InuYasha ​4. (InuYasha 4.) 22 csillagozás

Rumiko Takahashi: InuYasha 4. Rumiko Takahashi: InuYasha 4.

The scheming demon Naraku has turned Sango against Inuyasha, and opening her eyes to the real danger won't be easy. Meanwhile, Miroku has to wrestle with his past and the curse that is threatening to kill him. Naraku's insight into his enemies' personalities gives him an edge that they don't have. As Naraku pulls the strands of his web of deceit tighter, Inuyasha and his friends find themselves having to avoid his deadly traps while struggling with their own emotions as well!

VIZ Media, San Francisco, 2000
186 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781569319611
VIZ Media, San Francisco, 1999

Kapcsolódó zóna

!

InuYasha

27 tag · 26 karc · Utolsó karc: 2021. március 24., 09:56 · Bővebben

V_Bora>!
Rumiko Takahashi: InuYasha 4.

Az előző részekhez képest ezt a részt egy kicsit gyengébbnek éreztem. A rajzolás most is nagyon tetszett, és a szereplőket is kedveltem, de a nyelv még okoz egy kis problémát, és a történet sem tetszett annyira.

A történet most nem fogott meg annyira, de ezt is nagyon élveztem. Azt vettem észre, hogy az előző résztől nézve már nincs egyetlen ismerős jelenet sem, így még izgatottabban várom a következő részeket. Az első harc nagyon izgalmas volt, de a másodiknál már a torkom is elszorult. Nagyon megsajnáltam szegény kislányt. Tetszik, hogy mostanában Kagome világában is vannak felfordulások.

Kagome-t és InuYasha-t még mindig nagyon imádom. Mindig kíváncsian várom a további civakodásukat.
Shippou pedig még mindig nagyon cuki.

Végezetül pedig már izgatottan várom, hogy mi fog még itt történni.

Szyszyyy I>!
Rumiko Takahashi: InuYasha 4.

Wááá XD Ilyet szól: Akkor már inkább egyél meg! XD
Jajj és azok a pofa vágások :D
Meg a többi vicces duma:
– Te démonokkal harcolsz. Neked bátrabbnak kéne lenned!
– De ez gonosz szellem. Az teljesen más dolog.
És persze közben van egy csomó tök jó harcjelenet.
De most volt olyan rész is, ami megható volt. Majdnem sírtam! XD (Erre a szellemes részre amúgy nem is emlékszem az animéből O.o )

InuYasha sorozat · Összehasonlítás