Varázshegy (Titkos királyság 5.) 9 csillagozás

Rosie Banks: Varázshegy

Kint szállingózik a hó, Fanni szobájában a három barátnő mélyen alszik, amikor a varázsdoboz teteje egyszer csak fényleni kezd. Ezúttal a Titkos Királyság leghidegebb részén, a Varázshegyen lesz szükség a lányok segítségére, mert Keserű királynő éppen azon mesterkedik, hogy a vidám kis hómanócskákat jéggé dermessze. Nelli, Fanni és Jázmin ismét szembeszállnak a gonosz fúriával, és mindent megtesznek azért, hogy az örökizzó parazsak újra meleget árasszanak. Olvasd el a könyvet és megtudod, vajon sikerül-e legyőzniük a barátnőknek a mindig felbukkanó komisz viharmanókat, és végül teljesül-e Jázmin álma a jégcsúszdával kapcsolatban.

Eredeti cím: Magic Mountain

Eredeti megjelenés éve: 2012

Manó Könyvek, Budapest, 2014
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155385353 · Fordította: Vajda Nagy Ágnes

csakegyluca P>!
Rosie Banks: Varázshegy

Olyan varázslatos volt, hogy még magam is fáztam. Visszahozta a gyerekkort. A mesék birodalmába repítette. Minden kisgyerek számára egy jó kis mese. Akár este is olvashatjuk, esti szórakozásnak. Ajánlom mindenkinek.

Zsotya>!
Rosie Banks: Varázshegy

Ez a könyv nagyon izgalmas volt. Minden rész nagyon tetszett,de leginkább a „Versenyfutás az idővel" című részt imádtam. A kedvenc szereplőm Fanni,és Cidri volt. Mindenkinek ajánlom.

Melodía>!
Rosie Banks: Varázshegy

Halványan, de még emlékszem az egyik (számomra) legviccesebb része, amit többször is elolvastam. A befagyott forrócsoki volt az. Percekig hangosan nevettem rajta.

Titkos királyság sorozat · Összehasonlítás