Painful (Thoughtless 2,5) 2 csillagozás

S. C. Stephens: Painful S. C. Stephens: Painful

After a lifetime of feeling alone, Kellan Kyle never thought he’d end up with the girl of his dreams. Now that he knows true love, he’s determined to keep his future with Kiera, no matter how many times his past creeps back in.

But Kellan’s life is quickly changing … and trusting one another will put their love through the ultimate test.

Kellan swore he’d do whatever it took to never hurt Kiera again, but he soon realizes he might not have a choice. Can their love withstand secrets and lies … especially when telling the truth is just too painful?

~Please note: Painful is a retelling of the book Effortless. It is that story told from Kellan’s point of view.~

Eredeti megjelenés éve: 2022

ASIN: B0BK7VYDKM · Felolvasta: J. F. Harding
634 oldal · ASIN: B09SGPZPBX

jolanka2>!
S. C. Stephens: Painful

Nem kapott el, és nem tudom eldönteni, hogy csak túl sok idő telt el az előző kötetek óta, vagy én nem vagyok ehhez a megfelelő életszakaszban. Annyi mindent ki lehetett hozni a turnézó Kellen Kyle karakterből, de amint találkozott a barátnőjével, már azt számolta, mikor jön a következő randi, és nem kaptam sokat a turnééletből. Paul karaktere kimondottan érdekelt volna, beleshettünk volna a zeneszerzés izgalmas folyamatába, de Kellan gondolatai fájdalmasan csak egy téma körül jártak. Végig azt éreztem, hogy Kiera és Kellan baromira nem passzol egymáshoz, és csak nyírják egymást. Az egyetlen pozitívum, hogy Matt és Evan személyisége jobban ki lett bontva, és többek lettek mint két nevesített, karakter nélküli figura.

Anita_89>!
S. C. Stephens: Painful

Nagyon örülök, hogy rátalaltam ezt a részt is. Végre Kellan szemszögéből is elolvashattam a sorozatot. Kiváncsi is voltam mindig, hogy hogyan élte meg Kiera nélkül a turnét. Nem kellett csalòdnom, kitartott a hűsége mellett. Feldobta a könyvet Griffin és a srácok, jòkat mosolyogtam rajta. Főleg mikor Griffin összebùjt a két „ csajjal” :))). Aki még nem olvasta, az ne hagyja ki. Nem okoz csalòdást. Remélem egyszer magyar nyelven is megjelenik.

Thoughtless sorozat · Összehasonlítás