InuYasha ​2. (InuYasha 2.) 32 csillagozás

Family matters
Rumiko Takahashi: InuYasha 2. Rumiko Takahashi: InuYasha 2.

Through a trick of fate, or maybe reincarnation, Kagome's destiny is linked to a doglike half-demon named Inu-Yasha… who remembers Kagome's previous incarnation as the woman who killed him…

As it would happen, that same trick of fate ties Kagome's destiny to the mysterious Shikon Jewel, the „Jewel of Four Souls”, which can fulfill the greatest dreams of any man or monster. When the Shikon Jewel is shattered into shards that are strewn across the countryside, Inu-Yasha and Kagome must work together to find the pieces…. Before everyone's worst nightmares are given the power they need to come true.

VIZ Media, San Francisco, 2000

InuYasha

31 tag · 29 karc · Utolsó karc: 2021. június 22., 09:05 · Bővebben

Nikolett0907 P>!
Rumiko Takahashi: InuYasha 2.

Ahogy az első részét, úgy ezt is imádattal olvastam.
Teljesen oda meg vissza vagyok ettől a sorozattól, és mielőtt valaki bolondnak néz, minden megtalálható benne, amitől ilyen lázas rajongásig jutok.
És ezek a rajzok….oh, na jó most fejeztem be….alig várom, hogy a következő részt is olvashassam!

Kedvenc! ♥

Csakegyolvasólány P>!
Rumiko Takahashi: InuYasha 2.

Izgalmas rész volt. Kagome és InuYasha hozták az animében megszokott színvonalat. Rengeteget nevettem rajtuk.
Éééésss, Sesshoumaru is felbukkant Jakennel együtt. Őket sohasem tudtam utálni.

Boglinc P>!

Annyi emlék jön elő olvasás közben! Egyszerűen imádtam. ^^
Nagyon jól tudok szórakozni ezen a két kis majmon, de közben még mindig izgalmas. :D

Szyszyyy I>!

Háh! XD
Imádom, amikor:
Kagome: Azonnal vedd le a ruháidat!
Inuyasha: Könyörögj érte!
Kaede: Gyerekek, csukjátok be a szemeteket!
Én: *A fejét fogja és nevet*
De amúgy voltak komoly részek is ebben a kötetben :D Érdekes volt.
És Kagome olyan cuki. xD
Éééééés megjött Sesshoumaru :D Milyen fura a kinézete az animéhez képest. O.o

Lilla_Miko>!
Rumiko Takahashi: InuYasha 2.

Ahogy a mangát olvastam, gyakran a fülemben hallottam a szereplők magyar hangját. Egyre jobban tetszik Kagome és Inuyasha kapcsolata. Szeretem a vicces jeleneteket, és ahogy látjuk, Inuyasha mégsem az a gonosz féldémon, aki csak démonná akar válni. Sesshoumaru, bár gonosz, mégis szeretem. Jakenen csak nevetni lehet, pláne, mikor Kagome megtámadja. :D Van a kötetben izgalom, érzelmek. Tetszett. spoiler

ombreka>!
Rumiko Takahashi: InuYasha 2.

Úgy érzem ez az a történet amibe minden olvasáskor újra tudok szerelmes lenni

juhaszadri>!
Rumiko Takahashi: InuYasha 2.

Olyan imádnivaló Kagome és Inuyasha párosa. És itt már megjelennek a régi ismerősök: Myouga, Sesshoumaru, Jaken. Annyira nosztalgikus újra látni őket.

Brigike94>!
Rumiko Takahashi: InuYasha 2.

Ugyanugy élveztem ezt a részt mint az első részét. Alig várom hogy kezdhessem is a folytatást.

Rumiko Takahashi: InuYasha 3. Good Intentions

InuYasha sorozat · Összehasonlítás