Csillámpart (Titkos királyság 6.) 13 csillagozás

Rosie Banks: Csillámpart

Közeleg az év legvarázslatosabb éjszakája. Ilyenkor Titkos Királyság minden tündére összegyűlik a Csillámparton, hogy éjfélkor együtt ünnepeljenek. A homokból egy percre csillámpor lesz, és a birodalom megtelik egy újabb évre elegendő varázserővel. Keserű királynő azonban ismét gonosz tervet forral, és viharmanói az összes homokot ellopják a partról. Nelli, Fanni és Jázmin azonnal a nyomukba erednek. Vajon sikerül a három barátnőnek visszaszerezni a varázslatos homokot és legyőzni a gonosz királynőt? Megtudod, ha elolvasod az izgalmas sorozat hatodik részét.

Eredeti cím: Glitter Beach

Eredeti megjelenés éve: 2012

Manó Könyvek, Budapest, 2014
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155385360 · Fordította: Vajda Nagy Ágnes

Zsotya>!
Rosie Banks: Csillámpart

Nekem nagyon tetszett ez a könyv. Tele volt izgalmakkal. A kedvenc szereplőm Nelli volt. Mindenkinek ajánlom.

csakegyluca P>!
Rosie Banks: Csillámpart

A titkos királyság minden alkalommal meglep. Mintha csak álmodnék, egy egészen más világba repülnék Jázminnal,Nellivel, Fannival. Kár hogy nem nyáron olvastam, mert akkor tökre megadta volna a hangulatot. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bencuska>!
Rosie Banks: Csillámpart

Egy gyerekeknek szóló mese legyen mozgalmas,izgalmas a véleményem szerint.Azt soha nem értem mi a bánatnak ismételgetik a problémát kb. 25 oldalon keresztül egymásnak a szereplők, amikor a gyerek, aki olvassa elsőre is megérti,de elunja a könyvet,mert az önmagát ismétli és ezzel dögunalmassá válik.

Melodía >!
Rosie Banks: Csillámpart

Akkoriban mikor gyűjtöttem ez volt az utolsó rész, és kicsit el is voltam miatta keseredve. De a végén volt egy reklám a következő két részről. Amúgy nagyon tetszett, de már nem sokra emlékszem belőle.
Ezután viszont szép lassan csökkent a rajongásom, a folytatásból már csak egy pár részt olvastam, és végül kinőttem belőle.

Titkos királyság sorozat · Összehasonlítás