Hova ​bújtál, kiselefánt? 18 csillagozás

Sam Taplin: Hova bújtál, kiselefánt?

A kíváncsi majom sehol sem találja a kiselefántot. Kukucskálj be a szép színes oldalak mögé, és segíts neki megkeresni! Közben talán még új barátokat is találtok…

Tagok ajánlása: 2 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kukucs-könyvek (Hova bújtál?)

gab001 P
Sam Taplin: Hova bújtál, kiselefánt?

Nagyon jól kivitelezett ötlet, amit pont a legkisebbek tudnak a legjobban értékelni. Oldalakon keresztül keressük a kiselefántot, miközben kis, kivágott ablakokon keresztül bukkanunk egy-egy újabb részletre, amiről mindig kiderül, hogy egészen más. Így sok egyéb állatot is megismerhetünk. Mindezt játszva és jól szórakozva. Ideális ajándék.

Szávitrí SP
Sam Taplin: Hova bújtál, kiselefánt?

A kisrókáshoz hasonlóan ezt is nagyon szerettük, bár ez könyvtárból volt meg, de gondolkozom rajta, hogy megveszem. Nagyon szép a színvilága és vannak benne levélvágóhangyák.

dianna76 P
Sam Taplin: Hova bújtál, kiselefánt?

Ha már a könyvesboltban jártam, ezt is megnéztem, elolvastam. Valamiért a rókás párja jobban elvarázsolt. Persze ez is éppen olyan aranyos, csak valamiért mégis egy kicsikét alulmaradt. Talán a rókás valamelyest ötletesebb.

Ingryd
Sam Taplin: Hova bújtál, kiselefánt?

Ez a mesekönyv is nagyon bájos, ahogy a párja a rókás is. Imádom az elefántokat és a rókákat. Nagyon ötletes kivitelezésű. A színvilága nyugtató és harmonikus, a képek részletesek és kidolgozottak.

Caledonia_Valley P
Sam Taplin: Hova bújtál, kiselefánt?

A Hová bújtál, kisróka? c. testvéréhez kapcsolódóan ez a mesekönyv is nagyon bájos, ám a rókáshoz képest nem ad olyan sokat. Nyilván ebben az is szerepet játszik, hogy imádom a rókákat, ellenben nem rovom csak ennek a ténynek fel azt, hogy kevésbé tetszett. A másik kötettel ellentétben érezhetően gyengébbek az illusztrációk.

PTJulia P
Sam Taplin: Hova bújtál, kiselefánt?

Aranyos, nyugodt színilágú lapozó, egyszerű történettel, keresggélős feladattal, ami még a picikék számára is mókát és sikerélményt nyújt.