Leah (Sorsok 3.) 15 csillagozás

Ruby Saw: Leah

A Vadakban szereplő Leah története.
"Hálás vagyok a szüleimnek, amiért kilencéves koromban lemondtak rólam, mert így igazi családom lehetett. Soká jött a megváltás, de megérte. Minden egyes percét megérte kivárni.„

Eredeti megjelenés éve: 2021

45 tag · 122 karc · Utolsó karc: 2021. október 10., 10:00 · Bővebben

Leah

Minden_hétre_egy_könyv_kihívás P>!
Ruby Saw: Leah

Már ebből a novellából is sikerült megszeretnem Leah karakterét, nagyon várom a Vadak című könyvet, kíváncsi vagyok a történetére. :)

B_Kittina P>!
Ruby Saw: Leah

Hálás vagyok a szüleimnek, hogy kilencéves koromban lemondtak rólam…
Ezzel a mondattöredékkel már felkeltette a figyelmemet az írónő. Miután elolvastam a novellát megértettem,hogy miért. Alig várom a Vadakat.

Anita_Simon>!
Ruby Saw: Leah

Nagyon jó történet. Ilyen sorsot megélni egy ekkora kislánynak, valami hihetetlenül szívfájdító volt olvasni. Megszerettem Laeh-t ebben a kis novellában, és nagyon várom a Vadakat, nagyon felcsigáztál @Ruby_εïз, köszönöm❤❤

Pesu>!

Atya ég! Mi ez a stori? :O
Azonnal olvasni akarom a Vadakat! Ruby kérlek siess vele! Mivel még ismeretlen volt számomra a szereplő nem is voltak elvárásaim! De micsoda sors a Leah-é! Azta! Tudni akarom mi lesz a Vadakban! Már most érzem, hogy imádni fogom azt a történetet! Mert ez a novella valami eszméletlen jó! :))
Köszönjük Ruby! Mindent! ❤

Ruby Saw: Leah

Nagyon megkedveltem Leah-t, így nem is kérdés, mennyire várom az Ő nagy történetét♥Egy gyönyörű, harcos és szeretetéhes lány off boldog története, aki 25 éves korára elérte, amit szeretett volna.

takacsera>!
Ruby Saw: Leah

Fantasztikus novella, mint mindegyik. Leah, már most imádom. Erős, kitartó, harcos lány. Sok megpróbáltatáson ment keresztül. Nagyon várom, hogy a Vadak című könyvben még jobban megismerjem. Köszönöm.

SZaBiSa>!
Ruby Saw: Leah

“Egyetlen tanulság van az életben: Sose bízd el magad!”

Ez a novella most nagyon átjött. Rengeteg érzelmet rejt és ad át az olvasóinak.
Szembesít azzal, mennyire fontos, hogy milyen körülmények között nősz fel, a család szerepe és, hogy hogyan hatnak rád az élet atrocitásai.

Leah egy megtört lány, viszont egy erős személyiség.
Izgatottan várom a “Vadak” című könyvet, hogy megtudjam hogyan alakul az élete a továbbiakban.

Tuti, hogy nagyon izgalmas lesz!

Köszönöm az élményt @Ruby_εïз
Csodás alkotás lett! *.*

Gaby70 P>!
Ruby Saw: Leah

Nagyon tetszett!Kiváncsi vagyok a könyvre is!Nem semmi múltja van Leahnak!

Zsanett>!
Ruby Saw: Leah

Nagyon jó volt megismerni Leaht! Szimpatikus lett már most. Várom a történetét kíváncsi lettem! Nagyon tetszik ez a novella sorozat

Ruby_εïз IP>!

Egyetlen tanulság van az életben: Sose bízd el magad!

Ruby_εïз IP>!

Nem hiszem, hogy az emberek át tudják érezni egymás problémáit.

Ruby_εïз IP>!

Fiatalon megtanultam, hogyha nem akarok szomorú kislány lenni, akkor igenis cselekednem kell.

Ruby_εïз IP>!

A szüleim gyengék voltak, nem tudtak megbirkózni a problémákkal, így a lehető legegyszerűbb utat választották: megváltak a leggyengébb láncszemtől. Tőlem.

Detty77>!

Nekem nincs sem édesanyám, sem édesapám, életem van csupán, semmi több.

Detty77>!

A sértett szív nem úgy dobog, mint ahogyan a bántalmazás előtt. Reszket. Nem egészségesen lüktet, hanem össze-vissza ver, néha talán ki is hagy egy-egy ütemet.

Detty77>!

Az Ördög hív táncba, mert elbíztam magam, ám nem aggódom, tudok táncolni…

Sorsok sorozat · Összehasonlítás