Nagy ​jóskönyv 5 csillagozás

Sally Morningstar: Nagy jóskönyv

Egyedülálló könyvünk olyan gyakorlati útmutató, amely közérthetővé teszi a misztikumot, segíti az olvasót abban, hogy eligazodjon a különböző jóslási és önismereti módszerek között. Képekkel és pontos leírásokkal, lépésről lépésre bemutatja a különféle meditációs gyakorlatokat, szertartásokat és terápiákat. Segíti a jelek, az álmok és szimbólumok megfejtését és megértését, ezáltal lehetővé teszi, hogy fejlesszük önismeretünket és jobban kihasználjuk az élet nyújtotta lehetőségeket.

Cser, Budapest, 2003
256 oldal · ISBN: 9639445479 · Fordította: Erdős Rita, Török Róbert

Éli>!
Sally Morningstar: Nagy jóskönyv

Összefoglaló könyv azon ismeretekre amikért pár száz éve asszonyokat égetek és fojtottak vízbe. A Hold jelentősége a Földünkre, az álmok jelentései, különféle asztrológiák bemutatása, a testünk működése, a természet működése. Rezgések amelyek áthatják a természet minden szusszanását és az ember aki folyamatosan távolodik az ősi bölcsességektől. Számomra nagyon érdekes a könyv, mivel a legtöbb dolgot nem úgy mutatja be, mint egy tárgyilagos tényt (űrkutatás) ami tényekre és kísérletekre alapozza a tudását, hanem mint az elfeledett világnézeteket amelyek az életben maradáshoz elengedhetetlenek voltak. A természettel való bánásmódunkat emelném ki leginkább e téren. Lehet ezt már én gondolom túl. Olvasd el!