Az ​ében gúla (WITCH 11.) 11 csillagozás

Ruben Eliassen: Az ében gúla

Egy kutyafejű ifjú tűnik fel Irma álmában. Képtelen megragadni az emlékeit, fogalma sincs róla, ki is lehet ő. A következő nap a tengerparton egy titokzatos erő elkapja a lányt, és a vízbe akarja fojtani. A saját eleme ellene fordult volna? A W.I.T.C.H. hamarosan úton van Arquvarába. Azálombéli fiú is velük tart. Az ország azonban gyászol: a herceget megölte Manor, a kutyafiú. De vajon ugyanarról a lényről van szó?

Egmont-Hungary, Budapest, 2006
160 oldal · puhatáblás · ISBN: 9636283494 · Fordította: Kálmán Judit

Dettanetta>!
Ruben Eliassen: Az ében gúla

Gyerekkorom egyik kedvenc WITCH könyve volt, nagy örömmel olvastam újra.:)
Nekem mindig is Irma volt a kedvenc karakterem, örültem, hogy ebben a részben ő került előtérbe. Nem egy hosszú történet (nincs is túlbonyolítva), elég vékony kis könyv, ráadásul még illusztrált is (megjegyzem, a rajzok gyönyörűek!).
Emlékszem, engem annak idején kicsit sem zavart, hogy Anu kutyafejű, fél perc alatt belezúgtam és nagyon szomorú voltam, amiért végül Irma nem maradt vele. Ez most is így van. Nem számít, hányszor olvasom, Anu most is nagy kedvenc lesz, és szívesen olvasnék róla és Irmáról még.
5/5, köszönöm, hogy (újra) olvashattam.

Koksa>!
Ruben Eliassen: Az ében gúla

Miért 11. rész? Én tuti összevissza olvastam, mégis értettem, és szerettem 10-11 évesen.

szandi_kiralyne_nemeth>!
Ruben Eliassen: Az ében gúla

Aranyos volt, egyértelmű, hogy Anu biztos nem lesz gonosz, de azért izgalmas volt. Egyiptomról és a múzeumról még olvastam volna, de persze ez gyerekkönyv, nem tudásatlasz :D

WITCH sorozat · Összehasonlítás