Angol ​szóbeli gyakorlatok 4 csillagozás

Felkészülés a középszintű érettségire
Róth Nóra – Senkár Szilvia – Spindlerné Tóth Zita: Angol szóbeli gyakorlatok

Valamennyi érettségi témakör feldolgozása • Tematikus szószedet • Kérdéskörök és válaszpanelek a beszélgetéshez • Szituációs feladatok szerepkártyákkal • Önálló témakifejtés • Mindhárom feladattípushoz mintamegoldások • Gazdag és színes képanyag • Hasznos tudnivalók az érettségi vizsga felépítéséről és menetéről • Otthoni, önálló használatra is alkalmas

190 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789631977493
Nemzeti Tankönyvkiadó, Budapest, 2008
152 oldal · ISBN: 9789631963168

Lunemorte P>!
Róth Nóra – Senkár Szilvia – Spindlerné Tóth Zita: Angol szóbeli gyakorlatok

Ez brutál jó nyelvvizsga felkészítő könyv! Jól begyakoroltat minden szóbeli feladatot, kidolgozott tételek helyett is tökéletes! Bárcsak hamarabb ismertem volna!

Camelia>!
Róth Nóra – Senkár Szilvia – Spindlerné Tóth Zita: Angol szóbeli gyakorlatok

Legjobb könyv amit valaha láttam és aminek az a célja, hogy szóbelire készítsen fel. Egy nyelvvizsgat és egy remek érettségit köszönök neki. Csak, kár, hogy C1ben nincs.
Megint csak azt tudom mondani, hogy a feladattípusokat nagyon jól begyakoroltatja és szinte mindenre hoz példát.
Nagyon jó, hogy tematikusan szét van szedve és van szószedet, párbeszéd, képleírás és kifejtés is.

kmarcsi>!
Róth Nóra – Senkár Szilvia – Spindlerné Tóth Zita: Angol szóbeli gyakorlatok

Nem tudom, talán a feladatsorok hiánya, de én személy szerint nem szerettem belőle készülni az érettségire. Viszont nagyon jó szókinccsel dolgozik.