Buborékvulkán (Titkos királyság 7.) 9 csillagozás

Rosie Banks: Buborékvulkán

Nelli, Fanni és Jázmin egy varázslatos tavaszi bálba hivatalos Vidám király szeretné megünnepelni, hogy gonosz nővérének, a mindig rosszkedvű Keserű királynőnek mind a hat villámát sikerült hatástalanítani. A vendégek vidám falatozásba kezdenek, amikor fülsiketítő kacagással ismét felbukkan a királynő és elárulja, hogy szörnyű átkot kevert az uralkodó tortájába. A királyon csak egy titkos ellenszer segíthet, aminek hat összetevőjét gyorsan meg kell találni. A három barátnő útra kel, elsőként a Buborék-vulkánhoz. Tarts te is a lányokkal kalandos útjukon!

Eredeti cím: Bubble Volcano

Eredeti megjelenés éve: 2013

Manó Könyvek, Budapest, 2014
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155385940 · Fordította: Vajda Nagy Ágnes

csakegyluca P>!
Rosie Banks: Buborékvulkán

Teljesen magával ragadott a story. Nagyon tetszett ez a dzsungeles feeling. Várom a következő részt. Ajánlom mindenkinek, aki a varázslatok világába szeretne eljutni

Zsotya>!
Rosie Banks: Buborékvulkán

Nagyon tetszett ez a könyv. Sok izgalmas rész volt benne. Azért csalódtam,mert nem fejeződött be a történet a könyv végén,és nincs meg a következő rész. Mindenkinek ajánlom!

Bódizs_Boróka>!
Rosie Banks: Buborékvulkán

Ötletes kaland, hogy a Vidám király békává fog változni. Nekem Kolumbusz Kata tetszett az egyik legjobban.

Titkos királyság sorozat · Összehasonlítás