A ​világűr 9 csillagozás

Sabine Schuck – Stefanie Steinhorst: A világűr Sabine Schuck – Stefanie Steinhorst: A világűr

Mik a csillagok? Mit kell tudnia az űrhajósnak? Lehet-e sétálni az űrben?

A Mi MICSODA Junior sorozat 13. kötetéből a kis olvasó mindent megtudhat a bolygókról, a csillagokról és a világűrről. Kiderül miért különleges bolygó a Föld és miért nevezik vörös bolygónak a Marsot. A rejtélyes kukucskálók mögött pedig mindig érdekes információ vagy játékos rejtvény lapul. Óvodásoknak és kisiskolásoknak ajánljuk!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Mi micsoda Junior Tessloff és Babilon, Babilon

Tessloff és Babilon, Budapest, 2018
22 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632945026 · Fordította: Márialigeti Sára · Illusztrálta: Joachim Krause
Tessloff és Babilon, Budapest, 2010
26 oldal · ISBN: 9789632940267 · Fordította: Rónaszegi Éva · Illusztrálta: Sebastian Coenen

nikolett_z P>!
Sabine Schuck – Stefanie Steinhorst: A világűr

Nagyon szépen kidolgozott könyv, rengeteg tudást rejt. A kinyitható ablakok plusz élményt adnak a gyerekek számára olvasás közben.

Paulina_Sándorné P>!
Sabine Schuck – Stefanie Steinhorst: A világűr

A világűr érhetően a gyermekek számára. spoiler Tetszett a könyv stílusa. Vannak benne kihajtható részek, ezt nagyon ötletesnek találtam. Imádni való a kis ufó, aki mindenhol feltűnt. Nekem nagyon tetszett az űrhajósok bemutatása.

mongúz P>!
Sabine Schuck – Stefanie Steinhorst: A világűr

Én nehezen tudom megítélni, hogy mennyire jó, vagy rossz, de sokszor kellett elolvasnom a kölköknek, úgyhogy gondolom inkább jó. Hat-hét éves korig mundenképpen ajánlom.

Millázs P>!
Sabine Schuck – Stefanie Steinhorst: A világűr

Príma kiadás, mind az infók, mind az illusztrációk terén. Egyszerűen és széleskörűen mutatja be ezt a témát.