Dempsey (Sorsok 1.) 8 csillagozás

Ruby Saw: Dempsey

Az Inferno-t megbuktató és a sad bear-i rezervátumban nyomozó Dempsey Lynch története.
"Amikor édesanyám meghalt, az olyan volt, mintha ezernyi darabra hasadt volna a szívem. Miatta lettem az, aki ma is vagyok, miatta harcolok a bűn ellen. És minden egyes lecsukott bántalmazó szeméttel úgy érzem, visszakapok egy darabot a szívemből.„

Book Dreams, Gyömrő, 2021

Dempsey Lynch

Pesu>!
Ruby Saw: Dempsey

Nem tudtam mire számítsak ebben a novellában, de nem csalódtam! Szerintem imádni fogom az összes Sorsok novellát! Az írónőben sosem csalódtam még, így kíváncsian várom a többit is! :))
Érdekes kicsit belelátni a múltjukba egyes karaktereknek! Mindenki indult valahonnan és történt valami ami miatt azok lettek akik és amik! ;)

Ruby Saw: Dempsey

Nem olvastam még az írónő, Inferno című könyvét, de ezután a novella után biztosan el fogom olvasni!
Dempsey szemszögéből olvasva egy izgalmas, fordulatos , cselekményes írást kaptam
Az írónő stílusa , írásmódja ismét fantasztikus vitt magával ! Érzetem a főhős minden rezdülését, fájdalmát! A főhős karakterét nem lehet nem szeretni, több ilyen elszánt emberre lenne szükség a mai világban is! Szerettem minden sorát!
@Ruby_εïз köszönöm !

vivi_reads>!
Ruby Saw: Dempsey

Jajj de jó, hogy Dempseynek és Alex-nak (Kertvárosi pletyka) közös múltja van.*-* Jó volt belelátni Dempsey múltjába, tudni mit miért tett, miért ezt az életet választotta. Így már boldogan engedem el őt is, ahogy az Álomfogó sorozat összes többi szereplőjét is. Remélem egyszer Victor sztoriját is olvashatjuk ebben a sorozatban ;)

takacsera>!
Ruby Saw: Dempsey

Szuper kis novella. Örültem, hogy megismerhettem Dempsey múltját. Nem volt könnyű élete, nagyon szerettem a karakterét. Fantasztikus volt. Alig várom, hogy a többit is olvashassam. Köszönöm.

SZaBiSa>!
Ruby Saw: Dempsey

“Az élet kegyetlen, egyszerre tanít és büntet. Igazságtalan! De ha élni akarsz, beletörődsz a játékszabályaiba.”

Számomra már a “Rezervátum titka” című könyvben is szimpatikussá vált Dempsey nyomozó. Bár az elején kicsit bizonytalan voltam vele kapcsolatban, de a könyv vége felé ez teljesen megváltozott.
Örülök, hogy Ő is kapott egy külön novellát, amiben megismerhetjük a múltját.
Egy remek ember, aki nemcsak mint magánember, de a hivatásában is ember tudott maradni. Számomra ez nagyra becsülendő dolog!

Csak annyit fűznék még hozzá, hogy bár minden hivatásos személy ilyen felfogással élne és végezné a munkáját ahogy Dempsey Lynch nyomozó !

Köszönöm, hogy olvashattam drága Ruby ! ♥

Várom a további újdonságaidat is! ♥

Piratgirl26>!
Ruby Saw: Dempsey

A jelenlegi kedvenc sorozatom folytatása.. ♥
Érdekes volt Dempsey szemszögéből megismerni a történetet és a múltját, ezzel sok minden a helyére került.
Sajnos nehéz sorsa volt, mégis kitartott az álmai mellett.
Nekem nagyon pozitív szereplő volt.

Ruby_εïз IP>!

Lehet, túlságosan is tartozni akartam valahova, valakihez, a múltban elszenvedett sérelmeim miatt, édesapám pedig olyan távol volt tőlem.

Ruby_εïз IP>!

Mindig azt hittem, le tudom győzni a lehetetlent.

Ruby_εïз IP>!

Nem azzal győzöd le a halált, hogy halhatatlanná válsz, hanem azzal, hogy elfogadod a létezését.

Ficere_Barbara P>!

Úgy kell döntened, hogy együtt tudj élni a döntésed bárminemű vonzatàval

12. oldala

Ficere_Barbara P>!

Talán egy áldozat nem olyan sok, ha több száz lélek megmenekül

Ficere_Barbara P>!

Egy pillanat alatt hullott darabokra körülöttünk minden, mi pedig nem tehettünk semmit sem.

Ficere_Barbara P>!

Nem tudtam elengedni, hiszen az édesanyám volt, az egyetlen mentsvàram, az otthonom, a mindenem.

Ficere_Barbara P>!

A gyermeki szívem összetört. Megàllt, nem vert többé, követte édesanyàmat a halàlba. Egy sötét helyre,ahová a fény nem ér el.

Ficere_Barbara P>!

Nem tudom, mit tartogat számomra a sors, egyben azonban teljesen biztos vagyok: nem véletlenül kaptam ezt az életet.

Ficere_Barbara P>!

Egy percig sem gondoltam,hogy nem fegyver , hanem a szívfàjdalom kényszerít majd térdre.

Sorsok sorozat · Összehasonlítás