Megjelenésének várható időpontja: 2019. január 10.

Csak ​két lépés Észak 1 csillagozás

Ruby Saw: Csak két lépés Észak

Észak-Korea. ​Egy földrész, aminek a puszta hallatán összeszorul az emberek gyomra.
Hadley Hilson újságíró azonban nem így volt ezzel, és csatlakozott a volt egyeteme tanulmányi kirándulásához, ami Dél-Koreába indult, de érintőlegesen az északi határhoz is. Az újságíró élete nagy sztorijára készül, az Észak- és Dél-Korea közti különbségek bemutatásával.
A drogok nem illegálisak északon, mégis elkülönítik a busznyi diákot a határnál, miután füvet találnak az egyik táskában.
A csoportot kísérő professzor furcsán viselkedik. Amerika nem töri magát, hogy a dolgok után járjon.
Hadley-t furcsa élmény éri: taszítja, de egyben vonzza is Jin Park ezredes, amire nem tud magyarázatot adni.
Jin küzd a szívével és a józan eszével, de alul marad a harcban.
Meddig megy el egy újságíró a tökéletes sztoriért? Vajon ott a katonák tényleg mindent megtehetnek? Ki áll az egésznek a hátterében?
Korrupció, hatalom, élni akarás, vágy és szenvedély.

Egy… (tovább)

MyBook, Budapest, 2019
242 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786150040844 · Megjelenés időpontja: 2019. január 10.

Hadley Hilson · Jin Park

Madridista P
Ruby Saw: Csak két lépés Észak

„Egy rendkívül jól megírt sokkoló és kegyetlen történet szerelemről, hazugságról, az élet könyörtelen oldaláról, amely az első oldaltól az utolsóig rabul ejt.”

Bővebben: https://dsheavenofbooks.blogspot.com/2018/12/ruby-saw-c…

Ruby_Saw IP

Az életed azért kaptad, mert Isten képesnek tartott arra, hogy meg tudod élni.

Ruby_Saw IP

– Már tudod, mi van a lelkedben – az arca közeledni kezdett az enyémhez. Pillangók hada szabadult el a gyomromban, rózsaszínre festette a sötét szoba élettelen falait, fényes ablakot nyitott zavart elmémbe, és úgy éreztem elemelkedek a talajtól.
– Te vagy a lelkemben – válaszoltam elmerengve az arcán, a vonásain.

Kapcsolódó szócikkek: Hadley Hilson · Jin Park
Ruby_Saw IP

– Nem voltam az a fajta ember, aki hisz Istenben, de akkor elmondtam egy imát, és reméltem, hogy létezik és meghallgat.

Ruby_Saw IP

A testi sérüléseim vajmi kicsik voltak a lelkemet és a női mivoltomat ért sebekhez képest. Azok véreztek, ontották magukból a vért. A bánat olyan súllyal nyomta a vállamat, hogy azt hittem összeroppanok alatta. Fájt, hogy meg akartak becsteleníteni, hogy egy férfi bántott. Sírásra görbült a szám, és muszáj volt kiadnom magamból. A fejemet lehajtva szipogtam, aztán miután a kezét az enyémre csúsztatta, kiengedtem a bent tartott fájdalmat.
Belemarkoltam az ujjaiba, és zokogtam, ahogyan kijött a torkomon. Ha akkor nem jön ki, tovább emészt és emészt, mígnem egy befordult nő lettem volna, aki senkit nem enged a közelébe.

Ruby_Saw IP

Úgy éreztem, hogy valami belém költözik, és a szürke lelkemet elkezdi kiszínezni; ebben a pokolian elcseszett és reménytelen helyzetben napfény csillant a borús égen.

Ruby_Saw IP

– Nincs, ki vagyok készülve! Most láttam holtan egy embert – a tenyerembe temettem az arcomat, és próbáltam nem a történtekre gondolni.

Ruby_Saw IP

– Tedd azt vissza, Aaron! Mit akarsz? Pár golyóval végezni az egész hadsereggel?