Mire ​vágyik egy herceg? (A herceg emberei 1.) 90 csillagozás

Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Egy ​nap váratlan látogató kopogtat a Manton Nyomozóiroda ajtaján. Az igencsak dühös herceg, Maximilian Cale magyarázatot követelve kér bebocsátást. Azt állítja ugyanis, hogy az irodavezető testvére orvul rászedte őt, és nem átallotta azt hazudni, hogy az ő halottnak hitt bátyja él. A helyszínen azonban csak az igézően szép Lisette-et találja, az őt becsapó férfi húgát, aki hiába próbál magyarázattal szolgálni. Cale szentül hiszi, hogy a testvérek összejátszanak ellene, a nő azonban váltig állítja, hogy mind ő, mind a fivére ártatlan. Lisette végül meggyőzi Maximiliant, hogy együtt próbálják meg kideríteni, hová tűnhetett a bátyja, és hogy valóban él-e a herceg testvére. Azért, hogy a nő tisztességén folt ne essen, kénytelenek inkognitóban, férjként és feleségként útra kelni. Ahogy úti céljuk, Párizs felé tartanak, a kényszer szülte helyzet megannyi izgalmat tartogat számukra, a legnagyobb kihívás elé mégis tulajdon szívük állítja őket. Vajon hihetnek az érzéseiknek, és teret… (tovább)

Eredeti mű: Sabrina Jeffries: What the Duke Desires

328 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634520139 · Fordította: Hajnal Gabriella

Lisette Bonnaud · Maximilian Cale · Victor Cale

Mrs_Curran_Lennart P
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Jó kis könyv volt, akár az írónő másik sorozata, a Hallstead Hall bajkeverői. Igazából semmi extra nem történik, hőseink elutaznak Franciaországba és vissza. A párbeszédek a fontosak, ahogy a kezdeti ellenszenv után előtör a vágy, majd a szerelem. Kedvenceim az ilyen szócsaták, ahol hőseink a maguk finom angol úri módján leckéztetik egymást. A szókimondó hölgy és az arrogáns herceg igencsak egymásba gabalyodnak. A végére pörög fel egy cseppett, ahogy minden a helyére kerül, és az a disznó George is kénytelen meghátrálni. Természetesen Dom és Tristan története is érdekel, de úgy láttam, Viktor lesz a következő. Reméljük hamarosan.

Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

A kezdeti, sokkal felérő prológus után kicsit nehezen lendültem bele, és út közben is meg-megakadoztam, de amikor negyed óránál több időm jutott rá, akkor csak úgy faltam az oldalakat. Vérbeli Jeffries-kötet volt ez is, az írónőre jellemző stílusjegyekkel, és egy sötét múltú, magának való herceggel, aki fél a jövőbe tekinteni, illetve egy talpraesett, izgalmakat kereső nővel, aki magával hordozza vicomte apja és színésznő anyja bűneit. S hogy mindezek mellett mégis mi a közös bennük? Hogy mindketten menekülnek a szerelem elől…
Nagyon bízom benne, hogy hamarosan jönnek a folytatások, mert Dom, Tristan és Victor is ígéretesnek tűnik, mind leendő főszereplő. Remélem nem kell már sokat várnom rájuk! (És George-ot igazán elcsaphatná egy hintó.)

Krisztina_Németh_2
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Nem igazán értem, az ironö másik sorozatát imádom, de ez valahogy nem tetszik. Untam. Ha jo könyvet olvasok anyira leköt, hogy semmi másra nem tudok gondolni a történeten kivül. Ezt olvasva azon járt az eszem; mit is olvassak ez után, és mikor lesz már vége?Nem voltak szimpatikusak a szereplök sem, egyszerüen nem tetszett ugy ahogy van.

SzAngelika
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

„… olyan volt, mint a vadrózsa, túlnőtt minden falat, befészkelte magát a repedésekbe, szétfeszítette még a követ is…”

Nagyszerűen szórakoztam. A regény könnyedén olvastatta magát, a fordulatos cselekmény pedig jó ütemben bonyolódott. Őszintén szólva engem teljesen magával ragadt ez a történelmi tényeket és jól kidolgozott fikciót elegyítő történet, amelynek lapjain csodálatosan keveredik akció, kaland, románc és szenvedély.

Bővebben: http://angelikablogja.blogspot.hu/2017/07/sabrina-jeffr…

andicica1993
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Ilyen egy igazi történelmi romantikus. Minden van benne amit a műfaj kedvelő elvárnak. Izgalmas, fordulatos cselekmény, nincs benne unalmas rész, pörögnek az események. A főszereplők bátrak, tudják mit akarnak az élettől. Kérném gyorsan a folytatásokat is, kíváncsi lettem a többiekre is,de nagyon :D

B_Vivien_Kitti P
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Annyira örülök @Riszperidon, hogy ezt adtad nekem ajándékba!
Nagyon tetszett :)
Köszi. *-* ❤

Ez a könyv izgalmas, szórakoztató, utazásokkal teli romantikus regény.
Élveztem, hogy olvashattam.
Talán egy kicsit Hoyt munkásságára, vagy Losa Kleypas Légy az őrangyalom stílusához hasonlít. az utóbbitól sokkal jobb!
Van egy alapsztori, ami megadja a történet izgalmát, hála Tristannek. Valamint a bonyodalmat is ő szolgáltatja.
Lyons hercege néha idegesítő volt az állandó bizalmatlankodásával, de részben megértettem. Amikor azonban nem egy acsarkodó hercegecske volt, hanem simán csak Max Cale, akkor nagyon ragyogott!
Tüzes, forró vágyakkal teli hapsi.
Lisette pedig egy igazan bele való nő, nem mindennapi tehetséggel és az akkoriban igen csak ritkának számító vágyaival.
Tetszettek a szócsatáik, a közösjeleneteik.
Kaptunk finom erotikát, izgalmat, kalandokat, egy szeretni való herceget és egy igazi nőt.
Kell ennél több? :)

Navi
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Na, ilyen egy jó történelmi romantikus :)
Izgalmas, humoros, szexi :)
Imádtam a szócsatákat, aranyosak voltak együtt, a testvérek is nagyon jó fejek voltak. Örülök Victor felbukkanásának is, remélem, az ő könyve is jó lesz :)
Sajnálom Maxot, szörnyű volt megtudni az igazságot, de így már végre boldog lehet :)
Remélem, azért valamelyik részben George is megkapja a magáét.

l_moni
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Nagyon jó volt olvasni. Élvezetesek a párbeszédek, a csipkelődések.
Max zárkózott, csalódott ember aki ki van éhezve a szeretetre csak maga sem tud róla.
Lisette egy minden lében kanál nőszemély, aki nem akar szeretni. Csak hát a szeretet nem akarat kérdése, nem mi döntünk, hanem csak jön és két vállra fektet.
Lisette és Max remek páros. Összeillenek.
Végig pörgős volt a cselekmény, nem lehetett unatkozni. Egyedül a végén zavart Lisette viselkedése, nem igazán értettem miért is változtat folyton.
Kíváncsi vagyok a többiek történetére, remélem hamar kiadják majd.

meteoritastar P
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Miután becsuktam a könyvet, az első gondolatom az volt, hogy nagy hűhó semmiért. Aki olvasta, az tudja mire gondolok, spoiler aki még nem vette kezébe, az bátran tegye, mert nagyon jó könyv. Tetszett.
A párosunk már az első pillanattól belopták magukat a szívembe. Tetszett, ahogy vitatkoztak és ismerkedtek egymással. A végén a drámai rész is jó volt. Szeretem az ilyet.
Nem is írok mást. Aki szereti az írónő könyveit, az nem fog csalódni.
Remélem hamarosan olvashatom a következő részt.

/ Nagyon tetszik a borító/

anikho
Sabrina Jeffries: Mire vágyik egy herceg?

Adjatok a kezembe egy jó történelmi romantikust, és egyből ki süt a nap.

Remek könyv volt. Nem az a megszokott, lovaglós, bálozós sztori. Itt utazunk, nyomozunk, postagőzösön hajózunk és postakocsin zötyögünk. Miközben menthetetlenül beleszeretünk az útitársunkba.

Ahogy halad a történet sok titok, és rejtett félelem sejlik fel. Kérdés a szereplők hogy élik meg ezeket. Nagyon olvastatta magát a történet, a szereplőket megkedveltem. Lisette és Max nagyon egymáshoz illő pár, az összes közös jelenetüket imádtam.

Várom a többi részt is nagyon!

Sippancs P

– Ne törődjek önnel? Ne vágyjam önre? Nem szűnök meg így érezni csak azért, mert ön így akarja.

Kapcsolódó szócikkek: Lisette Bonnaud
Sippancs P

– (…) Nincs sok tapasztalatom a nőket illetően, de azt még én is tudom, hogy szerelmet vallani egy nőnek, feltéve, hogy az illető hölgy viszontszeret, az egyetlen módja annak, hogy elnyerd a szívét. Mert ha elhiszi, hogy szereted, akkor követni fog akár a világ végére is. – Megrázta a fejét. – A nők már csak ilyen irracionálisak.

Kapcsolódó szócikkek: Victor Cale
Sippancs P

Szóval a vágynak ilyen érzésnek kellene lennie – mámorítónak, őrjítőnek és igen, csábítónak. Ettől olyan veszélyes.

Kapcsolódó szócikkek: vágy
miaow

– A székeknek megvan az a rossz szokásuk, hogy nem teljesítik az utasításokat, főleg nem egy herceg parancsait.

miaow

– Nem árt, ha egy nőnek megvannak a maga titkai.

kiruu P

– Én is kedvelem önt, maga faragatlan szamár – mondta Lisette, aztán, amiért ilyen vallomásra ragadtatta magát, bosszankodva hozzátette: – De ha még egyszer megmarkolja a mellem, esküszöm, hogy felpofozom.

Sippancs P

– (…) ha az ember úgy megy bele valamibe, hogy biztos a végkifejletben, akkor minden tőle telhetőt meg is tesz, hogy a végkifejlet bekövetkezzen.

– Eláruljak egy titkot?
– Ne – motyogta halkan a nő, továbbra is ide-oda fészkelődve, hogy végre-valahára szabadulni tudjon.
– Kedvelem.
Ezt hallva a nő megdermedt. Kétkedve pillantott a férfira.
– Valóban? Vagy csak az elméjét elhomályosító alkoholgőz miatt mondja?
– Egyáltalán nem – válaszolta olvatag tekintettel. – Komolyan mondtam.
Lisette rosszallón nézett a hercegre. Épp amikor a csizmáját a legszívesebben a fejéhez vágta volna, Gőgös Lyons ilyesmivel hozakodik elő.

kiruu P

– Kedvelem önt. Nagyon. – Aztán a kezét ismét Lisette mellére simította. – És őt is, de tényleg.

Sippancs P

– Ezt jól eltolta, barátocskám! – dörmögte Mr. Greasley. – Ha van is, amire nem emlékszik, úgy kell tennie, mintha emlékezne rá. A hölgyek nagyra értékelik, ha egy férfi emlékszik a fontos dolgokra.

A herceg emberei sorozat · Összehasonlítás