A ​pillangó öröksége (Pillangó 3.) 12 csillagozás

Ruby Saw: A pillangó öröksége Ruby Saw: A pillangó öröksége

A Pillangó-hatás és Az igazi című regényekből megismert Liv Jackson lányának története.

Book Dreams, Orosháza, 2019

27 tag · 54 karc · Utolsó karc: 2020. május 30., 13:44 · Bővebben

Liv Jackson · Rob Pierce · Lily Shen

Papírra_vetett_gondolataim
Ruby Saw: A pillangó öröksége

A Pillangó-hatás sorozat eddigi két részét nagyon szerettem, igazán megörültem annak, hogy jön a folytatása a történetnek. Jó volt újra Livről és Hiro-ról olvasni, akiken már az előző könyvekben is rengeteget nevettem. Ebben a kötetben is tökéletesen visszakaptam a számomra nagyon kedves két főszereplőt, és ráadásként még egy nagyon aranyos kamaszlányt is megismerhettem a lányuk személyében. Számomra ez az olvasás egy könnyed felüdülés volt, és nagyon örülök annak, hogy rövid, de annál szórakoztatóbb kötettel kezdtem el a 2020-as évemet.

Ács_Milán
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Jó volt egy kicsit belecsöppenni a Shen család életébe.
Lily egy édes lány, aki maga is elérkezett a szerelem kapujába. Egy kicsit tökösebb fiút is el tudtam volna képzelni a lány mellé, mert számomra Ryan egy kicsit amolyan esetlen gyerek benyomását keltette.
Örültem, hogy Liv és Hiro aktív szereplője volt a novellának. Viszont nem tudok szemet hunyni Liv egy-egy vulgáris beszólásán, mert nem éreztem úgy, hogy illene hozzá ez a beszéd.

Ruby Saw: A pillangó öröksége

Túl rövid. Jó volt, hogy Liv és Hiro visszatért és láthattuk őket szülőként.

Detty77
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Lily tüneményes története♥ Imádtam, hogy olvashattam még Liv-ről és Hiro-ról!!!

nekonori29
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Nagyon édes történet volt, bírtam Liv-et és Hiro-t szülőként, viccesek voltak :DD

Tina_Tóth
Ruby Saw: A pillangó öröksége

Imádtam ahogy az előzőeket is. Kedvencem a csipkelődés benne…teljesen azonosulni tudok Livvel, de Lilyvel is. Jó karakter mindkettő.

Ács_Milán

Szeretni kell, és szeretve lenni jó!

Papillon_εïз IP

– Liv, te semmit sem változtál! – Végigfuttatta a szemét anyán, aki láthatóan elpirult.
– Ilyet ne mondj! Megöregedtem. És te pedig újra a mikulás feelinget választottad.
– Igen, csak annyi különbséggel, hogy én is megöregedtem – mutatott őszülő szakállára.

Kapcsolódó szócikkek: Liv Jackson · Rob Pierce
penzesliza P

Shen mama születésem óta férjet akart keresni nekem, sőt miután megtanulta – sajnos – kezelni a Facebookot, több fényképet is küldött srácokról, hogy ezt és ezt találta nekem. Lelkes az öreglány.

penzesliza P

– Apád, kérlek, a rohadt sövényt nyírja, amit nem tudom, mi a picsáért nem tép már ki tövestől. A fele meg van halva, a másik fele meg éppen a halál felé tart. Annyiszor elpofáztam neki, hogy kéne oda ültetni valami mást, mert ez a bokor már rohadtul menthetetlen, de beszélhetek én neki. Gőzöm sincs, mikor végez, úgyhogy gyorsan felöltözök, és mehetünk.

Kapcsolódó szócikkek: Liv Jackson
penzesliza P

Na, és megláttam, aztán olyan állagú lett a testem, mint a puding.

penzesliza P

Egyszer volt, hol nem volt – mert hogy ez a sztori rohadtul nemvolt –, volt egyszer egy hisztis hernyó és egy daliás Szamuráj.

Viktória_Erdei

– Te vagy a legjobb háziasszony – lágy csókot lehelt Anya ajkára. Belepirultam, és elfordultam. Másrészt borzalmasan nagy löketet adott nekem a szüleim kapcsolata, hogy még ennyi év után is turbékolnak, akár a gerlék.

Viktória_Erdei

Mélyen egymás szemébe néztek, majd Apa mosolyra húzta a száját, és kisimított egy kósza tincset Anya arcából, aztán megcsókolta.
A szívem facsarodott belé, és én is olyan szerelemre vágytam. Olyanra, ami még ennyi év után is a zsigereimig hatol, ami arra késztet, hogy világokat hódítsak meg. Olyan boldog akartam lenni, mint Anya és Apa.

Viktória_Erdei

Fiatal vagyok ugyan, de tisztában vagyok a szerelem jelentésével, mert a legjobbaktól tanultam. Anya és Apa volt a legjobb tanár, hogy tudjam, hogy milyen az igaz szerelem. És nekik hála, az én életem része is lett, és soha, de soha nem fogom elengedni. Boldog vagyok, őrülten szerelmes és hálás, hogy ennyire hamar megtaláltam a földöntúli boldogságot.
Szeretni kell, és szeretve lenni jó!

Pillangó sorozat · Összehasonlítás