Csak ​két lépés a kertváros (Kertváros 2.) 18 csillagozás

Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

A Kertvárosi pletykából megismert Whisper Lane nevű közösségbe új lakók érkeznek. Vajon Queen és Alex barátságot köt velük?
Ha olvastad az írónő Csak két lépés Észak és a Kertvárosi pletyka című könyveit, akkor ezt se hagyd ki.

Book Dreams, Orosháza, 2020

31 tag · 74 karc · Utolsó karc: 2020. szeptember 27., 09:44 · Bővebben

Queen Weston

_justreadwithme_>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Ôszintén megmerem kockáztatni, hogy ez a picike novella jobban tetszett, mint az eredeti történet, a Kertvárosi Pletyka. Igazából azzal sem volt bajom, szerettem azt is, de ez a történet csodálatos volt! Ahogy Ruby pár oldalba leírt két történet találkozását, az úgy volt remek ahogy… Sajnálom, hogy ilyen hamar vége lett, mert szívesen olvastam volna még a két párosról sokkal többet.
Köszönöm, hogy elolvashattam!♥

Karinaa7 P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Még olvastam volna, de tetszett, hogy így összebarátkoztak.

Pesu>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Kellemes kis olvasás volt, nagyon hamar ment mert csak pár oldal! :) Én vártam volna még valami kis izgalmat, de azért így is egy aranyos kis történet ez! :) Jó volt újra olvasni róluk! Pláne, hogy Alex az egyik kedvenc pasim az írnónőtől! ;)

Pandaland P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Nos, én bátran kimerem jelenteni, hogy egy titkos álmom vált ezzel valóra, mert a két legkedveltebb karakterem találkozott egymással ebben a novellában. Ez egy remek meglepetés volt az írónőtől, ugyanakkor fantasztikus lépés is, mert róluk tényleg el tudom hinni azt, hogy nagyon szoros barátság alakulhat ki közöttük és mindig ott lesznek egymásnak.
Külön-külön is fantasztikus a két leányzó, de így együtt még inkább azok. Jó volt bepillantást nyerni abba, hogy mi is történt a főszereplőkkel és iszonyat hálás vagyok azért, hogy nem forgatta ki őket a már megismert jellemükből az írónő. Mindenki hozta a megszokott formáját, de még is egy kis pluszt is kaptak azzal, hogy volt egy kisebb ugrás a korábbi történetekhez képest, ezáltal ők is kicsit változtak, ahogyan az életük is. :)
Könnyedén szippantott be, remekül kikapcsolt és szórakoztatott is. Nagyon szerettem, bátran ajánlom mindenkinek! Akik pedig olvasták már Csak két lépés észak és a Kertvárosi pletyka könyveket, azoknak meg még inkább!

nekonori29>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Végre én is eljutottan odáig, hogy elolvassam ezt a kis csodát :) Imádtam, negyon jól meg lett írva ahogy összebarátkoztak, jó volt újra „találkozni” velük, szívesen olvastam volna még róluk :)

agnesasszony P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Előre bocsátom, hogy a Kertvárosi pletykát nem olvastam (még, és igen, tudom, most jól elspoilereztem magamnak :D), ennek ellenére kíváncsi voltam, mert a Csak két lépés Északot igen.
Tetszett a novella, és így is tökéletesen élvezhető volt. Számomra hatalmas pozitívum, hogy az írónő stílusa rengeteget csiszolódott,így sokkal közelebb került hozzám. :)
A fél csillag levonás azért jár, mert borzasztóan rövid volt, mire igazán elkezdett érdekelni, meg belerázódtam a történetbe, már vége is lett. :(
Remélem, lesz még folytatás, szívesen olvasnám. :)

inci81 P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Két olyan történet szereplőiről olvashattam a Csak két lépés a kertváros című novellában, akiket külön-külön is nagyon imádok, de így együtt eszméletlen szuperek voltak!
Nagyon jó volt bepillantást nyerni a kedvelt szereplők későbbi életébe.
Queen hozta a formáját, imádnivaló volt. Mind fantasztikusak voltak, de tény, hogy Queen volt a novella központi alakja.
Mindenkinek aki olvasta a Csak két lépés észak és a Kertvárosi pletyka című könyveket nagyon ajánlom! Ne hagyjátok ki! Nagyon jó!

orbanszandra>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Nagyon tetszett, hogy összeértek a szálak a Csak két lépés Észak és a Kertvárosi pletykával. Jó volt megtudni, hogy mi lett Whisper Lane sorsa, miután Cordelia lelepleződött, illetve hogyan alakult Queen és Alex kapcsolata. Ráadásul, hogy mindebbe belekerült Hadley és az Ezredes is, külön öröm volt. Szívesen olvasnék még a két családról, bővebben megtudni miként alakult az életük a kertvárosban, egymás szomszédságában és a pletykák körében. És vajon mit szóltak Hadley könyvéhez a környéken, elhiszik-e, vagy csak kitalációnak gondolják? Esetleg tovább szövik az ott történteket, kiszínezik kicsit, vagy elfogadják, hogy úgy volt és kész?

Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

De szeretem Őket!! Alex és Queen történetének ez a befejezése olyan “Queen”-es volt♥ Cserfes vagány és naaaagyon szerethető! Örültem az új szomszédoknak, akinél nem kell attól félni, hogy dílerkedni fognak!!

Noncus>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Nagyon örültem, hogy ismét találkozhattam a két kedvenc párosommal. Aranyos kis szösszenet volt. De pont ez a problémám…hogy csak szösszenet. :) Azért a fél pont levonás, mert épp belelendültem, és már vége is volt. Még olvastam volna tovább. ;)

penzesliza>!

– Inkább pótoljuk be azt a reggeli félbe maradt izét – suttogtam az arcába, majd elnéztem a nappali felé. – A könyveim között – haraptam be az alsó ajkam. Nem is kellett tovább mondanom, a karjába kapott, és a kanapéig meg sem állt velem.

Detty77 >!

Tényleg olyanok lettünk, mint egy kertvárosi házaspár. Imádtam.

Detty77 >!

(…) mert ugye egy nő legyen szakács a konyhában, úrinő a társaságban, és szajha az ágyban – tartja a mondás.