Karácsonyi ​mesék 7 csillagozás

Russell Punter: Karácsonyi mesék

Mássz fel a Mikulás szánjára, és utazz át vele az ünnepi meséken! Játékokat kell készíteni, és szét kell osztani az ajándékokat is. Még a hóemberek is életre kelnek, hogy veletek játsszanak. Lépj be te is a karácsonyi kalandok téli csodaországába!

Pannon-Literatúra, Kisújszállás, 2009
104 oldal · ISBN: 9789632511177 · Fordította: Mészáros Orsolya · Illusztrálta: Philip Webb

Kate20>!
Russell Punter: Karácsonyi mesék

Imádnivaló karácsonyi történetek, mesés rajzokkal. Azt gondolom kijelenthetem, hogy ezt a könyvet mindenki kedvelheti, hiszen a mese az mindig mese marad. Ahogy mi is régen sok mesét olvastunk, úgy nagyobb korunkra is ugyanúgy megmarad az az érzés, hogy szeretjük ezeket a szívmelengető rövid történeteket.

Banditaa P>!
Russell Punter: Karácsonyi mesék

A rajzok és az egész könyv csodaszép, a történetek többségében aranyosak, bár nekem talán egy kicsit túl modernek.

Manyesz>!
Russell Punter: Karácsonyi mesék

2010. karácsonyára kapta a fiam, akkor nézegettük, olvasgattuk, de a 2011-es adventi időszakban elolvastuk. Vagyis, nem is én, hanem a másodikos kisfiam.
Lehet, hogy őt is regisztrálnom kellene? :))))

Anna_Drescher>!
Russell Punter: Karácsonyi mesék

A rajzok csodásak. A történetek közül mondjuk nem mindegyik tetszett. Érdekes volt viszont,hogy milyen sokban szerepel a hóember. Én azt hittem a Mikulás fog többet de ugyanannyit szerepeltek.