Rupáner-konyha ​3. (Rupáner-konyha 3.) 8 csillagozás

Rupáner-Gallé Margó: Rupáner-konyha 3. Rupáner-Gallé Margó: Rupáner-konyha 3.

Egyszerű ​és finom – ezzel a két szóval vált a bögrés sikerreceptek legnépszerűbb gasztrobloggerévé és szakácskönyvírójává Rupáner-Gallé Margó.
A Rupáner-konyha sorozat 3. kötetének első receptjei a karácsonyi asztalra valók, de emellett felsorakoznak a „Házilag még finomabb” receptek is , a változatos és expressz tízórai és uzsonnaötletek, a pofonegyszerű sütemények, valamint a hétköznapi ételek gyors és ízletes bögrés változatai.
Margó, aki civilben két kislány mindig rohanásban lévő édesanyja, német tanár és író egyszemélyben, a családias étkeknek és magyaros ízeknek köszönheti átütő sikerét, hiszen legfőbb erénye az egyszerű, gyors megoldások előtérbe állítása, a könnyen beszerezhető hazai fűszerek ismerete, vagyis az, hogy ízes és sokszor pikáns ötletei minden gyakorló háziasszony számára megvalósíthatók.
Harmadik szakácskönyvében egészséges arányban vannak jelen az olyan, minden magyar háztartásban elmaradhatatlan finomságok, mint a karácsonyi bejgli és a… (tovább)

Aba, Budapest, 2018
Atlantic Press, Budapest, 2017

KMReni P>!
Rupáner-Gallé Margó: Rupáner-konyha 3.

2 receptet is kipróbáltam belőle, barátnőm áradozott róla, és tényleg nagyon egyszerűen elkészíthetőek, nagyon jól vannak leírva és finoman is sikerültek.

Danadia>!
Rupáner-Gallé Margó: Rupáner-konyha 3.

Eddig az írónőnek ez a könyve tetszett a legkevésbé. Jó-jó, de nem kiemelkedő. Ebben is vannak jó ötletadó receptek és a képek is szépek.