Dempsey (Sorsok 1.) 28 csillagozás

Ruby Saw: Dempsey

Az Inferno-t megbuktató és a sad bear-i rezervátumban nyomozó Dempsey Lynch története.
"Amikor édesanyám meghalt, az olyan volt, mintha ezernyi darabra hasadt volna a szívem. Miatta lettem az, aki ma is vagyok, miatta harcolok a bűn ellen. És minden egyes lecsukott bántalmazó szeméttel úgy érzem, visszakapok egy darabot a szívemből.„

Book Dreams, Gyömrő, 2021

Kapcsolódó zóna

!

Rubyverzum

45 tag · 122 karc · Utolsó karc: 2021. október 10., 10:00 · Bővebben

Dempsey Lynch

életem__könyvtára>!
Ruby Saw: Dempsey

Jó volt megismerni Dempsey múltját, és utólag rájönni mit miért tett. Érdekes novella volt, nagyon szeretem olvasni.
(Imádni fogom az egész Sorsok sorozatot, ebben előre biztos vagyok. :D )

Papírra_vetett_gondolataim>!
Ruby Saw: Dempsey

Jó volt betekintést nyerni Dempsey életébe, hogy hogyan is lett ő olyan amilyen, illetve mit miért tett. Rövid, ütős, szerethető Rubys novella volt, amit jól esett olvasni. Valószínűleg a következő részeket is még idén elolvasom, mert felkeltette az érdeklődésem :)

Silverlight>!
Ruby Saw: Dempsey

Egyszerű összefoglalása Dempsey történetének. Hogyan, s miként lett az, aki. Rövid egybefüggő történet, de jó kis kiegészítés az életéről. Mivel nagyon rövid, így gyorsan lehet haladni vele. Érdekes volt közelebbről megismerni a férfit.

Book Dreams, Gyömrő, 2021
Minden_hétre_egy_könyv_kihívás P>!
Ruby Saw: Dempsey

Dempsey nem lett a kedvencem az Infernóban, de a későbbiekben megszerettem. :) jó volt egy kicsit olvasni a múltjáról, és megtudni, hogy miért olyan, amilyen. :)

B_Kittina P>!
Ruby Saw: Dempsey

Katona voltam, nyomozó vagyok, harcolok a bűnnel, mert ez az én utam…

Ezzel a mondattal össze is lehetne foglalni Dempsey életútját, de ahogy A rezervátum titkából is már sejthető volt, sokkal, de sokkal bonyolultabb élet van mögötte, ami ebből a kis novellából ki is derült.

Ruby Saw: Dempsey

Nem olvastam még az írónő, Inferno című könyvét, de ezután a novella után biztosan el fogom olvasni!
Dempsey szemszögéből olvasva egy izgalmas, fordulatos , cselekményes írást kaptam
Az írónő stílusa , írásmódja ismét fantasztikus vitt magával ! Érzetem a főhős minden rezdülését, fájdalmát! A főhős karakterét nem lehet nem szeretni, több ilyen elszánt emberre lenne szükség a mai világban is! Szerettem minden sorát!
@Ruby_εïз köszönöm !

Pesu>!
Ruby Saw: Dempsey

Nem tudtam mire számítsak ebben a novellában, de nem csalódtam! Szerintem imádni fogom az összes Sorsok novellát! Az írónőben sosem csalódtam még, így kíváncsian várom a többit is! :))
Érdekes kicsit belelátni a múltjukba egyes karaktereknek! Mindenki indult valahonnan és történt valami ami miatt azok lettek akik és amik! ;)

Beszterczei_Erika P>!
Ruby Saw: Dempsey

Jó volt Dempsey szemszögéből is olvasni az Infernóban zajlottakról.
Egy szülő elvesztése mindig fájdalmas és úgy gondolom elfogadni lehet, hogy már nincs, de túljutni rajta képtelenség, hiszen én 9 évesen vesztettem el édesanyámat, máig nem engedtem el.
Elgondolkodtató és tanító írás volt számomra.
Kedves @Ruby_εïз , igyekszem a többi könyved is beszerezni és olvasni, annyira jól írsz, a lelked és szíved benne van a sorokban! ♡

Anita_Simon>!

„Katona vagyok..” imádtam❤❤❤
Jó volt megismerni Dempsey-t mit miért tett az Infernóban. A múlt meghatározza a jelenünket, ezt pedig ennél a novellánál maximálisan éreztem.
Köszönöm @Ruby_εïз❤❤❤

vivi_reads>!
Ruby Saw: Dempsey

Jajj de jó, hogy Dempseynek és Alex-nak (Kertvárosi pletyka) közös múltja van.*-* Jó volt belelátni Dempsey múltjába, tudni mit miért tett, miért ezt az életet választotta. Így már boldogan engedem el őt is, ahogy az Álomfogó sorozat összes többi szereplőjét is. Remélem egyszer Victor sztoriját is olvashatjuk ebben a sorozatban ;)

Ruby_εïз IP>!

Nem azzal győzöd le a halált, hogy halhatatlanná válsz, hanem azzal, hogy elfogadod a létezését.

Ruby_εïз IP>!

Lehet, túlságosan is tartozni akartam valahova, valakihez, a múltban elszenvedett sérelmeim miatt, édesapám pedig olyan távol volt tőlem.

Ruby_εïз IP>!

Mindig azt hittem, le tudom győzni a lehetetlent.

Ficere_Barbara P>!

Úgy kell döntened, hogy együtt tudj élni a döntésed bárminemű vonzatàval

12. oldala

Kapcsolódó szócikkek: Dempsey Lynch · döntés
Detty77 >!

Mindenáron meg kell védeni azt az embert, aki bajba jutott, legyen az bármilyen hovatartozású, bármilyen bőrszínű.

Ficere_Barbara P>!

Talán egy áldozat nem olyan sok, ha több száz lélek megmenekül

a_bookworm_named_honey P>!

Az akadémián pedig szinte csak férfiak voltak, néhány nő, de azok meg úgy néztek ki, mint Schwarzenegger parókában, szóval passzoltam.

Kapcsolódó szócikkek: Arnold Schwarzenegger · Dempsey Lynch
Ficere_Barbara P>!

Az élet kegyetlen,egyszerre tanít és büntet.

Ficere_Barbara P>!

Tudom, a világ csak egy hely, amit nekünk kell jobbá tenni

Ficere_Barbara P>!

Harcos génjeim voltak, de egy percig sem gondoltam,hogy nem fegyver , hanem a szívfàjdalom kényszerít majd térdre.

Sorsok sorozat · Összehasonlítás