Dempsey (Sorsok 1.) 44 csillagozás

Ruby Saw: Dempsey

Az Inferno-t megbuktató és a sad bear-i rezervátumban nyomozó Dempsey Lynch története.
"Amikor édesanyám meghalt, az olyan volt, mintha ezernyi darabra hasadt volna a szívem. Miatta lettem az, aki ma is vagyok, miatta harcolok a bűn ellen. És minden egyes lecsukott bántalmazó szeméttel úgy érzem, visszakapok egy darabot a szívemből.„

Book Dreams, Gyömrő, 2021

Kapcsolódó zóna

!

Rubyverzum

58 tag · 195 karc · Utolsó karc: 2022. szeptember 11., 10:57 · Bővebben

Alex Austin · Dempsey Lynch

csakegyluca P>!
Ruby Saw: Dempsey

Rövid kis regény volt, mégis teljesen ki tudtam benne kapcsolni. Jó volt megtudni, hogy hogyan is érzett egyes helyzetekben Dempsey. Na meg azt, hogy mik történtek vele még a nagy események előtt. Remek érzés volt kiszakadni a hétköznapok szürke falai mögül ezzel a regénnyel. El is felejtettem, mennyire szeretek Ruby-tól olvasni. ♥ spoiler Engem abszolút megvett vele. ^_^

Papírra_vetett_gondolataim>!
Ruby Saw: Dempsey

Jó volt betekintést nyerni Dempsey életébe, hogy hogyan is lett ő olyan amilyen, illetve mit miért tett. Rövid, ütős, szerethető Rubys novella volt, amit jól esett olvasni. Valószínűleg a következő részeket is még idén elolvasom, mert felkeltette az érdeklődésem :)

életem__könyvtára>!
Ruby Saw: Dempsey

Jó volt megismerni Dempsey múltját, és utólag rájönni mit miért tett. Érdekes novella volt, nagyon szeretem olvasni.
(Imádni fogom az egész Sorsok sorozatot, ebben előre biztos vagyok. :D )

Silverlight>!
Ruby Saw: Dempsey

Egyszerű összefoglalása Dempsey történetének. Hogyan, s miként lett az, aki. Rövid egybefüggő történet, de jó kis kiegészítés az életéről. Mivel nagyon rövid, így gyorsan lehet haladni vele. Érdekes volt közelebbről megismerni a férfit.

Book Dreams, Gyömrő, 2021
Minden_hétre_egy_könyv_kihívás P>!
Ruby Saw: Dempsey

Dempsey nem lett a kedvencem az Infernóban, de a későbbiekben megszerettem. :) jó volt egy kicsit olvasni a múltjáról, és megtudni, hogy miért olyan, amilyen. :)

Viktória_Erdei P>!
Ruby Saw: Dempsey

Túl rövid volt. Végre megismerhettük az Infernoban ismert nyomozót, még mielőtt nyomozó lett volna. Alig várom, hogy megjelenjen a saját könyve is.

B_Kittina P>!
Ruby Saw: Dempsey

Katona voltam, nyomozó vagyok, harcolok a bűnnel, mert ez az én utam…

Ezzel a mondattal össze is lehetne foglalni Dempsey életútját, de ahogy A rezervátum titkából is már sejthető volt, sokkal, de sokkal bonyolultabb élet van mögötte, ami ebből a kis novellából ki is derült.

Ruby Saw: Dempsey

Nem olvastam még az írónő, Inferno című könyvét, de ezután a novella után biztosan el fogom olvasni!
Dempsey szemszögéből olvasva egy izgalmas, fordulatos , cselekményes írást kaptam
Az írónő stílusa , írásmódja ismét fantasztikus vitt magával ! Érzetem a főhős minden rezdülését, fájdalmát! A főhős karakterét nem lehet nem szeretni, több ilyen elszánt emberre lenne szükség a mai világban is! Szerettem minden sorát!
@Ruby_εïз köszönöm !

Erikaolvas>!
Ruby Saw: Dempsey

Jó volt Dempsey szemszögéből is olvasni az Infernóban zajlottakról.
Egy szülő elvesztése mindig fájdalmas és úgy gondolom elfogadni lehet, hogy már nincs, de túljutni rajta képtelenség, hiszen én 9 évesen vesztettem el édesanyámat, máig nem engedtem el.
Elgondolkodtató és tanító írás volt számomra.
Kedves @Ruby_εïз , igyekszem a többi könyved is beszerezni és olvasni, annyira jól írsz, a lelked és szíved benne van a sorokban! ♡

Pesu>!
Ruby Saw: Dempsey

Nem tudtam mire számítsak ebben a novellában, de nem csalódtam! Szerintem imádni fogom az összes Sorsok novellát! Az írónőben sosem csalódtam még, így kíváncsian várom a többit is! :))
Érdekes kicsit belelátni a múltjukba egyes karaktereknek! Mindenki indult valahonnan és történt valami ami miatt azok lettek akik és amik! ;)

Ruby_εïз IP>!

Nem azzal győzöd le a halált, hogy halhatatlanná válsz, hanem azzal, hogy elfogadod a létezését.

Ruby_εïз IP>!

Lehet, túlságosan is tartozni akartam valahova, valakihez, a múltban elszenvedett sérelmeim miatt, édesapám pedig olyan távol volt tőlem.

Ruby_εïз IP>!

Mindig azt hittem, le tudom győzni a lehetetlent.

Ficere_Barbara>!

Úgy kell döntened, hogy együtt tudj élni a döntésed bárminemű vonzatàval

12. oldala

Kapcsolódó szócikkek: Dempsey Lynch · döntés
Ficere_Barbara>!

Nem tudtam elengedni, hiszen az édesanyám volt, az egyetlen mentsvàram, az otthonom, a mindenem.

Detty77 >!

Mindenáron meg kell védeni azt az embert, aki bajba jutott, legyen az bármilyen hovatartozású, bármilyen bőrszínű.

Ficere_Barbara>!

Az élet kegyetlen,egyszerre tanít és büntet.

Ficere_Barbara>!

Tudom, a világ csak egy hely, amit nekünk kell jobbá tenni

a_bookworm_named_honey P>!

Az akadémián pedig szinte csak férfiak voltak, néhány nő, de azok meg úgy néztek ki, mint Schwarzenegger parókában, szóval passzoltam.

Kapcsolódó szócikkek: Arnold Schwarzenegger · Dempsey Lynch
B_Kittina P>!

Talán annyi rossz után attól félek, hogy boldog is lehetek.

Sorsok sorozat · Összehasonlítás