Nézz ​rám! (Álomfogó 3.) 24 csillagozás

Angyali érintés
Ruby Saw: Nézz rám!

„Az erősek feldolgozzák a traumákat, a gyengék viszont egy életen át hordozzák magukkal, mintha egy vaskos súlyt cipelnének. A szívemet évekkel ezelőtt kalitkába zártam, a kulcsot pedig darabokra zúztam, hogy senki se nyithassa ki. Tovább kellene lépnem, de egyszerűen nem megy. A sebeim mélyek, de nem mutatom ki, hogy még most is fáj. Szeretnék élni, de félek, hogy a múlt sötét árnyként követ, figyeli a lépteim, és elragad. Talán nem kellene, de mi van, ha végleg bezárult a szívem?”
Az Inferno-ból megismert Lykke története a regényben történtek után négy évvel.

Book Dreams, Gyömrő, 2020
Book Dreams, Gyömrő, 2020

Kapcsolódó zóna

!

Ruby Saw

35 tag · 89 karc · Utolsó karc: 2021. január 16., 19:49 · Bővebben

Angel · Lykke · Raven

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Jesse, azaz Lykke szemszögéből is teljesen másként láthatjuk az Inferno világát , illetve annak hatását az emberekre.
spoiler Olyan világba került, ami felemésztette a lelkét, ahol a túlélésért meg kell küzdeni. Ravennel egymásban tartottak a lelket, egymásra tamaszkodtak, mert szükségük volt a másikra.
Örülök, hogy a végén spoiler

petroczki_kitti I>!

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Hihetetlen mennyi érzelem, humor és erotika fér egy ilyen rövid történetbe. Fantasztikus.

Ács_Milán>!

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Az Inferno az egyik kedvenc regényem, így természetesen kíváncsi voltam, hogy mi történt a szereplőkkel a borzalmak után 4 évvel.
Tetszett, hogy Raven is szerepet kapott a történetben, annak ellenére, hogy itt ő most mellékszereplő volt.
Ugyan rövid volt a történet, de annál érzelmesebb. Számomra megható volt olvasni, hogy Lykke a történtek után ennyi idővel hogy is érzi magát testileg és lelkileg.
A vége nagyon tetszett és bevallom, hogy pont egy ilyen befejezésben bizakodtam.

Pandaland P>!

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Lykke és Angel nagyon érdekes karakter volt számomra az Infernoban és eléggé meglepett, hogy kik is ők valójában és miként keveredtek bele ebbe a világba. Lykket nagyon sajnálom azért, amiken keresztül kellett menni és most már kicsit Angelt is sajnáltam, amikor ráébredt ő is arra, hogy miket tett off. Mind a két karakter érdekes és sok lehetőséget rajt magában, együtt pedig még inkább, hiszen mind a ketten hordoznak sebeket, amiket ki tudna jobban megérteni, mint a másik? De mégis nekem egy picit túlzottan gyors volt az, ahogyan Lykke nyitni kezdett, mivel a novella eleje arról szólt, hogy mennyire sebzett és mennyire zárkózott, aztán meg hirtelen már nem volt annyira az. Úgy gondolom, hogy az ő gyógyulása sokkal lassabbnak kellett volna lennie, mint amilyen volt ebben a történetben. De ennek ellenére is nagyon megszerettem őket és nehéz lesz elengedni, szóval náluk is reménykedem, hogy később még kapunk majd róluk valami morzsát. <3 :D

Pesu>!

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Mivel imádtam az Infernot nem is volt kérdés, hogy minden novellát el fogok olvasni hozzá! :)
Én minden rossz tulajdonságával együtt igazság szerint nagyon bírtam mindig is Angelt! Ő egy igazán jó pasi és ez szerintem mindenki számára tagadhatatlan! Tehát jár neki is egy Happy End! :))
Nekem kicsit nyálasra sikerültek most ebben az egyébként nagyon erős és magabiztos karakterek, de ettől eltekintve nem tudom őket nem szeretni! :)

bookta_mary>!

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Nagyon szerettem Lykke és Angel karakterét, azaz Jesst és Jacket. Így duplán örültem, hogy végül összejöttek. Imádnivaló páros.

Ez a novella igazán szenvedélyes, megható és humoros egyben. Ahhoz képest, hogy egész rövid, nagyon sok dolgot kifejez. A két szerelmes együtt dolgozza fel a történteket. Számomra teljesen reális karakterek, Jess helyében én is bezárkóztam volna.

Mindegyik rész végén meghatódtam kicsit, nagyon tetszettek a novellák és a könyv is.

Stella_Cohen P>!

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

A Valóság vízipisztolyos jelenete után alig vártam, hogy Jack és Jessa is megkapja a saját kis történetét. spoiler Szerencsére nem is kellett sokáig várnom. :D
A történet igen rövidke, de annál több érzelem van belesűrítve. Kicsit talán túl érzelgősre is sikerült néhol, de hát na, ilyen a szerelem. Jack eddig is a kedvenc szereplőim közé tartozott és ez a kötet, csak még jobban megerősített benne, hogy milyen csodálatos ember. Sajnálom, ami Jessával történt. A történtek ellenére én reménykedek benne, hogy pozitív lesz a jövője.

orbanszandra>!

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Nagyon örülök, hogy ők is kaptak egy külön kis novellát, jó volt olvasni, miként élték meg az Infernot, az utána lévő időszakot. És mivel nem szeretném elspoilerezni a kis történetüket, nem is írok róla többet. Olvasd el, ha érdekel téged is, és hidd el, az Inferno után kíváncsi leszel rá.

agnesasszony P>!

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Minden kívánságom így váljon valóra. :)
Nagyon szerettem Jessát és Jacket már az Inferno-ban is, számomra sokkal szimpatikusabbak voltak, mint Raven és Keith, úgyhogy nagyon örülök, hogy ők is kaptak egy aprócska saját befejezést. Jópofák voltak a párbeszédeik, a cívódásaik, és külön értékelem, hogy Jessa és Jack azért nem esett túl olyan egyszerűen a múlton.
Olvastam volna még egy kicsit tovább, de ugye ez „csak” egy novella… :')

Ruby Saw: Nézz rám! Angyali érintés

Jessa és Jack története (is) a Pokolban született! Egy skandináv szépségű, törékeny lány fel tudja dolgozni azokat a traumákat, amiket az Infernoban átélt? Lesz elég ereje túllépni és újrakezdeni? Nagyon tetszett ez a novella is♥ Érzelmileg Lykka és Angel múltja a legkegyetlenebb. Így azt sejtettem, hogy nem egy pikk-pakk love-storyt kapunk majd, nagyon szerettem őket, és igazán drukkoltam, hogy megtalálják a boldogságot!

Ruby_εïз IP>!

A boldogság csak az erős akaratúakat találja meg.

Kapcsolódó szócikkek: Lykke · Raven
Detty77 P>!

„Tudod a fájdalom és a bánat, olyan démonok, amik akkor támadnak, ha táplálod őket. Ha úgy döntesz, nem adsz nekik enni, előbb-utóbb éhen halnak.”

Ruby_εïз IP>!

Ha elfogadlak, akkor úgy fogadlak el, ahogy vagy. És ha te ilyen vagy, akkor nekem így kellesz.

Niki P>!

Azt hinnénk, a férfiak lelkileg is erősek. Nem mindenkire igaz. Idővel fogják csak fel a tetteik súlyát.

Kapcsolódó szócikkek: Lykke
Niki P>!

A boldogság az erős akaratúakat találja meg.

Kapcsolódó szócikkek: Lykke · Raven
Niki P>!

Nem kell ajtóstól a házba rontani, amikor van ablak is – kacsintott egyet.

Niki P>!

– Viszek bort. Vörös vagy fehér?
– Whiski! – vágtam rá. Elkerekedett a szeme, de bólogatott. Kemény alkoholra volt szükségem.
– Legyen vodka. Vodka? – emelte meg egyik szemöldökét. Nem tudtam válaszolni, azon kaptam magam, hogy bámulom az arcát, a mimikáját, és azokat a gyönyörű kék szemeket.
Az istenit!
– A vodka jó – egyeztem bele, majd a telefonomra pillantottam.

Kapcsolódó szócikkek: Angel · Lykke
Ruby_εïз IP>!

– Ott megyek el minden nap a beosztás mellett, azt hiszed… – kezdett el hadonászva magyarázkodni. – Szóval, azt hiszed, én kémkedek utánad? Chhh – grimaszolt és tátogott tovább. – Ah, jól hiszed.

Niki P>!

– Talán, nem tettem bele hashajtót, de mondom, csak talán – kaptam ki a kezéből az üveget, majd kacsintottam.
– Úgysem tennél ilyet.
– Arra azért mérget ne vegyél – villantottam egy széles és gonosz mosolyt.

Kapcsolódó szócikkek: Angel · Lykke
Detty77 P>!

„Annyira csodálatos, hogy egy akkora fertőben ilyen csodálatos dolog született: Egy család.”

Kapcsolódó szócikkek: Lykke