Gázt ​neki, Család! (Gázt neki! 2.) 31 csillagozás

Ruby Saw: Gázt neki, Család! Ruby Saw: Gázt neki, Család!

A Gázt neki, Chiara! főhősnőjének és családjának élete két évvel a regényben történtek után.

Magánkiadás, Orosháza, 2019

31 tag · 74 karc · Utolsó karc: 2020. szeptember 27., 09:44 · Bővebben

Warre Janssens · Chiara De Felice · Miro Koskinen

Papírra_vetett_gondolataim>!
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Jó volt újra olvasni róluk, megmondom őszintén hiányoztak egy picit. :) Remélem még ennek lesz folytatása, mert imádtam ! A borító pedig megint csodaszép lett ! :)

Imádtam Ruby Saw Gázt neki Chiara! című kötetét, így egy pillanatig nem volt kérdés, hogy ezt a rövid folytatást is mindenféleképpen el szeretném olvasni. Jó volt újra találkozni a régről megismert szereplőkkel, akik még mindig olyan bolondok és imádnivalók, mint két évvel ezelőtt. A történet a rövidsége ellenére is többször megmosolyogtatott és igazán jó érzéssel töltött el. Örülök, hogy ebben a kötetben megismerhettem.Összegezve talán csak annyit mondok, hogy akik szeretik Ruby Saw köteteit, azok ezt is bátran olvassák el, mert ez is igazán szuper lett.

turanett P>!
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Nagyon cuki, de nagyon rövid. Mire kezdtem bele jönni, már vége is volt. Még tudtam volna olvasni. Kettő olyan téma is felmerült, amit érdemes lenne kibontani. Lesz folytatás, mondjuk a hugi szemszögéből? :D

Viktória_Erdei >!

Ha egyszóval kell leírnom ezt a kis novellát: Imádom. *.*
Egy hátránya van: túl rövid.

csakegyluca P>!
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Iszonyat aranyos volt! Már az elején volt egy sejtésem, ami be is igazolódott. Azok a reakciók! Óriásiak voltak! Hát igen, ezek a férfiak már csak ilyenek. Sokat nevettem az össz vissz 28 oldalban. Kár hogy ilyen rövid. Szívesen olvasnék tovább a Felice családról és hozzátartozóikról. ;-)♥

Ács_Milán >!
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Attól függetlenül, hogy miniregény és azzal tisztában is voltam, hogy ez nem lehet 200 oldalas, szívesen olvastam volna még tovább.
Jó volt – ha csak egy kis időre is – olvasni Chiaráról és arról, hogyan folytatódott az élete a regény után.
Remek kiegészítője a regénynek ez a kis novella.
Ja! És Chiara! Szívesen lennék a helyedben most… egy kicsit irigyellek is! ☺

Lillsz P>!
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Nagyon jó volt visszacsöppeni Chiaráék világába, kicsit még a történetüket olvasni. Kis rövid, de annál szívmelengetőbb olvasmány, amit kár kihagyni! Ha olvastátok a Gázt neki, Chiara! c. művet, ezt se hagyjátok ki a listáról! ;) 5/4

Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Hát nagyon jó volt ez a kis kiegészítő novella! *-*
Aki olvasta a Gázt neki, Chiara!-t az ezt se hagyja ki. :D Warre és Miro reakciója nálam mindent vitt. :)

_justreadwithme_>!
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Nagyon kis édes, rövid történet volt. Megint csak úgy vagyok vele, hogy még szívesen olvastam volna róluk, de nem bánom hogy ilyen rövidke lett, hiszen tökéletesen le lett zárva. Imádtam!

TiszlaviczMarcsi IP>!
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Az elején nagyon sok információt kaptunk ömlesztve, csak fogtam a fejem. Mondat mondat hátán. Aztán jött a történet, bájos, cuki, rövid. Ki lehetett találni a fordulatokat, de attól még könnyed pár perc volt :)

pinkprincessreads>!
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

A Gázt neki, Chiara!-ban egy meggoldolatlan lányt ismerhettünk meg Chiara személyében, aki az idő előrehaladtával átgondoltabb, felelőségteljen nőve vált. Ebben a novellában betekintést nyerhetünk élete két évvel későbbi állásába, ahol egy teljesen új szerep kapujába kerül. Imádtam ezt a novellát annak ellenére is, hogy rövid volt, mégis minden szereplőből kaphattunk még egy kicsit, amiért nem lehetünk elég hálásak az írónőnek. Szóval, ha olvastad a Gázt neki, Chiarat!, akkor ez kötelező olvasmány mellé.⁣

Még több értékelést és kedvcsináló képeket találsz itt:

penzesliza>!

Eltelt bő két év, mióta nem versenyzek.

penzesliza>!

– Ha van, az a baj, ha nincs, akkor meg az – sóhajtotta anyám, majd a tűzhelyhez lépett, és levette a gázról a levest.

penzesliza>!

Szóval éltük az életünket szépen, csendben, boldogan.

penzesliza>!

– Úristen, nem kapok levegőt! Forog a kert! Milyen bolygón vagyunk?

Kapcsolódó szócikkek: Miro Koskinen
Hársi_Era>!

El sem hittem, hogy világbajnok lehettem. Nem is akármié: a boldogságé!