Hova ​bújtál, kiskutyus? 4 csillagozás

Sam Taplin: Hova bújtál, kiskutyus?

A katicák és a méhecskék sehol sem találják a kiskutyust. Kukucskálj be a szép színes oldalak mögé, és segíts nekik megkeresni! Közben talán még új barátokat is találtok…

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Kukucs-könyvek, Teknős könyvek

Central Könyvek, Budapest, 2020

josageszter>!
Sam Taplin: Hova bújtál, kiskutyus?

Nekem a Hová bújtál kisrenszarvas jobban tetszik. Viszont ez is hasonlóan szépen van felépítve, vastag lapú, könnyen lapozható. Lyukak, ujj vezetők, kivágások, minden, ami egy baba szem-szájnak ingere. Lehet hangyát számolni, katicát keresni, szemfüles szülök és babák a szovegen kívül is sok felfedezni valot találhatnak és költhetnek hozzá újabb gondolatokat.

Röfipingvin P>!
Sam Taplin: Hova bújtál, kiskutyus?

A rókás verzió a karantén miatt hetek óta nálunk van a könyvtárból, lassan rongyosra nézegettük, olvastuk. Adta magát a dolog, hogy rendelek egyet a “sorozatból”. A kutyák meg amúgy is E szívcsücskei.
És már vagy négyszer el is olvastuk reggel óta. A popó, meg a habfürdős képek nagy kedvencek lettek.

Caledonia_Valley P>!
Sam Taplin: Hova bújtál, kiskutyus?

A sorozat többi tagjához képest ez a kötet nem adott sokat, se pluszt. :( Egyedül annyi, hogy most a kiskutyust keressük és közben találkozunk egy tündéri kiscicával, akit szerettem volna kivenni a lapokról és hazavinni magammal. :3 Egyébiránt sajnos maga a kutya számomra nem aranyos, és a sorozat többi tagja valahogy élettel telibb. Kutyusimádó kissrácoknak azonban tuti, hogy nem okoz csalódást a lapozó. ;)