Csak ​két lépés a kertváros (Kertváros 2.) 42 csillagozás

Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

A Kertvárosi pletykából megismert Whisper Lane nevű közösségbe új lakók érkeznek. Vajon Queen és Alex barátságot köt velük?
Ha olvastad az írónő Csak két lépés Észak és a Kertvárosi pletyka című könyveit, akkor ezt se hagyd ki.

Eredeti megjelenés éve: 2020

44 tag · 121 karc · Utolsó karc: 2021. szeptember 21., 19:49 · Bővebben

Alex Austin · Queen Weston

petroczki_kitti I>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Szuper volt, ahogy az Írónő összemosta a két könyv szereplőit. Olvastam volna még róluk szívesen. :)

Minden_hétre_egy_könyv_kihívás P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Nagyszerű kis lezárása volt mind a két történetnek. :) igaz arra még nagyon kíváncsi lennék, Queennek és Alexnek hogyan alakul a jövője… :)

Viktória_Erdei P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Alex és Queen tökéletes páros, annyira jól megértik egymást a korkülönbség ellenére is. Egy pár oldalt úgy olvastam volna még, főleg az esküvőről. Külön öröm volt, hogy megjelent egy másik könyvből egy pár, Hadley és Wayne.

_justreadwithme_>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Ôszintén megmerem kockáztatni, hogy ez a picike novella jobban tetszett, mint az eredeti történet, a Kertvárosi Pletyka. Igazából azzal sem volt bajom, szerettem azt is, de ez a történet csodálatos volt! Ahogy Ruby pár oldalba leírt két történet találkozását, az úgy volt remek ahogy… Sajnálom, hogy ilyen hamar vége lett, mert szívesen olvastam volna még a két párosról sokkal többet.
Köszönöm, hogy elolvashattam!♥

Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Fantasztikus kis novellát kaptam ismét az írónőtől.
Qeen és Alex szerelme töretlen, igazi, jó volt róluk olvasni.
A novella előzményèt a Kertvárosi pletykát is olvastam és ez a novella méltó hozzá, bár oldalszámilag nem bántam volna ha több,csak olvastam olvastam és egyszer hopp vége lett. Az elején az hittem lesz benne csavar, fordulat vagy valami meglepetés, de így sem éreztem csalódottságot a végèn.
Qeen karakterèt még mindig imádom, ahogy Alexèt is.
Örültem,húgy végre megfelelő szomszédokat kaptak Hadley és Wayne szemèlyèben. Mindkét karakter igazán érdekes számomra, úgyhogy az Ő történetüket is el kell olvasnom.
Jó volt olvasni ,hogy Qeen igazi lelki barátra talált Hadley szemèlyèben.

Karinaa7 P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Még olvastam volna, de tetszett, hogy így összebarátkoztak.

Pesu >!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Kellemes kis olvasás volt, nagyon hamar ment mert csak pár oldal! :) Én vártam volna még valami kis izgalmat, de azért így is egy aranyos kis történet ez! :) Jó volt újra olvasni róluk! Pláne, hogy Alex az egyik kedvenc pasim az írónőtől! ;) Ha ti is szerettétek ezeket a könyveit akkor mindenképpen olvassátok hozzá ezt a kis novellát is! :)

vivi_reads>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Minden jó, ha a vége jó:) Sajnos a másik történet szereplőit nem ismerem MÉG. De így is örülök, hogy mindenki boldog befejezést kapott.

Pandaland P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Nos, én bátran kimerem jelenteni, hogy egy titkos álmom vált ezzel valóra, mert a két legkedveltebb karakterem találkozott egymással ebben a novellában. Ez egy remek meglepetés volt az írónőtől, ugyanakkor fantasztikus lépés is, mert róluk tényleg el tudom hinni azt, hogy nagyon szoros barátság alakulhat ki közöttük és mindig ott lesznek egymásnak.
Külön-külön is fantasztikus a két leányzó, de így együtt még inkább azok. Jó volt bepillantást nyerni abba, hogy mi is történt a főszereplőkkel és iszonyat hálás vagyok azért, hogy nem forgatta ki őket a már megismert jellemükből az írónő. Mindenki hozta a megszokott formáját, de még is egy kis pluszt is kaptak azzal, hogy volt egy kisebb ugrás a korábbi történetekhez képest, ezáltal ők is kicsit változtak, ahogyan az életük is. :)
Könnyedén szippantott be, remekül kikapcsolt és szórakoztatott is. Nagyon szerettem, bátran ajánlom mindenkinek! Akik pedig olvasták már Csak két lépés észak és a Kertvárosi pletyka könyveket, azoknak meg még inkább!

agnesasszony P>!
Ruby Saw: Csak két lépés a kertváros

Előre bocsátom, hogy a Kertvárosi pletykát nem olvastam (még, és igen, tudom, most jól elspoilereztem magamnak :D), ennek ellenére kíváncsi voltam, mert a Csak két lépés Északot igen.
Tetszett a novella, és így is tökéletesen élvezhető volt. Számomra hatalmas pozitívum, hogy az írónő stílusa rengeteget csiszolódott,így sokkal közelebb került hozzám. :)
A fél csillag levonás azért jár, mert borzasztóan rövid volt, mire igazán elkezdett érdekelni, meg belerázódtam a történetbe, már vége is lett. :(
Remélem, lesz még folytatás, szívesen olvasnám. :)

Ficere_Barbara P>!

Ha nem láttam, úgy éreztem,hogy nem vagyok egész, mintha egy leszakított virág lettem volna vízbe dobva.

Stella_Cohen P>!

Éppen nagy könyvespolc rendezésben voltam, amikor befutott a kedvesem.
– Megjöttem. Jézus! – csúszott ki a száján, ahogy meglátta, hogy a nappali minden szegletén a könyveim hevernek.
– Szia, édes! – intettem úgy, hogy felé se fordultam.
– Mi történt itt? – jött beljebb. – Elhányta magát a könyvespolc? Itt a pudingod.

Kapcsolódó szócikkek: Alex Austin · Queen Weston
Ficere_Barbara P>!

Őrjítően hatott rám az egész lénye, és mindig elérte a cèlját.

Ficere_Barbara P>!

Tudom mi a célod,katona, de sajnos itt nem nyerhetsz

Detty77 >!

(…) mert ugye egy nő legyen szakács a konyhában, úrinő a társaságban, és szajha az ágyban – tartja a mondás.

Ficere_Barbara P>!

Úgy éreztem magam, mintha egy ujjammal el tudnék nyomni egy spártai sereget. Pedig ők aztán szívósak a javából

Ficere_Barbara P>!

Nem úgy ismerlek, mint akit bármi is eltántoríthat a cèljaitól

Kapcsolódó szócikkek: Alex Austin
Detty77 >!

Tényleg olyanok lettünk, mint egy kertvárosi házaspár. Imádtam.

Viktória_Erdei P>!

– Szép autó – biccentett kedvesen az ismeretlen pasas Alex-nek, majd felém fordult, úgy intett. Viszonoztam a gesztust, aztán úgy tettem, mint akit totál hidegen hagy a diskurzusuk, a könyvem fölé görnyedtem, de valójában figyeltem őket.
– Köszönöm, az én szerelmem – felelte Alex. Itt látványosan megköszörültem a torkom, és a napszemüveget is letoltam az orromra, így is jelezve, hogy ezzel én nem igazán értek egyet. – A második – javította ki magát, majd csábos mosolyt küldött felém.
– Mertem remélni – kuncogtam, aztán újra úgy tettem, mintha ott se lennének.

Kapcsolódó szócikkek: Alex Austin · Queen Weston