A ​szokás hatalma 1 csillagozás

127 apró trükk a boldogabb, egészségesebb és gazdagabb életért
S. J. Scott: A szokás hatalma

Azt ​mondják, a sikerhez vezető út, ha az ember jól választja meg a szokásait.
Most azt gondolod, hogy új szokásokat felvenni nem könnyű, sőt hosszú és sok energiát felemésztő kihívás. De nem hallottál még a szokás-csoportosítás módszeréről, amivel Te is gyorsan átformálhatod napi rutinodat, és ezzel együtt megváltoztathatod a teljes előtted álló életedet.

A szokás-csoportosítás lényege, hogy szinte láthatatlan, apró változásokat és rituálékat viszünk a mindennapjainkba. A szokás hatalma című könyvből 127 gyorsan elsajátítható „jó szokást” ismerhetsz meg, melyek iránymutatóként szolgálnak sajátjaid kialakításához.

Építsd be és használd őket! Hamar tapasztalni fogod, hogy ez a technika azért kiemelkedően hatékony, mert elkerüli a sok stresszt, amit akkor éreznél, ha egyszerre több dolgon próbálnál változtatni.
Vajon belefér-e a napjaidba mindez? Ha attól tartasz, hogy megmaradsz majd az elmélet szintjén, és soha nem fogod tudni egyedül megvalósítani a… (tovább)

Eredeti mű: S. J. Scott: Habit Stacking

Eredeti megjelenés éve: 2017

Édesvíz, Budapest, 2018

dagikám

Mélyen hiszek a szerencsében. Minél keményebben dolgozom,annál szerencsésebb vagyok.

S. J. Scott: A szokás hatalma 127 apró trükk a boldogabb, egészségesebb és gazdagabb életért