Belső ​utazás 6 csillagozás

Vezetett meditációk a belső úton
Rüdiger Dahlke: Belső utazás Rüdiger Dahlke: Belső utazás

Ez a könyv összefoglalja azokat a vezetett meditációs módszereket, amelyeknek Nyugaton nagy hagyományuk van, és amelyeket a szerző tanfolyamain és a pszichoterápiában alkalmaz. Olvashatunk ellazító meditációkat, a mindennapi élet problémáit feldolgozó és gyógyító meditációkat, amelyek felhasználási lehetőségeit a könyv minden oldalról bemutatja. Külön foglalkozik a transz és a mély ellazulás hatásmechanizmusával. Az általános meditáció mellett találhatunk gyerekeknek szólókat is. Az egymásra épülő meditációkból álló ciklus segítségével megbékélhetünk testünk problémáival, annak lelki leképeződéseivel és helyrehozhatjuk a környezetünkkel való kapcsolatunkat.

Bioenergetic, Budapest, 2011
Bioenergetic, Budapest, 2009
Bioenergetic, Orosháza, 2003
276 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639343919 · Fordította: Szabó Judit

Rüdiger Dahlke: Belső utazás

Rüdiger Dahlke: Belső utazás Vezetett meditációk a belső úton

A nyugati ember számár az a felszólítás, hogy ne gondolj semmire, valljuk be teljesíthetetlen. Ezért sokkal emberségesebb számunkra ha inkább arra szólítanak fel, hogy képzeld el. Ezzel már én is tudtam kezdeni valamit.
Erről szól a könyv. A képzeletünkkel utazunk befelé.
Végig olvastam a könyvet , de még nagyon sokáig fog tartani megtanulni jól használni a leírtakat és megtanulni meditálni.

lilaköd P>!

A legkülönbözőbb zen mesterek azt mondják, hogy a megvilágosodás pillanatában egy véget érni nem akaró nevetés fogta el őket, attól, hogy hogyan viselkedtek, és valójában milyen egyszerű volt minden.

lilaköd P>!

Talán egyetlen korban sem utaztak olyan sokat kifelé és olyan keveset befelé, mint a mai modern időkben.

lilaköd P>!

Ha valaki mindig csak a belső világával van elfoglalva, és emellett semmi mást nem vesz figyelembe, akkor elveszíti kapcsolatát a külső valósággal és a mindennapi élet dolgaival.

lilaköd P>!

Amennyiben megnövekszik az érzékenységünk, amit túlérzékenységben és ingerlékenységben is megtapasztalhatunk, akkor ajánlatos rövidíteni a belső utazások idejét.