#dutchboy (Shangri-La 0,5) 7 csillagozás

Ruby Saw: #dutchboy

“Az élet illékony, kényes matéria. Én már csak tudom, ezzel foglalkozom. Nem, nem vagyok orvos, nem mentek én meg senkit, illetve ez a gondolat azért relatív. Egy bizonyos egyensúlyra törekszem, bár nem célom a világbéke, de szeretném, ha nem lenne ennyi bűnözés, legalábbis Los Angeles-ben ne.
Egy szervezet adja a neveket, nem kérdezek, csak cselekszem. Legtöbbjük bűnöző, de akadnak közöttük politikusok is. Meg kell ölnöm őket, hogy ne tehessenek nagyobb kárt a városban, az országban, a világban.
A nevem Dutch Boy, embereket ölök, pénzért…”

Book Dreams, Gyömrő, 2022

Francis "Dutch Boy" Costello · Ace "Milkman" Jensen · Daisy Chanté · Rosie

Ruby Saw: #dutchboy

Úgy érzem, hogy el lett húzva az a bizonyos mézes madzag az orrunk előtt! :D

Elég sok izgalmat fog nekünk ez a történet is tartogatni. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon az a százszorszép a megfelelő kezekben fog-e kivirágozni, és, ha igen milyen ára lesz.

Jöhet a folytatás! ♥

Book Dreams, Gyömrő, 2022
SZaBiSa P>!
Ruby Saw: #dutchboy

Izgalmasnak ígérkezik a történet…:P ez a kis novella “bevezetésnek” tökéletes volt, kellőképpen felcsigázott: :D Számomra nagyon érdekes karakter lett Dutch Boy, (alig várom, hogy még jobban megismerhessem ezt a férfit *.*), kíváncsian várom, hogy alakul majd a sorsa.
És, hogy vajon tényleg övé lesz e az a bizonyos tiltott gyümölcs… :P
Van egy olyan érzésem, hogy feszültségben, bonyodalmakban most sem lesz hiány. :D

Detty77>!
Ruby Saw: #dutchboy

Igazi Ruby-s kedvcsináló, egy ígéret a biztos, sikeres folytatáshoz♥ Nagyon tetszett Francis, Ace és Daisy novellája. Zsánerem a cselekményszál, a történet, így izgatottan várom a Shangri-La című könyvet☺️♥

Ruby Saw: #dutchboy

Fenomenális! Olyan dinamikus és gördülékeny ez a kis novella, hogy a zsigereimben éreztem ennek a világnak minden pillanatát. Az írónő egy olyan témába kezdett bele, ami szerteágazó, érdekes és cseppet sem unalmas. Bár azt gondolom – és minden elfogultság nélkül ki merem jelenteni – Ruby Saw egy unalmas témát is úgy fel tud pezsdíteni, hogy a végére az ember lánya nehezen tér vissza a való világba.

Ez a novella egy olyan könyv előzetese, ami megmutatja „dióhéjban” azt, hogy mire számíthatunk, de nem fedi fel a cselekmény általi végkimenetet. Sajnáltam, hogy olyan hamar a végére értem! Mondhatni, szabályszerűen rosszul esett, hogy vége van egy olyan történetnek, ami folyamatosan fenntartotta az érdeklődésemet és talán pont ezért várom annyira, hogy az írónő tollából egy olyan csodálatos világ keljen életre, amiben elmerülhetünk és elvarázsolódhatunk egy kis időre a szürke hétköznapokból.

Szóval… igaz, hogy még 2022-t írunk, de helló 2023! Én már NAGYON várlak! :)

Vtusoro>!
Ruby Saw: #dutchboy

Micsoda bevezetés a Shangri-La világába! Váó! Érdemes lesz várni a könyvre. Könnyű volt megkedvelni Dutchboyt és kíváncsi vagyok, hogy az utolsó gondolatai milyen feszültséget és izgalmat tartogatnak majd a jövőjére nézve. :)

Gaby70 P>!
Ruby Saw: #dutchboy

Ez a rövid novella kellőképpen felcsigázott!Kiváncsi vagyok az egész történetre!

Ruby_εïз IP>!

Az emberek sosem látják azt, ami nyilvánvaló. Arra gyanakszunk, amire semmi okunk, de amire kellene, észre se vesszük.

Ruby_εïз IP>!

Egy behatárolt kapcsolat olyan, mint a fogságban született vadállat. Él, de nem úgy, ahogyan és ahol valóban kellene neki. Amint rájön, hogy ő nem jó környezetben van, elszabadul, dühöng és őrjöng.

Detty77 >!

Az a legfontosabb, hogy a rossz elnyerje méltó büntetését.

Kapcsolódó szócikkek: Ace "Milkman" Jensen
Detty77>!

Talán igazad van, talán mi sem tudjuk már, melyik élet az igazi, de egy biztos: a pillanatnyi örömök a hamis életben is örömök maradnak

B_Kittina P>!

Rövid meghallgatás után azt mondták, válasszak magamnak egy nevet, mert az igazit nem használhatom. Ez lesz az én saját hivatkozásom, hashtagem. (…) így én lettem Dutch Boy, de csupán azért, mert a Batman már foglalt volt.

Detty77 >!

Nekem is van szívem, csak nem keverem bele a munkába, érzelmek nélkül ölök.

B_Kittina P>!

(…) akiknek dolguk van egymással, azok vonzzák a másikat, összeillenek. Barátok, szerelmek, teljesen mindegy, mert egy valami köti őket össze. Az együtt megélt élmények. Ha két ember képes megosztani egymással az élményeiket, az több, mint összeillőség.

Kapcsolódó szócikkek: Daisy Chanté
Gaby_Roney IP>!

A halálnak ezer arca van. Egy átlagos ember élete során ebből csak egyet lát, akkor, amikor eljön az ideje. A legvégén.

Gaby_Roney IP>!

Olyan vagyok, mint Hádész. Elnyelem a legyőzöttek lelkét, magammal hordozom őket, a részeimmé válnak, viszont ők is táplálnak. Ez egy ördögi körforgás.