A ​pillangó öröksége (Pillangó 3.) 41 csillagozás

Ruby Saw: A pillangó öröksége Ruby Saw: A pillangó öröksége

A Pillangó-hatás és Az igazi című regényekből megismert Liv Jackson lányának története.

Eredeti megjelenés éve: 2019

66 tag · 251 karc · Utolsó karc: 2024. február 7., 14:17 · Bővebben

Liv Jackson · Rob Pierce · Lily Shen

Papírra_vetett_gondolataim>!
Ruby Saw: A pillangó öröksége

A Pillangó-hatás sorozat eddigi két részét nagyon szerettem, igazán megörültem annak, hogy jön a folytatása a történetnek. Jó volt újra Livről és Hiro-ról olvasni, akiken már az előző könyvekben is rengeteget nevettem. Ebben a kötetben is tökéletesen visszakaptam a számomra nagyon kedves két főszereplőt, és ráadásként még egy nagyon aranyos kamaszlányt is megismerhettem a lányuk személyében. Számomra ez az olvasás egy könnyed felüdülés volt, és nagyon örülök annak, hogy rövid, de annál szórakoztatóbb kötettel kezdtem el a 2020-as évemet.

Paulina_Sándorné P>!
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Bejött nagyon ez a rövid történet. Lily szimpatikus volt, tetszett az élete. Jó volt látni, hogy Liv és Hiro boldogok, és több év után is milyen érzelmesek egymással. Ez a Liv már szimpatikus volt nekem. Tetszett, ahogy Ryan-t tesztelték. Imádtam mikor Hiro rájött mit tervez a lánya.

Pesu>!

Nagyon sokat nevettem ezen a sok beszólogatáson. Haláliak voltak! XD
Nekem annyi volt furi, hogy természetre mintha nem is Livék lennének. Ebben sokkal „csúnyábban” beszél, meg sokkal kötekedősebb! De egyébként vicces kis történet! :) A gyerek meg egyértelműen a szüleire ütött! :))

Ficere_Barbara>!
Ruby Saw: A pillangó öröksége

A pillangó öröksége az előzőekben megismert Liz és Hiro lányának, Lily Shen- nek a rövid, de annál tartalmasabb novellája.
Jó volt belepillantani 17 èv eltelte után Liv és Hiro életébe.
Lily karakterileg nagyon hasonlít az anyjára, imádtam a történetben a beszólásokat, csipkelődèseket. Hiro és Liv szerelme töretlen, és a kamasz Lily is átélheti az első szerelme felemelő érzését.
Nagyon kedves történet, szívesen olvastam volna még tovább.
„Szeretni kell, és szeretve lenni jó!”

abbywinter I>!
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Már régen tervben volt, így örültem, hogy egy kihíváshoz megjelölték nekem. Jó volt olvasni a szülőkről. Nem titok, hogy én Robnak szurkoltam, jó volt olvasni, hogy még mindig hatással volt Livre :)
Kicsit zakkant a család :)
Aki olvasta a Pillangó sorozat többi részét, érdemes elolvasnia.

Ruby Saw: A pillangó öröksége

Túl rövid. Jó volt, hogy Liv és Hiro visszatért és láthattuk őket szülőként.

Karinaa7 P>!
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Ez annyira rövid. Annyira jó lett volna, ha Lily is kap egy külön könyvet, de így is nagyon tetszett.

Ács_Milán>!
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Jó volt egy kicsit belecsöppenni a Shen család életébe.
Lily egy édes lány, aki maga is elérkezett a szerelem kapujába. Egy kicsit tökösebb fiút is el tudtam volna képzelni a lány mellé, mert számomra Ryan egy kicsit amolyan esetlen gyerek benyomását keltette.
Örültem, hogy Liv és Hiro aktív szereplője volt a novellának. Viszont nem tudok szemet hunyni Liv egy-egy vulgáris beszólásán, mert nem éreztem úgy, hogy illene hozzá ez a beszéd.

Anita_Simon>!
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Ez egy nagyon kis édes történet, Liv és Hiro szerelmének gyümölcséről Lilyről.
Jó volt olvasni kicsit a jövőjükről, és hogy Lily is megtalálta az igaz szerelmet Ryan személyében.
Méltó lezárása volt ez a novella Liv, Hiro és Lily életének.☺❤❤❤

Stella_Cohen P>!
Ruby Saw: A pillangó öröksége

A Liv Jackson életei után nem sokkal sort kerítettem erre a kis novellára is.
A történetben Liv lányáról, Lilyről olvashatunk. Megőrizve a hozzá kapcsolódó regény stílusát, ez a történet is bővelkedik megható és humoros elemekben egyaránt. Jó volt kitekinteni a jövőbe, és megnézni, hogy hogyan is alakul Livék sorsa. Kicsit meglepő, de egyben logikus is volt a lányának a választása. Örülök, hogy ő is elindult, hogy megtalálj a boldogságát.
Ez a kis történet szintén elnyerte a tetszésem. :)

off

Ács_Milán>!

Szeretni kell, és szeretve lenni jó!

Ruby_εïз IP>!

– Liv, te semmit sem változtál! – Végigfuttatta a szemét anyán, aki láthatóan elpirult.
– Ilyet ne mondj! Megöregedtem. És te pedig újra a mikulás feelinget választottad.
– Igen, csak annyi különbséggel, hogy én is megöregedtem – mutatott őszülő szakállára.

Kapcsolódó szócikkek: Liv Jackson · Rob Pierce
penzesliza>!

Shen mama születésem óta férjet akart keresni nekem, sőt miután megtanulta – sajnos – kezelni a Facebookot, több fényképet is küldött srácokról, hogy ezt és ezt találta nekem. Lelkes az öreglány.

penzesliza>!

– Apád, kérlek, a rohadt sövényt nyírja, amit nem tudom, mi a picsáért nem tép már ki tövestől. A fele meg van halva, a másik fele meg éppen a halál felé tart. Annyiszor elpofáztam neki, hogy kéne oda ültetni valami mást, mert ez a bokor már rohadtul menthetetlen, de beszélhetek én neki. Gőzöm sincs, mikor végez, úgyhogy gyorsan felöltözök, és mehetünk.

Kapcsolódó szócikkek: Liv Jackson
penzesliza>!

Na, és megláttam, aztán olyan állagú lett a testem, mint a puding.

penzesliza>!

Egyszer volt, hol nem volt – mert hogy ez a sztori rohadtul nemvolt –, volt egyszer egy hisztis hernyó és egy daliás Szamuráj.

Viktória_Erdei P>!

– Te vagy a legjobb háziasszony – lágy csókot lehelt Anya ajkára. Belepirultam, és elfordultam. Másrészt borzalmasan nagy löketet adott nekem a szüleim kapcsolata, hogy még ennyi év után is turbékolnak, akár a gerlék.

Viktória_Erdei P>!

Mélyen egymás szemébe néztek, majd Apa mosolyra húzta a száját, és kisimított egy kósza tincset Anya arcából, aztán megcsókolta.
A szívem facsarodott belé, és én is olyan szerelemre vágytam. Olyanra, ami még ennyi év után is a zsigereimig hatol, ami arra késztet, hogy világokat hódítsak meg. Olyan boldog akartam lenni, mint Anya és Apa.

Viktória_Erdei P>!

Fiatal vagyok ugyan, de tisztában vagyok a szerelem jelentésével, mert a legjobbaktól tanultam. Anya és Apa volt a legjobb tanár, hogy tudjam, hogy milyen az igaz szerelem. És nekik hála, az én életem része is lett, és soha, de soha nem fogom elengedni. Boldog vagyok, őrülten szerelmes és hálás, hogy ennyire hamar megtaláltam a földöntúli boldogságot.
Szeretni kell, és szeretve lenni jó!

Pillangó sorozat · Összehasonlítás