevés a magyar választék, remélem 1-2 kiadó hoz valami jó félét.

Szami81>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Ram nem jellemzo modon ez most hosszu lesz, de nem tudom magamban tartani, bocs :D
Hat dragaim, ez a konyvinditas azert eleg in medias res volt. A szex is meg a „szeretlek”-ezes is. Senki nem mondta az irononek, hogy a varakozas, a vagyakozas finoman, aprankent felepitve mennyire jo dolog? (Es nem, nem eleg harom sorban leirni, hogy ja, mar evek ota egymasra vannak kattanva, oszt adjunk neki.)

A konyv amugy megdontotte az egy konyvre juto szeretlekek szamanak rekordjat, ami nagy szo, mivel ez alapvetoen egy orrba-szajba-s*ggbe jellegu tortenet volna. Pontosan 33 szeretlek szerepel benne igen, tenyleg megszamoltam.
Az orult exbarat – csaladon beluli eroszak szal bar izgalmas volt, de nekem tul sok, furanak ereztem ilyen reszletesen egy ilyen konyvbe beteve. Olyan volt, mintha az irono a konyv felenel meggondolta volna magat iras kozben „o, gyerekek, inkabb megse pornot irok, hanem krimit”…

„a nemi szerve akkor is tobbre vagyott” "Hailey vulvajahoz nyomta" Jajj ne mar, ez a forditas nehol olyan szexi, mint egy biosz tankonyv :D Ilyenkor mindig megbanom, hogy nem eredetiben olvasom.
+ 1 bonusz kiaakadas – ki az a troger, aki lehuzza a hasznalt gumit a wc-n??

Oke, akkor ajanlok ehelyett egy masik konyvet, ugyanebben a harmas felallasban (bar ott a sracok is szerelmesek egymasba) ami rendesen fel van epitve es szeretheto, hiheto is.

Ja, utolso kiakadas, aztan befogom vagy nem – a valo eletben egy darab tokeletes himpeldany fellelesenek eselye is a nullahoz konvergal, de fohosnonk egybol ket tokeletes (amugy teljesen egyforma, nulla karakterabrazolassal rendelkezo) pasit is beujitott. Gratulalok.

Hogy akkor miert adok harom es fel pontot? Annak ellenere, hogy nehol horogve felakadt a szemem, elveztem az olvasast, nem unatkoztam, vicces volt, vitt a tortenet, a korhazas resz meg cuki volt.

Felixa P>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Ismét egy könyv, amely tökéletes a kikapcsolódáshoz.
A háttértörténet érdekességét fokozza az édes hármas és a forró erotika. Két ilyen pasi!…, szerintem én sem tudnám, hogy melyiket válasszam… Nagyon bírtam a hármas jeleneteket…, emiatt jár az öt csillag a részemről…
Összességében élveztem az olvasást, nem unatkoztam, sodort a kíváncsiság a végkifejlet után.

PEvice>!
Samantha Ann King: Osztozni Hailey-n

Érdekes könyv… nem tudom mért olvastam már el harmadjára….

Zso89 P>!

Ohhhhhh iggeeennnnn.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Még friss az élmény.
Újraolvasás volt,azt kell mondjam elsőre is tetszett de most teljesen levett a lábamról.
Kövezzetek meg de imádtam.
Imádtam ahogy az erotikus jelenetek meg vannak írva,szeretem ha nevén nevezik a dolgokat.
Volt cselekménye a történetnek a r@hadt sok szexen kívül is bár én azzal is beértem volna,de azért így izgalmasabb volt.☺☺☺❤❤❤❤❤❤
Hailey-t egy visszahúzódó,szerény nőnek gondoltam az elején a leírtak alapján,és itt jön az hogy „alamuszi nyuszi nagyot ugrik”.
Mark és Tony vagy Tony és Mark.
Igazán megértettem Hailey-t hogy nem tudott és nem is akart választani kettejük közül.
Azt hiszem már az elején az ujjuk köré csavartak mindketten,az ágybéli teljesítményeiket pedig már még sem említem,a lányos részeimről pedig már ne is beszéljünk…….
Igencsak sűrűn kellett legyezgetni magam……..
Nagyon megosztó a könyv ez az értékelésből is látszik.
Valakinek vagy nagyon tetszik (NEKEM) vagy pont az ellenkezője és valakinek túl sok.
Újraolvasós lesz az biztos.
Nagy kedvencet avattam.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
IMÁDTAM minden egyes sorát.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Cicu>!

Ha nem kapom meg a kávémat, keservesen megbánjátok.

Cicu>!

– Azt hiszem, jól jönne most egy kis countryzene. Tudjátok, egy olyan „az asszony elhagyott, a kutyám megdöglött, és összetörtem a tragacsot, miután elvesztettem a melómat” dal.

Hailey fölnevetett.
– Csak azt mondom, jó pasik vagytok, és a nők a karjaitokba vetik magukat, aminek még egy szent se tudna ellenállni.
– Akkor most hívd a pápát, és szólj, hogy avasson szentté -felelte Mark dacosan.

Cicu>!

– Na igen, az orvosok a legrosszabb betegek. Már megszokták, hogy övék az irányítás.

_Enii_ P>!

Elképzelhető, hogy ha valaki már eleve nem képes megszólalni, még jobban elakad a szava?

Cicu>!

Az asztalnál kimentette magát, és a női mosdóba menekült. Amikor Mark követni akarta, megfordult, és a mellkasára tette a kezét, hogy megállítsa a férfit.
– Nagylány vagyok. Ki tudok menni egyedül is.
Mark azonban megrázta a fejét.
– Sajnálom, de nem tetszik, ahogy egyes kanok bámulnak.

Kapcsolódó szócikkek: Hailey Anderson · Mark Allen