Gázt ​neki, Család! (Gázt neki! 2.) 20 csillagozás

Ruby Saw: Gázt neki, Család! Ruby Saw: Gázt neki, Család!

A Gázt neki, Chiara! főhősnőjének és családjának élete két évvel a regényben történtek után.

Magánkiadás, Orosháza, 2019

27 tag · 54 karc · Utolsó karc: 2020. május 30., 13:44 · Bővebben

Miro Koskinen · Warre Janssens · Chiara De Felice

Papírra_vetett_gondolataim
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Jó volt újra olvasni róluk, megmondom őszintén hiányoztak egy picit. :) Remélem még ennek lesz folytatása, mert imádtam ! A borító pedig megint csodaszép lett ! :)

Imádtam Ruby Saw Gázt neki Chiara! című kötetét, így egy pillanatig nem volt kérdés, hogy ezt a rövid folytatást is mindenféleképpen el szeretném olvasni. Jó volt újra találkozni a régről megismert szereplőkkel, akik még mindig olyan bolondok és imádnivalók, mint két évvel ezelőtt. A történet a rövidsége ellenére is többször megmosolyogtatott és igazán jó érzéssel töltött el. Örülök, hogy ebben a kötetben megismerhettem.Összegezve talán csak annyit mondok, hogy akik szeretik Ruby Saw köteteit, azok ezt is bátran olvassák el, mert ez is igazán szuper lett.

turanett P
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Nagyon cuki, de nagyon rövid. Mire kezdtem bele jönni, már vége is volt. Még tudtam volna olvasni. Kettő olyan téma is felmerült, amit érdemes lenne kibontani. Lesz folytatás, mondjuk a hugi szemszögéből? :D

Viktória_Erdei

Ha egyszóval kell leírnom ezt a kis novellát: Imádom. *.*
Egy hátránya van: túl rövid.

Ács_Milán
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Attól függetlenül, hogy miniregény és azzal tisztában is voltam, hogy ez nem lehet 200 oldalas, szívesen olvastam volna még tovább.
Jó volt – ha csak egy kis időre is – olvasni Chiaráról és arról, hogyan folytatódott az élete a regény után.
Remek kiegészítője a regénynek ez a kis novella.
Ja! És Chiara! Szívesen lennék a helyedben most… egy kicsit irigyellek is! ☺

Lillsz P
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Nagyon jó volt visszacsöppeni Chiaráék világába, kicsit még a történetüket olvasni. Kis rövid, de annál szívmelengetőbb olvasmány, amit kár kihagyni! Ha olvastátok a Gázt neki, Chiara! c. művet, ezt se hagyjátok ki a listáról! ;) 5/4

Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Hát nagyon jó volt ez a kis kiegészítő novella! *-*
Aki olvasta a Gázt neki, Chiara!-t az ezt se hagyja ki. :D Warre és Miro reakciója nálam mindent vitt. :)

TiszlaviczMarcsi IP
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Az elején nagyon sok információt kaptunk ömlesztve, csak fogtam a fejem. Mondat mondat hátán. Aztán jött a történet, bájos, cuki, rövid. Ki lehetett találni a fordulatokat, de attól még könnyed pár perc volt :)

Karinaa7 P
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Egy jó lezárása a történetnek, bár kicsit jobban örültem volna, ha a könyv végére kerül be, de így is nagyon tetszett.

Pandaland
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Imádom! Nagyon jó volt kicsit visszacsöppenni az életükbe és megtudni, hogy mi is történt a regény után. Feldobta az estémet, többször is mosolyt csalt az arcomra és igazán aranyos lett a vége! <3 Egy gond volt vele, hogy nem olvashattam tovább. :D

Hársi_Era
Ruby Saw: Gázt neki, Család!

Ez egy boldogságos kis történet volt. Chiara hozta most is a formáját. Az anyja sejtése beigazolódott a rosszullét miatt. És ahogy elmondta a nagy hírt a férjének, hát szavakat nem találok rá.

penzesliza P

– Ha van, az a baj, ha nincs, akkor meg az – sóhajtotta anyám, majd a tűzhelyhez lépett, és levette a gázról a levest.

penzesliza P

Eltelt bő két év, mióta nem versenyzek.

penzesliza P

Szóval éltük az életünket szépen, csendben, boldogan.

penzesliza P

– Úristen, nem kapok levegőt! Forog a kert! Milyen bolygón vagyunk?

Kapcsolódó szócikkek: Miro Koskinen
Hársi_Era

El sem hittem, hogy világbajnok lehettem. Nem is akármié: a boldogságé!