Embrace (Evolve 2.) 1 csillagozás

S. E. Hall: Embrace

After the romantic gesture of the century, Evan Allen is now faced with no friends, ineligible to play ball…and too late to get the girl.

He's starting over alone and doesn't know quite how to proceed, until certain members of „The Crew” step in, taking him under their wing.
It doesn't take the ladies long to notice him either.

Sometimes life doesn't go as you had planned. Sometimes, it goes better.

Embrace it.

Due to sexual content and scenes- MATURE audiences recommended. This is a NEW ADULT romance

CreateSpace, Washington, 2013

pveronika P>!
S. E. Hall: Embrace

Őszintén nem hittem, hogy ezt fogom mondani az előző rész után, de ez jó volt! :) Az előző kötet is amiatt volt élvezhető a téma ellenére, mert az írónőnek egészen jó humora van és a karakterek is nagyon jól eltaláltak, de ezúttal az írónő úgy megcsillogtatta a humoros oldalát, hogy konkrétan kb. az egész könyvet végigrötyögtem, úgyhogy ha másért nem is, de ezért muszáj megadnom az 5 csillagot.. :D

Az előző rész egy nagyon csúnya cliffhangerrel ért véget (egyszerűen muszáj volt folytatnom és megtudnom, hogy hogy keverednek ki a kínos szituból) és ez a kötet gyakorlatilag ott folytatódott, ahol az abbamaradt.Itt már nem volt szerelmi háromszög (szerencsére) ellenben mindenki megkapta a happy endjét. Ismét három szemszögből íródott a könyv, de ezúttal Evan sokkal több fejezetet kapott, aminek nagyon örültem, mert rájöttem, hogy ez a srác rendkívüli módon szórakoztató. :D

Nem igazán értettem, hogy miért kaptak ezek a könyvek viszonylag ilyen magas pontszámot Goodreadsen, holott azért annyira nem különlegesen jók, de aztán rájöttem, hogy ebben a könyvben van minimum öt cuki pasi, akik dögösek és viccesek és nagyjából 99 %-ban lányok adják a pontokat, szóval a rejtély megoldva.. :D (Hah nekem is megcsúszott egy picit a kezem a csillagozásnál. ;) Plusz ez tényleg egy olyan „villamoson hangosan felnevetős” típusú kötet volt. :D )

A borítók csodálatosan borzalmasak (bár ehhez a könyvhöz készült egy még ennél is rondább borító (de azt fel sem töltöttem, gondoltam inkább nem akarok maradandó retinakárosodást okozni a molyoknak :D)) Amúgy összességében tényleg kifejezetten szórakoztató volt ez a kötet, hétvégi kikapcsolódásnak tökéletes. Mikor 5 egyetemista fiút összeeresztenek, gondolhatjátok micsoda baromságok jönnek ki a szájukon.. :D

Evolve sorozat · Összehasonlítás