Álmok ​völgye (Titkos királyság 9.) 5 csillagozás

Rosie Banks: Álmok völgye

A Titkos Királyság lakóit álmatlanság gyötri, Vidám király pedig egyre többet brekeg, mert Keserű királynő átka egyre jobban elhatalmasodik rajta. Meg kell találni az ellenszer harmadik összetevőjét, az álomport, ezért Nelli, Fanni és Jázmin elindulnak az Álmok völgyébe, az álomsárkányokhoz. A varázslatos por készítéséhez azonban a színes sárkányoknak le kell győzniük a sötétségtől való félelmüket, amit a gonosz Keserű királynő bocsátott rájuk.

Eredeti cím: Dream Dale

Eredeti megjelenés éve: 2013

Manó Könyvek, Budapest, 2015
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634030249 · Fordította: Vajda Nagy Ágnes

csakegyluca P>!
Rosie Banks: Álmok völgye

Ettől a könyvtől én is bebújtam volna pihe-puha takarók alá és aludtam volna. De csak 16:57 van. Azoknak ajánlom a leginkább, akik nem tudnak, vagy rosszul alszanak éjszakánként. Ez egy igazán kellemes történet volt. Eleve szeretem az estét, amikor ragyognak fennt a csillagok, ez mégjobban megkedveltette velem. „most már azt is tudom, hogy tudok elaludni könnyedén ilyenkor"

Kata511>!
Rosie Banks: Álmok völgye

Egész jó volt. Csak később akartam elkezdeni, de változott a terv, mert az egyik kihívásra megfelelőnek találtam. Végül is hamar túljutottam rajta.

Ninácska P>!

Gyorsan gyorsan lássuk hát