Felhő-sziget (Titkos királyság 3.) 15 csillagozás

Rosie Banks: Felhő-sziget

Nelli, Fanni és Jázmin alig várják, hogy a varázslatos ládikó segítségével megint elrepülhessenek a csodálatos, mesebeli birodalomba, a Titkos Királyságba. Legújabb utazásuk során pihe-puha felhők közé csöppennek, ahol csudajó ugrándozni. Azonban hamarosan rádöbbennek, hogy Keserű királynő gonosz mágiája pusztulással fenyegeti a Felhő-szigetet. Vajon sikerül megmenteniük a szigetet? Kiderül az izgalmas sorozat harmadik részéből.

Eredeti cím: Cloud Island

Eredeti megjelenés éve: 2012

Manó Könyvek, Budapest, 2013
104 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155385056 · Fordította: Vajda Nagy Ágnes

Zsotya>!
Rosie Banks: Felhő-sziget

Ez a könyv pontosan ugyanolyan szuper mint a többi. A kedvenc szereplőm Fanni volt. Ez a sorozat nagyon bejön és az összes részt megszeretném kapni. Mindenkinek ajánlom.

Kyupirappa>!
Rosie Banks: Felhő-sziget

Most már értem, miért olyan népszerű az unokatesómnál és az iskolámban az alsó tagozatosoknál.
Rövid, egyszerű cselekménnyel rendelkezik, ami olyan gyorsan pörög, mintha rajzfilmet nézne az ember és egyáltalán nincsenek benne bonyolult szavak.
Ettől függetlenül nem volt vészes, ha olvasóvá nevelném a jövőbeli gyerekem (de messze van az még), örömmel adnám a kezébe a könyvet :)

Manó Könyvek, Budapest, 2013
104 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155385056 · Fordította: Vajda Nagy Ágnes
ElectricWizard>!
Rosie Banks: Felhő-sziget

Az eddigi hibák itt is ugyanúgy jelen vannak, rendkívül szeretnék most egy kis vattacukrot enni, de amúgy Keserű királynő teljesen úgy van beállítva, mintha idióta lenne… xD

Titkos királyság sorozat · Összehasonlítás