Hova ​bújtál, kisróka? 28 csillagozás

Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

A kíváncsi nyuszi sehol sem találja a kisrókát. Kukucskálj be a szép színes oldalak mögé, és segíts neki megkeresni! Közben talán még új barátokat is találtok…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kukucs-könyvek (Hova bújtál?)

dianna76 P
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

Behaltam tőle!! Szeretek a könyvtárban a kicsiknek szóló könyveket tartalmazó polcok mellett sétálni, nézelődni, mert mindig valami szépségre, cukiságra bukkanok. De most komolyan: régebben miért nem volt ennyi cuki könyv a kicsi kezekhez? A színessége, az illusztrációk, a jópofaság, és a benne rejlő könnyed tanulás és meglepetés… Azt hiszem ebből még ajándék lesz valamikor!

AniTiger MP
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

Szerintem aranyos. <3 Tetszenek az oldalátmenetek, még nem láttam hasonlót. Mondjuk olyan pici bébik nincsenek is körülöttem, akiknek Jeffi vette. :')

Szávitrí SP
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

Nagyon szeretjük! Gyönyörűek az illusztrációk, rengeteg felfedeznivaló van bennük. Azt szeretem benne legjobban, hogy miközben keressük a kisrókát, beesteledik és minden oldal színvilága eszerint változik.

gab001 P
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

Nagyon jól kivitelezett ötlet, amit pont a legkisebbek tudnak a legjobban értékelni. Oldalakon keresztül keressük a kisrókát, miközben kis ablakokon bukkanunk egy-egy részletre, amiről mindig kiderül, hogy egészen más. Így sok más állatot is megismerhetünk. Mindezt játszva és jól szórakozva. Ideális ajándék.

Caledonia_Valley P
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

Rendkívül igényes, aranyos mesekönyv kisgyermekek számára. Kifejezetten ajánlom azoknak, akik szeretik az állatokat, és szeretnek gyönyörködni a részletes és kidolgozott illusztrációkban. :) A szöveg kevés, a vizuális élmény azonban garantáltan megéri. ;)

Ingryd
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

A könyvesboltban a gyermekkönyvek között mindig rá lehet bukkanni valami aranyosra. Ez is ilyen mesekönyv, akárcsak a párja az elefántos. Az illusztrációk színesek és élénkek, olyan igazi vörös, őszi, mint egy rókabunda. :)

ribizli0414
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

Nagyon egyszerű szövegű, ismétlős könyv a legkisebbeknek, de a grafikája elképesztően gyönyörű; ötletesen megszerkesztett ritka igényes kiadás. Még én is lekötöttem magam a róka keresésével és az őt körül ölelő környezettel.:) Ajándéknak gyönyörű, de ha lehet, szerezzük be magunknak is, mert szépséges, aranyos mesekönyv.

mylittleworld
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

Nagyon édes mesekönyv, imádom ezt mutogatni a kislányomnak :) Érdekes, ahogy keresgéljük a kisrókát, és az utolsó oldal…. hááát, fantasztikus <3

PTJulia P
Sam Taplin: Hova bújtál, kisróka?

A Hová bújtál kiselefánt-al azonos a koncepció, de míg ott harmonikus, nyugodt színvilággal találkozunk, ennek a könyvnek élénksége, vibrálása az én szememet bántotta. Illetve sokkal összetettebb volt, kevésbé volt egyértelmű, hogy hol vannak a keresett részek (sok más piros is volt a képen), így a kicsiknek kevésbé ad sikerélményt mint a másik könyv.