Gőzöm ​sincs, mihez kezdjek? (5 tinédzser kacagtató viszontagságai 4.) 15 csillagozás

Rosie Rushton: Gőzöm sincs, mihez kezdjek?

Van rá remény, hogy a szülők egyszer mégis észhez térnek? Szumitha megismerkedik a világ legpengébb srácával, aki ráadásul élete legnagyobb esélyével kecsegteti, de a szüleinek egészen más elképzelései vannak a jövőjéről… Laura nem meri megmondani Jonnak, hogy szakítani akar vele, mert Simon jobban tetszik neki… Chelsea azt reméli, hogy az anyja segít megoldani a gondjait, de ő a saját bajaival van elfoglalva. Chelea azonban váratlanul rájön valamire… Jemma anyja végre a lánya mellé áll, az apja azonban másképp képzeli a jövőjüket… Jon apja egyre elviselhetetlenebb: állandóan gúnyolja a fiát, aki szerinte nem elég rámenős a lányokkal…

Tagok ajánlása: 14 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tök jó könyvek Ciceró

Ciceró, Budapest, 2002
176 oldal · ISBN: 9635393598 · Fordította: Szabó Mária

AeS P>!
Rosie Rushton: Gőzöm sincs, mihez kezdjek?

Abban a hitben éltem kiskamaszkoromban, hogy ez egy háromrészes sorozat, erre egy Könyvszekéren szembejött velem a negyedik rész, gyorsan megvettem, ezen ne múljon semmi.
Persze ez nem ivódott belém olyan mélyen, mint a második és a harmadik rész, amiket ezerszer olvastam akkoriban, és szerintem nem is annyira erős témafelvetésben, mint az előzőek, de örülök, hogy ezt is elolvastam, korai, de hasznos példánya az elfogadást és megismerést segítő ifjúsági irodalomnak az LMBT-szál miatt, és Chelsea, aki mindig is közel állt hozzám, a rész végére eldönti, hogy spoiler lesz, hát ez igazán szívet melengető zárás volt.